Jump to content

Recommended Posts

A możecie napisać o co chodzi w tych mailach, bo ja nie mam ani jednego? :)

 

Chyba dostaliście wszystkie dla innych. :)

A proszę (btw - rozwala mi się kodowanie tych maili):

Drodzy użytkownicy,

 

Zaplanowana na dzisiaj przerwa techniczna w działaniu serwisu została przesunięta na przyszły tydzień. O dokładnym jej terminie poinformujemy w osobnej wiadomości.

 

Z pozdrowieniami,

M.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak narazie 13 :)

Pewnie masz 13 kont na AM :) (żart oczywiscie)

 

 

Mam pytanie. Jak to jest i co trzeba wykonać ...żeby przedłużyć domenę w dowolnym czasie na kilka lat? Chcę specjalnie przenieść od innego rejestratora domenkę.. przedłużyć ją i wrócić z powrotem (domena ma kilka miesięcy do wygaśnięcia)

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie. Jak to jest i co trzeba wykonać ...żeby przedłużyć domenę w dowolnym czasie na kilka lat? Chcę specjalnie przenieść od innego rejestratora domenkę.. przedłużyć ją i wrócić z powrotem (domena ma kilka miesięcy do wygaśnięcia)

 

Jeśli nie przedłużałeś jeszcze tej domeny w tym okresie rozliczeniowym (skoro masz kilka miesięcy do końca, to wygląda na to że nie), przenieś po prostu tę domenę, przedłuż ją na ile potrzebujesz i po 5 dniach (blokada NASK) będziesz mógł przenieść z powrotem. Pamiętaj, żeby od razu przedłużyć na X lat, bo jeśli przedłużysz o rok, to już do końca bieżącego okresu rozliczeniowego nie będziesz mógł jej przedłużyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli nie przedłużałeś jeszcze tej domeny w tym okresie rozliczeniowym (skoro masz kilka miesięcy do końca, to wygląda na to że nie), przenieś po prostu tę domenę, przedłuż ją na ile potrzebujesz i po 5 dniach (blokada NASK) będziesz mógł przenieść z powrotem. Pamiętaj, żeby od razu przedłużyć na X lat, bo jeśli przedłużysz o rok, to już do końca bieżącego okresu rozliczeniowego nie będziesz mógł jej przedłużyć.

 

No właśnie w tym sęk... że kiedy przedłużam domenę pokazuje mi sie taki o to komunikat:

Odnowienie domeny kosztuje 50 PLN . Aby odnowić domenę, musisz mieć wystarczającą ilość środków na swoim koncie.
No i oczywiście jest "Przedłuż domenę" i " Rezygnuj z przedłużenia"

 

Czyli przedłuża domenę tylko o rok. (dzisiaj przedłużałem jedną domenę i nie zauważyłem , żeby była jakaś opcja wyboru na jaki okres chcemy to zrobić)

 

Gdzie i w jaki sposób mogę wybrać.. przedłużenie na kilka lat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie i w jaki sposób mogę wybrać.. przedłużenie na kilka lat?

 

W PPD.pl przy przedłużaniu możesz wpisać 1-10 lat. Nie wiem jak u innych, bo nie korzystam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku checi przedluzenia na wiecej niz 1rok prosimy o mail na kontakt()dropped.pl - niedlugo wprowadzimy mozliwosc przedluzania domen 1-10lat prosto z panelu klienta ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ja normalnie sie loguje....

 

Problem z logowaniem widocznie był koło godziny 1.40... a nie,gdy Ty odpisałeś, a więc 10.42 ... ( 8 godzin różnicy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam dwa pytania:

 

1) czy mogę się usunąć z aukcji prywatnej?

2) dlaczego zawsze jak jest aukcja to jestem jako pierwszy licytujący tzn moja oferta jest za to 30pln'ów :///

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam dwa pytania:

 

1) czy mogę się usunąć z aukcji prywatnej?

2) dlaczego zawsze jak jest aukcja to jestem jako pierwszy licytujący tzn moja oferta jest za to 30pln'ów :///

1) Chyba nie (?)

2) Pierwszy dodałeś domenę do przechwycenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
2) dlaczego zawsze jak jest aukcja to jestem jako pierwszy licytujący tzn moja oferta jest za to 30pln'ów :///

Ostatnio żałowałem, że nie byłem pierwszy, domena poszła bez licytacji dla "pierwszego".

No ale Ty to masz albo szczęście albo pecha, że jesteś "pierwszy" zawsze.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jakimś magicznym trikiem można sprawić by domeny które przeniosłem do innego rejestratora zniknęły z zakładki Domeny na sprzedaż?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezerwacje znikaja zawsze 24h przed wygasnieciem w NASK - tak na wszelki wypadek gdyby ktos sie obudzil za pozno moze napisac maila a przywrocimy domene ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rezerwacje znikaja zawsze 24h przed wygasnieciem w NASK - tak na wszelki wypadek gdyby ktos sie obudzil za pozno moze napisac maila a przywrocimy domene ;-)

Przepraszam za powyższe posty - popieprzyły mi się daty a przy okazji wyszła ciekawostka - to o czym piszesz. Dlaczego tak? Jeśli ktoś ma dużą listę domen to przecież ich nie archiwizuje. Czy będzie pamiętał o jaką domen ma pisać do supportu? Czy zawsze tak było?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed kazdym wygasnieciem rezerwacji dostajemy odpowiednie powiadomienia - po samym wygasnieciu z naszego panelu rowniez ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku checi przedluzenia na wiecej niz 1rok prosimy o mail na kontakt()dropped.pl - niedlugo wprowadzimy mozliwosc przedluzania domen 1-10lat prosto z panelu klienta ;-)

 

... w chwili kiedy wejdzie ta opcja w życie..to proszę o info w tym temacie.

Z góry dziękuję :P

 

(pod koniec lutego 3 domenki muszę o kilka lat przedłużyć)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może by tak wprowadzić w dropped system wiadomości wewnątrz systemu, przykładowo chciałbym skontaktować się z użytkownikiem XYZ, który wygrał jakąś tam licytację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena emz.pl jest jednocześnie na dwóch licytacjach w Dropped

 

tu: http://www.dropped.pl/bid.php?id=523038 (wystawiona przez użytkownika)

 

i tu: https://www.dropped.pl/bid.php?id=531059 (jako domena przechwycona)

 

Podejrzewam, że może być problem mały po zakończeniu którejś z licytacji :P

licytacja wersji przechwyconej kończy się 2 h wcześniej, ciekawe jak się rozwinie sytuacja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz na zawsze będzie wyjaśnione czy większą cenę osiągają trzyliterówki przechwycone czy sprzedawane na giełdzie. :P

 

A poza tym, niezły błąd, ciekawe z czego wynikł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×