Skocz do zawartości
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Promowane odpowiedzi

Codziennie mozna znalezc dziesiatki dobrych domen i mam wrazenie, ze ich jest coraz wiecej...

Jak NASK bedze sie dalej upieral przy tych glupkowatych cenach odnowien, to niedlugo beda wszystkie wolne... :)

Dzisiaj:

namiotimprezowy.pl

mojhoroskop.pl

wlamania.pl

Akurat tych bym nie zarejestrował ale zgadzam się z Tobą - dużo fajnych i wartościowych domen leży wolnych. Jak nie komercyjną/brandable na handel to nadające się na parking. Rzadziej ale jeszcze można znaleźć taką co spełnia obydwa te kryteria.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codziennie mozna znalezc dziesiatki dobrych domen i mam wrazenie, ze ich jest coraz wiecej...

Czasem się można nieźle zdziwić, niedawno zupełnie przypadkiem trafiłem na wolną ReklamaWarszawa.pl podczas gdy wszystkie inne większe miasta w podobnej konfiguracji były zajęte.

Zupełnie bez związku z Twoim nickiem ;-) jakiś czas temu przygarnąłem też wolną deli24.pl - w tym czasie na del24.pl powstał internetowy sklep spożywczy, a moja była delikatesy24.pl całkiem nieźle poradziła sobie na aukcji, więc może z tej nowej też coś będzie. ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(...) delikatesy24.pl całkiem nieźle poradziła sobie na aukcji, więc może z tej nowej też coś będzie. ;-)

Calkiem niezla cena jak na aukcje od 10 zl.

Akurat tych bym nie zarejestrował ale zgadzam się z Tobą - dużo fajnych i wartościowych domen leży wolnych. Jak nie komercyjną/brandable na handel to nadające się na parking. Rzadziej ale jeszcze można znaleźć taką co spełnia obydwa te kryteria.

mojhoroskop.pl to super domena i to jeszcze z palca.

moj-horoskop.pl zajeta i z projektem.

mojhoroskop.eu tez zajeta i z projektem.

mojhoroskop.com, zajeta

mojhoroskop.net zajeta

a mojhoroskop.pl wolna

Mamy rozne poczucie wartosci domen - ale to ok :) - z tego obydwoje zyjemy...

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po przeczytaniu poniższego tekstu postanowiłem zarejestrować Kasy Samoobsługowe w pl,ce - a nóż/widelec coś uda się zarobić :)

"Usłyszałem dzisiaj, że jedna z sieci odzieżowych w Polsce planuje obejście zakazu handlu w niedziele poprzez instalację kas samoobsługowych.

Zakaz handlu nie obejmuje ochrony i pracowników porządkowych, zatem łatwo sobie wyobrazić, panie porządkujące ubrania na wieszakach w sklepie i ochronę zapobiegającą kradzieżom oraz klientów robiących zakupy w niedzielę jak gdyby nigdy nic się nie zmieniło, z tą drobną różnicą, że przy kasie każdy będzie musiał samodzielnie skanować kod kreskowy zakupowych towarów.

Jeśli już takie kasy powstaną w sklepach, a powstaną z pewnością, to pytanie brzmi, dlaczego przedsiębiorcy w ramach maksymalizacji zysków nie mieliby korzystać z takich rozwiązań również w ciągu tygodnia?

Prawo i Sprawiedliwość chciało ulżyć pracownikom wyzyskiwanym przez wstrętnych kapitalistów zmuszających ich do pracy w niedzielę, a w konsekwencji może pozbawić pracy wiele tysięcy ludzi.

Duże sklepy zyskają, małe będą zmuszone do zaprzestania sprzedaży w niedzielę, ponieważ drobniejszych przedsiębiorców nie będzie stać na tego typu rozwiązania." ~ Jakub A. Grygowski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja 'z palca' znalazłem 

mynewsletter.pl

ekonomiczni.pl

carstereo.pl

findlove.pl

Myslę że całkiem dobre :D Choć cenę wstępną wciąż ciężko mi ustalić :P

Edytowane przez SentalPL
  • Confused 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mdokument.pl w obliczu nieodleglej cyfryzacji naszych dokumentow moze okazac sie przyslowiowym "zlotym strzalem"- tego sobie zycze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta