Jump to content
epson

Ludobójstwo - czyli szczepionki na świńską grypę

Recommended Posts

Człowiek ogląda nowotwory latami pod mikroskopem, hoduje w butelkach hodowlanych, analizuje z każdej strony, ba, nawet robi homogenaty z tkanki nowotworowej i okołonowotworowej, aby zobaczyć różnice, a tu przyjdzie taki @yarowa , zayebie link o jakichś toksynach w nowotworach i happy. Ja ci naprawdę życzę, aby ktoś z twojej rodziny miał szansę poznać sekrety leczenia twoimi sposobami, które propagujesz. Ja to pisze serio, bo inaczej się po prostu nie da, jak eksperymentalnie. Nie zapomnij poinformować o wyniku. Z bananem na twarzy. No niestety, terapia jest tylko jedna - to terapia szoku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowiek ogląda nowotwory latami pod mikroskopem, hoduje w butelkach hodowlanych, analizuje z każdej strony, ba, nawet robi homogenaty z tkanki nowotworowej i okołonowotworowej, aby zobaczyć różnice, a tu przyjdzie taki @yarowa , zayebie link o jakichś toksynach w nowotworach i happy. Ja ci naprawdę życzę, aby ktoś z twojej rodziny miał szansę poznać sekrety leczenia twoimi sposobami, które propagujesz. Ja to pisze serio, bo inaczej się po prostu nie da, jak eksperymentalnie. Nie zapomnij poinformować o wyniku. Z bananem na twarzy. No niestety, terapia jest tylko jedna - to terapia szoku!

Umberto, jakie są efekty tej wieloletniej pracy bo być może jest ona warta tyle, co walenie głową w stół? Mam nadzieję, że taki uczony będzie w stanie chociaż wyjaśnić przypadki, kiedy to po porodzie następuje remisja choroby u matki chorującej na nowotwór, a noworodek rodzi się już z nowotworem. Taki mądrala powinien z automatu przedstawić swoją tezę obalającą tezę o tym, że powodem choroby u noworodka i remisji u matki jest przedostanie się toksyn poprzez łożysko, więc nowotwór jest jedynie efektem nagromadzenia się toksyn, których organizm nie jest w stanie samodzielnie usunąć.

Umberto, onieśmiel nas swoją wiedzą i zawstydź efektami pracy, a nie wpadaj tylko w samozachwyt i odsyłaj do publikacji medycznych, bo chodzenie na pasku koncernów farmaceutycznych i siedzenie na jakimś grancie samo w sobie nie jest jeszcze powodem do dumy.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale w czym tutaj jest problem?

Ten który neguje osiągnięcia nauki niech leczy raka filmami z Facebooka o toksynach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten który neguje osiągnięcia nauki niech leczy raka filmami z Facebooka o toksynach.

Ten który neguje potęgę ludzkiego organizmu, hołubi ułomność funkcjonowania tkanek i organów ludzkiego "mechanizmu", nie wierzy w możliwość samouzdrawiania niech nadal powierza swoje ciało "osiągnięciom tej wspaniałej nauki". Kto bogatemu zabroni!
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale w czym tutaj jest problem?

Ten który neguje osiągnięcia nauki niech leczy raka filmami z Facebooka o toksynach.

 

Rewelacje z fb mnie za bardzo nie interesują, jestem mocno krytyczny, osobiście cenię naukę. Jednak co w praktyce uważasz za te osiągnięcia nauki, które inni odrzucają, czy wszystko co jest na półkach w aptece i nie każdy chce to łykać hurtem, choćby lekarz mu przepisał, czy może procedury i to co oferuje nfz, czy może opowieści o tym co jest za wielką wodą, a kosztuje miliony i tylko kto wtedy za to ma płacić. Z pewnością nauka ma wiele osiągnięć, ale czy na pewno o tym jest tu mowa. Dlaczego mamy być bezkrytyczni wobec wszystkich "zdobyczy nauki" i tracić zdrowy rozsądek, kiedy nfz decyduje za ludzi co jest dla nich dobre, a państwa regulują rynek medyczny oraz układają się z koncernami robiąc masowe zakupy szczepionki przeciw ptasiej grypie. Szczególnie słuchając bajek @um... o tym jak wywalać w błoto państwową kasę lub dofinansowywać nią koncerny, czy to jest ten postęp. Może gdyby nie te fakty, to realny postęp nauki byłby znacznie większy.

 

Poza tym żadne osiągnięcia nauki nie zastąpią prawidłowego działania organizmu, a w tym przypadku nasze wybory i psychika są bardzo istotne, także religia bywa wtedy przydatna. Przecież współczesna żywność to także efekt osiągnięć nauki. Na koniec taka sprawa, co by nie wszystko było takie oczywiste, jakie są powody oraz statystyki znacznego wzrostu zachorowań na raka w czasie ostatniego stulecia, i jak się ma to do tych "osiągnięć nauki", rozumiem, że tego też nie powinniśmy odrzucać.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego mamy być bezkrytyczni wobec wszystkich "zdobyczy nauki" i tracić zdrowy rozsądek, kiedy nfz decyduje za ludzi co jest dla nich dobre, a państwa regulują rynek medyczny oraz układają się z koncernami robiąc masowe zakupy szczepionki przeciw ptasiej grypie. Szczególnie słuchając bajek @um... o tym jak wywalać w błoto państwową kasę lub dofinansowywać nią koncerny, czy to jest ten postęp. Może gdyby nie te fakty, to realny postęp nauki byłby znacznie większy.

Dlatego powtarzać będę do znudzenia: załóż firmę, kup licencję do wyników badań np. na produkcję szczepionek (jest tego od groma, mogę ci pomóc znaleźć), zdobądź finansowanie (u was neoliberałów to macie nawet taki network "1% of the wealthiest", więc kasy w ch..., byle nie nagtrafić na billa i melindę gates'ów), zrób badania kliniczne i.... sprzedawaj po 0,99 PLN . Pokażesz faka koncernom (i ulżysz sobie jednocześnie), zarobisz 1/1000000 tego co te podłe, niedobre, pazerne, wstretne, mordercze koncerny, ale będziesz hepi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego powtarzać będę do znudzenia: załóż firmę, kup licencję do wyników badań np. na produkcję szczepionek (jest tego od groma, mogę ci pomóc znaleźć), zdobądź finansowanie

 

Właśnie na skutek olbrzymiej regulacji rynku medycznego, prawa patentowego i rynku ubezpieczeń, takich firm jest zdecydowanie za mało, co nie sprzyja niskim cenom. A jest to zasługą współdziałania państw i koncernów, a także różnych @um... wyciskających dotacje od państwa, by tylko była kasa.

 

Czym te koncerny różnią się od banków, że nie nazywasz ich banksterami, to są te same metody działania, to jest ten sam system ostrej ingerencji państwa, gdzie nie liczy się jednostka, a działa się w imię dobra ludu. Czy to ten socjaldemokratyczny porządek nazywasz z PG neoliberalizmem, bo z liberalizmem i wolnością to nie ma wiele wspólnego. Razem powinniście się cieszyć z ingerencji państwa w rynek bankowy i medyczny, to wy sami jesteście znienawidzonymi przez was samych tzw. neoliberałami.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×