Jump to content
bradiaga

Zapraszamy do Wrocławia

Recommended Posts

Zarezerwowane.

Graciarnia 8 kwietnia (czwartek) godzina 19. (ul. Kazimierza Wielkiego 39) Mam przecieki, że będą opowieści z dalekich krajów :)

Zapraszamy wszystkich.

 

PS

Jeśli ktoś ma propozycję innego lokalu - to napiszcie mi proszę na PW. Następne możemy zrobić gdzie indziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarezerwowane.

Graciarnia 8 kwietnia (czwartek) godzina 19. (ul. Kazimierza Wielkiego 39) Mam przecieki, że będą opowieści z dalekich krajów :)

Zapraszamy wszystkich.

 

PS

Jeśli ktoś ma propozycję innego lokalu - to napiszcie mi proszę na PW. Następne możemy zrobić gdzie indziej.

 

będę ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarezerwowane.

Graciarnia 8 kwietnia (czwartek) godzina 19. (ul. Kazimierza Wielkiego 39) Mam przecieki, że będą opowieści z dalekich krajów ;)

Zapraszamy wszystkich.

 

PS

Jeśli ktoś ma propozycję innego lokalu - to napiszcie mi proszę na PW. Następne możemy zrobić gdzie indziej.

 

A ja znowu nie trafiłem ;( Do wtorku byłem w Polsce ;) Udanej imprezy dla wszystkich ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potwierdzam obecność.

Już się bałem, że sam z Sodeko będę ;)

 

Na tę chwilę - potwierdziło obecność 10 osób więc nawet we trójkę nie będziemy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

żałujcie że was tu nie ma jest zajefajnie ;);):D Rok ciągle gada głupoty i nikt go nie słucha i sie obraża ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
żałujcie że was tu nie ma jest zajefajnie :P;):D Rok ciągle gada głupoty i nikt go nie słucha i sie obraża ;)

 

Pozdrowienia dla wszystkich zgromadzonych ;) po tylu piwach każdy gada głupoty więc trochę wyrozumiałości dla Niego chłopaki :P a reszta pewnie też już nie powie nic mądrego ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe dobra dobra Panowie ;) żartowałem Rok nic nie pił ciągle tylko ten sok i sok do tego chciał isc o 21 do domu ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sodeko oczywiście ściemnia na maksa ;) Ale dzięki za wizytę ;-)

Swoją drogą to niezła frekwencja. Na forum nikt się nie odzywa że będzie, a tu taka niespodzianka w realu.

Do zobaczenia w maju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za spotkanie. Cholernie fajnie wyjść poza swoją branże. W sumie domeniarze to fajne środowisko, większość z Was robi wiele innych rzeczy więc tematów sporo i ciekawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...no nie, ja już się nie nadaję ;)

Skończyliśmy o 4 rano w Katowicach pod budką z kebabem, gdzie gość gadał do nas po chińskimpolsku.

a ja zrozumiałem dlaczego kondycja mnie opuściła po 2 piwkach - gdyż wcześniej nic nie jadłem.

 

Do miłego za miesiąc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za przybycie. Stworzyła się bardzo fajna grupa i tematów do rozmów zdecydowanie nie brakuje.

Za kilka dni podam kolejny termin, chciałbym zaprosić na nasze spotkanie gości z innych miast.

Myślę o weekendzie 7-9 lub 14-6 maja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję wszystkim za przybycie. Stworzyła się bardzo fajna grupa i tematów do rozmów zdecydowanie nie brakuje.

Za kilka dni podam kolejny termin, chciałbym zaprosić na nasze spotkanie gości z innych miast.

Myślę o weekendzie 7-9 lub 14-6 maja.

 

Było fajnie, ale niestety Graciarnia staje się trochę za mała na takie spotkania. Jak przychodzi kilkanaście osób to ciężko się zmieścić w jednym pomieszczeniu, a tym bardziej porozmawiać ze wszystkimi, z którymi się chciało porozmawiać..

Może warto byłoby pomyśleć nad zmianą lokalu? Stara Kanapa była dobra :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...no nie, ja już się nie nadaję :unsure:

Skończyliśmy o 4 rano w Katowicach pod budką z kebabem

 

ale kebab był dobry , skoro wziąłeś resztę do domu a nie wyrzuciłeś ;);):D

ja także dziękuję wszystkim przynajmniej miałem okazję poznać ułamek procenta użytkowników tego forum ale właśnie ale były to osoby które kojarzę z lat moich początków czyli 2006-2007 więc czułem się bardziej "domowo"

 

do zobaczenia znowu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może Darek będzie wcześniej. Ja raczej nie dam rady pojawić się przed 19. Ale w sumie, jak będziesz to mogę na 19 przesunąć - nie chciałem sam siedzieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×