Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Codziennie mozna znalezc dziesiatki dobrych domen i mam wrazenie, ze ich jest coraz wiecej...

 

Czasem się można nieźle zdziwić, niedawno zupełnie przypadkiem trafiłem na wolną ReklamaWarszawa.pl podczas gdy wszystkie inne większe miasta w podobnej konfiguracji były zajęte.

 

Zupełnie bez związku z Twoim nickiem ;-) jakiś czas temu przygarnąłem też wolną deli24.pl - w tym czasie na del24.pl powstał internetowy sklep spożywczy, a moja była delikatesy24.pl całkiem nieźle poradziła sobie na aukcji, więc może z tej nowej też coś będzie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

(...) delikatesy24.pl całkiem nieźle poradziła sobie na aukcji, więc może z tej nowej też coś będzie. ;-)

 

Calkiem niezla cena jak na aukcje od 10 zl.

 

 

Akurat tych bym nie zarejestrował ale zgadzam się z Tobą - dużo fajnych i wartościowych domen leży wolnych. Jak nie komercyjną/brandable na handel to nadające się na parking. Rzadziej ale jeszcze można znaleźć taką co spełnia obydwa te kryteria.

 

mojhoroskop.pl to super domena i to jeszcze z palca.

 

moj-horoskop.pl zajeta i z projektem.

mojhoroskop.eu tez zajeta i z projektem.

mojhoroskop.com, zajeta

mojhoroskop.net zajeta

 

a mojhoroskop.pl wolna

 

Mamy rozne poczucie wartosci domen - ale to ok :) - z tego obydwoje zyjemy...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu poniższego tekstu postanowiłem zarejestrować Kasy Samoobsługowe w pl,ce - a nóż/widelec coś uda się zarobić :)

 

"Usłyszałem dzisiaj, że jedna z sieci odzieżowych w Polsce planuje obejście zakazu handlu w niedziele poprzez instalację kas samoobsługowych.

Zakaz handlu nie obejmuje ochrony i pracowników porządkowych, zatem łatwo sobie wyobrazić, panie porządkujące ubrania na wieszakach w sklepie i ochronę zapobiegającą kradzieżom oraz klientów robiących zakupy w niedzielę jak gdyby nigdy nic się nie zmieniło, z tą drobną różnicą, że przy kasie każdy będzie musiał samodzielnie skanować kod kreskowy zakupowych towarów.

Jeśli już takie kasy powstaną w sklepach, a powstaną z pewnością, to pytanie brzmi, dlaczego przedsiębiorcy w ramach maksymalizacji zysków nie mieliby korzystać z takich rozwiązań również w ciągu tygodnia?

Prawo i Sprawiedliwość chciało ulżyć pracownikom wyzyskiwanym przez wstrętnych kapitalistów zmuszających ich do pracy w niedzielę, a w konsekwencji może pozbawić pracy wiele tysięcy ludzi.

Duże sklepy zyskają, małe będą zmuszone do zaprzestania sprzedaży w niedzielę, ponieważ drobniejszych przedsiębiorców nie będzie stać na tego typu rozwiązania." ~ Jakub A. Grygowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja 'z palca' znalazłem 

mynewsletter.pl

ekonomiczni.pl

carstereo.pl

findlove.pl

Myslę że całkiem dobre :D Choć cenę wstępną wciąż ciężko mi ustalić :P

Edited by SentalPL
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mdokument.pl w obliczu nieodleglej cyfryzacji naszych dokumentow moze okazac sie przyslowiowym "zlotym strzalem"- tego sobie zycze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, wycenadomen24 napisał:

wg. mnie info nie pasuje do niczego (nasz kalkulator wywala komunikat: nie inwestuj w dziwne końcówki ;) )

 

Kalkulator wywala to co zostało zaprogramowane. Na dodatek najwyraźniej nie przez ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę długie i ciężkie do wpisania ale, że są to popularne keywordy z dziedziny która mnie interesuje, to nie mogłem sobie odmówić:

 

MieszaneSztukiWalki.pl

BrazylijskieJiuJitsu.pl

JiuJitsu.com.pl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zostałem szefem, szefa wszystkich szefów---> KrzysztofJarzyna.pl  :P 

Edited by epson
  • Like 4
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, epson napisał:

Właśnie zostałem szefem, szefa wszystkich szefów---> KrzysztofJarzyna.pl  :P 

 

No nie wiem. Każdy pewnie bał się rejestrować bo miał w pamięci scenkę przy wybiegu dla lwów. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, szogun napisał:

 

No nie wiem. Każdy pewnie bał się rejestrować bo miał w pamięci scenkę przy wybiegu dla lwów. ;)

15416100884483.jpg

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geriatrzy Pl

 

Dosłownie przed chwilą "regnąłem".Widziałem, że była już ładnych parę lat temu zarejestrowana.

Mimo wszystko zdziwiłem się widząc ją wolną.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 22.10.2018 o 15:19, tomekem napisał:

qadev.pl - aż się zdziwiłem, że była wolna... ci co siedzą w branży it, wiedzą o co chodzi.

 

Ja siedzę, ale nie kojarzę.
Mimo wszystko życzę wysokiej sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 7.08.2019 o 15:46, domanpw napisał:

Geriatrzy Pl

  

Dosłownie przed chwilą "regnąłem".Widziałem, że była już ładnych parę lat temu zarejestrowana.

Mimo wszystko zdziwiłem się widząc ją wolną.

 

 

Ładna domena jak na nowo zarejestrowaną, kilka tysięcy realne do zarobienia.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×