Jump to content
Sign in to follow this  
Michael

cyc.pl

Recommended Posts

Co sądzicie o domenie cyc.pl?

Zwykła trzyliterówka z niepożądanym znakiem czy może coś więcej?

Wcześniej pod tym adresem znajdował się serwis "Charter Yacht Center".

 

Z góry dziękuję za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna, zgrabna trzyliterówka, prosta do wymówienia.

 

Jak dla mnie na rynku D2D średnie XXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako że to cyc to nie widzę innego zastosowania ze względu na skojarzenie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sądzicie o domenie cyc.pl?

 

Jak dla mnie na rynku D2D średnie XXX

 

no comments :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi tam się cyc podoba, zwłaszcza polski cyc :)

Fajna domena, dla sektora rozrywkowego w sam raz :) Osobiście nie oddawałbym poniżej średniego X XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mysle, że nie jest to znowu taka rewelacyjna domena - cyc, liczba pojedyncza...

IMO do 1,5k

 

 

#cycki.eu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak dla mnie ponizej 1k :)

 

 

Domena słaba i warta jakieś niskie xxx. Jednakże wcale by mnie nie zdziwiła oferta 1k, 1,5k czy nawet 2k za nią... (ero) Mysle więc ze wycenianie jej to strzał w ciemno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako sama domena na sprzedaż to raczej niewiele warta, możesz za to tanim kosztem postawić na niej serwis podobny do "HOT OR NOT" :) Laski wrzucają zdjęcia swoich nagich cycków a kolesie oceniają :) zrobisz wybory: CYC MIESIĄCA, CYC ROKU itp i ruch powinieneś mieć ładny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem ze ja masz :)

 

Z ciekawosci jaki ruch?.

 

na stalym poziome kilkaset/m-c ... ale to inny watek:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jak dla mnie bardzo ladna wolalbym ja niz jakies kgw, bcd, krw.... Co z tego ze macie takie domeny? Jak z nich wyjdzie okolo 10 skrotow i wez tu znajdz kupca... a zapamietac te dziwolagi bez powszechnej nazwy dla ktorej bedzie to skrot to tez nie lada sztuka

 

Cyc.pl to domena idealna pod kazda tematyke... I watpie zeby liczba mnoga byla lepsza... Cyce.pl kojarzy juz sie tylko i wylacznie z serwisem erotycznym a pod to domena mozna postawic wszystko...

 

Domena idealnie wpadajaca w ucho podejrzewam ze nie jednemu pojawi sie usmieszek na ustach gdy o niej uslyszy... Moja wycena to 10-20k

 

 

Zauwazylem ze tutaj celowo zanizacie wartosc ladnych domen aby potem podajac sie za kogos nieznanego kupic ja za grosze...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cyc.pl to domena idealna pod kazda tematyke...

...

pod to domena mozna postawic wszystko...

...

Zauwazylem ze tutaj celowo zanizacie wartosc ladnych domen aby potem podajac sie za kogos nieznanego kupic ja za grosze...

:blush: dobrze się czujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cyc.pl to domena idealna pod kazda tematyke...

Trudno się tu zgodzić. Z miejsca przecież pojawia się jedno skojarzenie. Wyobrażasz sobie, żeby jakaś poważna firma chciała promować się pod taką nazwą?

 

Niemniej jednak uważam, że domena bardzo dobra i to nie tylko dla branży erotycznej (czy jak tam ją zwią ;P). Moim zdaniem to świetna nazwa na jakiś nowy brand dla młodych. Kontrowersyjna, zapada w pamięć, można skonstruować ciekawy przekaz reklamowy, słowem coś co by się mogło "przebić".

 

Reasumując domeny tanio bym nie oddawał. Warto potrzymać.... nawet kilka lat, jeśli będzie trzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, teraz z rana dopiera zajarzyłem :blush:

 

jednak w nocy to trzeba spać, a nie eksploatować się na di.pl :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudno się tu zgodzić. Z miejsca przecież pojawia się jedno skojarzenie. Wyobrażasz sobie, żeby jakaś poważna firma chciała promować się pod taką nazwą?

 

Niemniej jednak uważam, że domena bardzo dobra i to nie tylko dla branży erotycznej (czy jak tam ją zwią ;P). Moim zdaniem to świetna nazwa na jakiś nowy brand dla młodych. Kontrowersyjna, zapada w pamięć, można skonstruować ciekawy przekaz reklamowy, słowem coś co by się mogło "przebić".

 

Reasumując domeny tanio bym nie oddawał. Warto potrzymać.... nawet kilka lat, jeśli będzie trzeba.

 

Przeczysz sobie w jednym zdaniu.... skoro firma nie chciałaby sie promowac pod taką nazwą to jaki to nowy brand miałby pod nią powstać?

Jeansy od cyca czy cyc mp3 player ? :lol:

 

 

Pod cyc.pl widzę serwis o karmieniu piersią i popularyzacji tego sposobu karmienia.

 

Jak słusznie zauważyłeś karmi się piersią a nie cycem, chyba że chodzi o karmienie cieląt :blush:

 

 

 

 

IMHO poza ero nie ma tu wiele zastosowania, chociaż nie pod takimi nazwami powstawały firmy i organizacje

 

http://cipa.org

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×