Jump to content

Recommended Posts

Domena emz.pl jest jednocześnie na dwóch licytacjach w Dropped

 

tu: http://www.dropped.pl/bid.php?id=523038 (wystawiona przez użytkownika)

 

i tu: https://www.dropped.pl/bid.php?id=531059 (jako domena przechwycona)

 

Podejrzewam, że może być problem mały po zakończeniu którejś z licytacji :P

 

Wystarczy sprawdzić whois, żeby stwierdzić, że domena została złapana przez Dropped i tylko ta aukcja jest "prawdziwa", choć oczywiście system nie powinien pozwolić na rozpoczęcie przez użytkownika aukcji domeny, która prawdopodobnie w momencie wystawienia wygasała.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Link z NameDrvive do formularza AfterMarket nie działa. :P

Ciekawe od kiedy. :P

Brak możliwości kontaktu z abonentem domeny.

Chodzi o ten link: 'http://www.aftermarket.pl/domena/[domain_name]'

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla której konkretnie domeny? Jak ostatnio sprawdzałem, działał...

Przepraszam za pochopny wniosek, może zbyt się wzburzyłem - sprawdziłem wyrywkowo - faktycznie działa.

W takim razie czy do domen testowanych będzie też działał? O te mi chodziło.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, zanim napisze do supportu:

Czy zmiana delegacji domeny utrzymywanej w home.pl na serwey dropped.pl wymaga jakiejś konfiguracji w dropped?

Mam z kilkoma domenami w home.pl problem (komunikat o braku konfiguracji dla danych domen w ns.dropped.pl) i nie wiem u kogo interweniować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie, zanim napisze do supportu:

Czy zmiana delegacji domeny utrzymywanej w home.pl na serwey dropped.pl wymaga jakiejś konfiguracji w dropped?

Mam z kilkoma domenami w home.pl problem (komunikat o braku konfiguracji dla danych domen w ns.dropped.pl) i nie wiem u kogo interweniować.

Generalnie nie, no ale trzeba mieć dodane domeny w Dropped, a to chyba tylko możliwe przy sprzedażach domen spoza aftermarket.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generalnie nie, no ale trzeba mieć dodane domeny w Dropped, a to chyba tylko możliwe przy sprzedażach domen spoza aftermarket.

Domeny już "siedzą" na giełdzie. Nie ze wszystkimi domenami w home mam ten problem ale może Dropped wprowadził jakieś ograniczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem domeny w rezerwacji i środki na koncie. Odblokowałem domeny i... czekam już 25 minut na rejestrację!

Dlaczego rejestracja domen w Dropped trwa tak długo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem domeny w rezerwacji i środki na koncie. Odblokowałem domeny i... czekam już 25 minut na rejestrację!

Dlaczego rejestracja domen w Dropped trwa tak długo?

 

od rana jest padaka z naskiem, nic sie nie da zarejestrowac. Nie tylko w dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trwa to do godziny.

 

od rana jest padaka z naskiem, nic sie nie da zarejestrowac. Nie tylko w dropped.

 

A swoją drogą dzisiaj rzeczywiście NASK success sucks!

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku checi przedluzenia na wiecej niz 1rok prosimy o mail na kontakt()dropped.pl - niedlugo wprowadzimy mozliwosc przedluzania domen 1-10lat prosto z panelu klienta ;-)

... czy do końca lutego owa usługa będzie aktywna? :blink:

Oczywiście gdyby coś... wyślę meila z prośbą o przedłużenie na kilka lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co dziś zauważyłem, to nie mogę wystawić domen na aukcje (nawet *pl) bez wpłaty kaucji i to jeśli dobrze zrozumiałem, 15 PLN od domeny, bo mam niski rating użytkownika (czy jak to nazwać). Mam 8 transakcji zrealizowanych przez AM, chciałbym handlować tam dalej, jednak kaucje w wysokości 15 PLN za domenę, to chyba przegięcie. Też macie taki problem ?

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co dziś zauważyłem, to nie mogę wystawić domen na aukcje (nawet *pl) bez wpłaty kaucji i to jeśli dobrze zrozumiałem, 15 PLN od domeny, bo mam niski rating użytkownika (czy jak to nazwać). Mam 8 transakcji zrealizowanych przez AM, chciałbym handlować tam dalej, jednak kaucje w wysokości 15 PLN za domenę, to chyba przegięcie. Też macie taki problem ?

Taki problem nie mam.

Ale też zaczynałem dzisiaj myślić o tej nowej zasady - i że "coś" jest nie tak.

 

Z jednej strony jestem 100% za to, że zakupy/aukcje dla żarty/które nie są sfinalizowane znikają z dropped/AM.

 

Z drugiej strony - jeśli user ma 450+ domen w dropped (kilka sprzedaży, brak zakupów poza rejestracji) - oczywiście wszystko w 100% zrealizowane - to ma wpłacić kaucje, żeby licytować powyżej 100 PLN?

Jestem poważnem kontrahentem i chcę, że dropped mi jako takiego traktuje.

 

Mój pierwszy pomysł był, że wtedy można oferować domeny jako kaucja - np. dobrowolne blokuje wyświetlanie auth_info dla 30 moich domen zamiast wpłacić 30 PLN kaucja... - albo może być nawet 60 albo więcej.

 

Hmm, sam nie wiem do końca, ale "czuję", że ten system kaucji w dropped nie jest do końca dobre wypracowane.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×