Jump to content

Recommended Posts

No mi też, ale kto o tej porze korzysta z dropped ;)

 

Pewnie jakaś ;) się wkręciła w trybiki droppedowej maszynerii, tyle ich spada ostatnio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to chyba trzeba dziś trochę wcześniej pójść spać. :)

 

dopiero otworzyłem piwo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
już wiem skąd potem tyle ;) w dziale wycen :)

 

nie ukrywam że pare ;) zarejestrowałem pod wpływem

ale napewno żadnej nie dałem do wyceny :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest możliwość ustawienia waluty PLN jako domyślna dla przechwytywanych domen EU ? Teraz jest Euro i jak to się ma do poniższego punktu w regulaminie i prowizji 3% ?

 

Wymiana walut

 

Wymiana walut w płatnościach dokonywanych w serwisie odbywa się zgodnie z bieżącymi kursami Europejskiego Banku Centralnego. Właściciel serwisu może pobierać prowizję za wymianę walut w wysokości nieprzekraczającej 3%.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wymiana walut

 

Wymiana walut w płatnościach dokonywanych w serwisie odbywa się zgodnie z bieżącymi kursami Europejskiego Banku Centralnego. Właściciel serwisu może pobierać prowizję za wymianę walut w wysokości nieprzekraczającej 3%.

 

 

uuuuu... 3% :/

na szczęście mam konta w dolarach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Odnowienie domeny kosztuje 80 (357.21 PLN). Aby odnowić domenę, musisz mieć wystarczającą ilość środków na swoim koncie."

O co chodzi? :)

 

Zwykłe odnowienie pl, które wcześniej było w cenie 43 zł.

 

Góra ekranu: Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/home/svn/production/include/operation.php on line 101

 

blad.JPG

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Odnowienie domeny kosztuje 80 (357.21 PLN). Aby odnowić domenę, musisz mieć wystarczającą ilość środków na swoim koncie. " chwilowo umarłem ze strachu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnowienie domeny kosztuje 80 (357.21 PLN). Aby odnowić domenę, musisz mieć wystarczającą ilość środków na swoim koncie."

O co chodzi? :D

 

Zwykłe odnowienie pl, które wcześniej było w cenie 43 zł.

 

Ja bym tak zostawił SELESOWI, dla specjalnych klientów, specjalne ceny :)

Niech to będzie taki podatek od wzbogacenia :D

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...

Mam jak każdy domeny dodane do monitorowania w celu przechwycenia, podejrzałem sobie jedną we whois, że wygasa powiedzmy wczoraj o określonej godzinie. Po tej godzinie sprawdziłem, że jest w kolejce do rejestracji u innego rejestratora (zmienił się status we whois), a domena wciąż jest wśród potencjalnie przechwytywanych na dropped. Czasem wśród przechwytywanych pojawia się info, że jakaś domena została przechwycona w innym serwisie, a jak jest w tej sytuacji??

 

AJ

Edited by D_S

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym tak zostawił SELESOWI, dla specjalnych klientów, specjalne ceny :)

Niech to będzie taki podatek od wzbogacenia :D

Dzięki wielkie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasem wśród przechwytywanych pojawia się info, że jakaś domena została przechwycona w innym serwisie, a jak jest w tej sytuacji??

 

Czasem pojawiają się takie błędy. Nie zawsze też komunikaty "Odnowiona przez właściciela", "Przechwycona w innym serwisie", czy "Nie udało się przechwycić" odpowiadają prawdzie, bynajmniej taką kiedyś otrzymałem informację z Dropped

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×