Jump to content
Sign in to follow this  
tomek17390

Opcja w dropped

Recommended Posts

Witam,

 

Mam problem z opcją w dropped. Miałem założoną opcję na domenę, domena wygasła i niestety nie została zrealizowana opcja. Czy w dropped jest informacja że oczekuje na rejestrację domena z opcji, miałem na koncie środki więc domena powinna chyba zostać zarejestrowana dla mnie. Obawiam się teraz że reszta opcji też "poleci w kosmos".

 

Czy jest szansa na odzyskanie domeny?

 

Pozdrawiam,

Tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Mam problem z opcją w dropped. Miałem założoną opcję na domenę, domena wygasła i niestety nie została zrealizowana opcja. Czy w dropped jest informacja że oczekuje na rejestrację domena z opcji, miałem na koncie środki więc domena powinna chyba zostać zarejestrowana dla mnie. Obawiam się teraz że reszta opcji też "poleci w kosmos".

 

Czy jest szansa na odzyskanie domeny?

 

Pozdrawiam,

Tomek

 

Jak dawno wygasła?

przyjrzyj się temu diagramowi -> http://dns.pl/stany_domen.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Mam problem z opcją w dropped. Miałem założoną opcję na domenę, domena wygasła i niestety nie została zrealizowana opcja. Czy w dropped jest informacja że oczekuje na rejestrację domena z opcji, miałem na koncie środki więc domena powinna chyba zostać zarejestrowana dla mnie. Obawiam się teraz że reszta opcji też "poleci w kosmos".

 

Czy jest szansa na odzyskanie domeny?

 

Pozdrawiam,

Tomek

 

Nieśmiało zapytam, czy za tą opcję płaciłeś 32zł?

 

Moje pytanie wynika z faktu, że nie podałeś nazwy domeny więc ciężko zdiagnozować co się stało a wielu początkujących Użytkowników myli pojęcie "opcji" z dodaniem domeny do przechwycenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może wygasa, a nie wygasła. Gdy domena wygaśnie, opcja zostaje zrealizowana w ciągu 15 minut i dostajesz automatyczną wiadomość z centralnego rejestru NASK, więc raczej tego nie przeoczysz. Jeśli domena rzeczywiście wygasła (jest obecnie w rezerwacji), a nie dostałeś takiej wiadomości, to jedyną możliwością jest że opcja zmieniła wcześniej abonenta, musisz to wyjaśnić z dropped i/lub NASK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy pewnej pomocy :) , udało się sprawę wyjaśnić, choć domena wisiała przez jakiś czas jako expired to jednak właściciel zdążył ją opłacić i w końcu domena nie spadła.

 

Pozdrawiam,

Tomek

 

Być może wygasa, a nie wygasła. Gdy domena wygaśnie, opcja zostaje zrealizowana w ciągu 15 minut i dostajesz automatyczną wiadomość z centralnego rejestru NASK, więc raczej tego nie przeoczysz. Jeśli domena rzeczywiście wygasła (jest obecnie w rezerwacji), a nie dostałeś takiej wiadomości, to jedyną możliwością jest że opcja zmieniła wcześniej abonenta, musisz to wyjaśnić z dropped i/lub NASK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×