Jump to content
Sign in to follow this  
rok1978

nemid*com

Recommended Posts

co to jest nemid. :lol:

Szczerze, to ja też miałem zapytać...

Wiem na pewno, że to coś warte jest ponad 3.000 € :)

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za gratulacje, ale z ich przyjmowaniem musze sie wstrzymac do 22. lipca. Wowczas to nabywca ma wrocic z urlopu i zaplacic (mam nadzieje, ze sie nie rozmysli).

Domene kupila osoba z Danii. nemid.dk przekierowuje - (no wlasnie gdzie). Pozostale czyli nemid.net, org, info rowniez naleza do Dunczykow wiec nemid to chyba cos po dunsku. A moze zwykla, latwa do wymowienia domena na projekt web 2.0?

 

Trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze transakcja bedzie miala szczesliwy final.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzieki za gratulacje, ale z ich przyjmowaniem musze sie wstrzymac do 22. lipca. Wowczas to nabywca ma wrocic z urlopu i zaplacic (mam nadzieje, ze sie nie rozmysli).

Domene kupila osoba z Danii. nemid.dk przekierowuje - (no wlasnie gdzie). Pozostale czyli nemid.net, org, info rowniez naleza do Dunczykow wiec nemid to chyba cos po dunsku. A moze zwykla, latwa do wymowienia domena na projekt web 2.0?

 

Trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze transakcja bedzie miala szczesliwy final.

 

To i ja będę trzymał a może jesienią usłyszy coś o eu i do mnie przybędzie... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...wiec nemid to chyba cos po dunsku. A moze zwykla, latwa do wymowienia domena na projekt web 2.0?

Zarejestrowałeś domenę nie wiedząc nawet co znaczy dana fraza ?

Jeśli tak, to podwójnie gratuluję :)

 

Z tego co widzę w słowniku polsko-duńskim nem oznacza łatwy / wygodny czyli nemID to łatwe ID.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałeś domenę nie wiedząc nawet co znaczy dana fraza ?

Jeśli tak, to podwójnie gratuluję ;)

 

Z tego co widzę w słowniku polsko-duńskim nem oznacza łatwy / wygodny czyli nemID to łatwe ID.

Dokladnie Kangur. Kupilem ja o TUTAJ mamy link nie wiedzac co znaczy nemid ;-) Po prostu wydala mi sie ciekawa, latwa w wymowieniu piecioliterowka.

Zeby zamknac temat, chcialem potwierdzic finalizacje transakcji (okienko recent sales)

nemid.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×