Jump to content
bradiaga

Zapraszamy do Wrocławia

Recommended Posts

Prawdopodobnie będzie to ostatnie spotkanie domeniarskie na jakim się pojawię ;) Do zobaczenia!

Sugerujesz, że chcesz stawiać na pożegnanie ? ;)

 

Ktoś tu się chce napić za darmo :D

 

Pudło.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Sugerujesz, że chcesz stawiać na pożegnanie ? ;)

 

Ktoś tu się chce napić za darmo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak więc dla pewności:

 

Miejsce: Minerwa za Kałaczakrą k. Kalamburu, Wrocław, ul. Kuźnicza 29a
Termin: 16 01 2014 (czwartek) godzina 20.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki Ty niedomyślny jesteś ;) Lepiej sobie kogoś innego do Twoich planów znajdź.

 

edit: Anubis - bez trunków też da się żyć, wiesz mi :) Na spotkaniu więcej będzie osób bezalkoholowych.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Jaki Ty niedomyślny jesteś ;) Lepiej sobie kogoś innego do Twoich planów znajdź.

 

Posmutniałem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że ktoś się za organizowanie spotkań zabrał bo ja jednak za rzadko w Polsce ostatnio bywam.

Miłego spotkania życzę przyznam, że mi będzie szkoda że nie jestem z Wami we czwartek.

Powodzenia!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zapowiedziami podczas ODNJ, zapraszamy ponownie do Wrocławia! Termin i miejsce są już potwierdzone.

 

Miejsce to co zawsze: Minerwa za Kałaczakrą k. Kalamburu, Wrocław, ul. Kuźnicza 29a
Termin: 26 czerwca 2014 (czwartek) godzina 19:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacja 2 dni przed spotkaniem - bez komentarza ;) Nie wiem jak inni ja niestety mimo chęci nie jestem w stanie zmienić planów tak szybko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli mogę, ile osób się pojawiło?

Uzbrój się w cierpliwość - liczenie zajmie trochę czasu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

apze, Kangur, widzę, że dobry humor Was nie opuszcza. A mogłem przecież w ogóle Wam nic nie powiedzieć :)

 

A na poważnie, przepraszam że tak późno wieść się pojawiła, ale uważem, że lepiej późno niż wcale. Spotkanie mimo tego się odbyło. O następnym na pewno zostaniecie poinformowani ze stosownymi honorami i wyprzedzeniem, abyście mogli samodzielnie dokonać pomiarów.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z nieco zapomnianą tradycją, zapraszam do Wrocławia na ostatni czwartek czerwca na dyskusje domenowe nad kawką lub kufelkiem piwa! Czekam jeszcze na potwierdzenie miejsca (Minerwa - nasze stałe miejsce - może być zajęta).

 

Termin: 25 czerwca 2015 (czwartek) godzina 19.

Miejsce: okolice wrocławskiego Rynku (podam później)

 

Napiszcie proszę kto się wybiera, gdybym musiał rezerwować inne miejsce - chciałbym wiedzieć dla ilu osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że w najbliższy czwartek spotykamy się na domenowych pogaduszkach:)

 

Uwaga! Zmiana miejsca!

 

Miejsce: Szklana Ćma, Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 17
Termin: 25 czerwca 2015 (czwartek) godzina 19:00.

 

Kilka osób się zapowiedziało, więc spotkanie się na pewno odbędzie. Tym niemniej - ze względu na osoby przybywające z daleka - proszę o potwierdzanie kto będzie - najlepiej na forum.

 

Do zobaczenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na miejscu, więc chętnie przyjdę. Dzięki Janku za wskrzeszenie idei spotkań.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Następne spotkanie zróbcie w Warszawie, Tak to tylko dolna Polska ma korzystnie skorzystać a dla mnie to dwa dni wolnego od pracy ktore jest cieżko zaplanować np. Tydzień przed. Do Warszawy i ci z Gdańska maja 5-6 godzin i z Krakowa czy Rzeszowa 5-6 godzin.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Następne spotkanie zróbcie w Warszawie, Tak to tylko dolna Polska ma korzystnie skorzystać a dla mnie to dwa dni wolnego od pracy ktore jest cieżko zaplanować np. Tydzień przed. Do Warszawy i ci z Gdańska maja 5-6 godzin i z Krakowa czy Rzeszowa 5-6 godzin.

 

W swoim czasie było raz w miesiącu, więc łatwiej było przyjazdy zaplanować.

Od kilku lat mam do Wrocławia dość daleko, stąd i spotkania rzadsze. Następne pewnie za kilka miesięcy - kiedy będę w Polsce.

W Warszawie ktoś inny organizował jak pamiętam - możesz poszukać na forum i reaktywować:)

 

Przy okazji - ja wolę ogłaszanie przez forum di.pl, ale dla bardziej nowoczesnych;) stworzyłem wydarzenie na FB. Zaprosić zdołałem tylko tych których mam wśród znajomych na FB, więc jeśli ktoś chce zaprosić innych, lub czuje się niedoceniony brakiem zaproszenia - proszę o kontakt przez FB albo PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Następne spotkanie zróbcie w Warszawie, Tak to tylko dolna Polska ma korzystnie skorzystać a dla mnie to dwa dni wolnego od pracy ktore jest cieżko zaplanować np. Tydzień przed. Do Warszawy i ci z Gdańska maja 5-6 godzin i z Krakowa czy Rzeszowa 5-6 godzin.

Aż się chce zacytować

;)

Co jest? Koncert życzeń?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×