Jump to content

Recommended Posts

Domena jak najbardziej na sprzedaż. Jeśli nie sprzedam podczas aukcji allegro to nie będzie więcej oferowana na sprzedaż, ewentualnie spróbuje raz na AM, ale nie widzę sensownego powodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po cichu wam powiem, że cena minimalna to 90k więc zapraszam kogoś o mocnych nerwach o przebicie mnie i zalicytowanie 81k :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena jak najbardziej na sprzedaż. Jeśli nie sprzedam podczas aukcji allegro to nie będzie więcej oferowana na sprzedaż, ewentualnie spróbuje raz na AM, ale nie widzę sensownego powodu.

Hmm, trochę pierwsze zdanie zaprzecza drugiemu. Ale oczywiście życzę jak najlepszej sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po cichu wam powiem, że cena minimalna to 90k więc zapraszam kogoś o mocnych nerwach o przebicie mnie i zalicytowanie 81k :)

 

Taaa i skończy się jak ten online.pl. :D Ja myślę, że ok. 50k zł, ale nie będę sprawdzał tego empirycznie. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie to oferta sprzedaży a nie dział wycen :)

 

Nikt nie zna ceny minimalnej i proszę nie spekulować.

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Zrobiłem Tobie trochę reklamy wśród niemieckich domeniarzy profesjonalistów. Życzę powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie polski serwis aukcyjny bez wersji anglojęzycznej (chyba?) nie jest moim zdaniem najlepszym miejscem dla tej domeny.

Lepsze byłoby AM choćby ze względu na wersje językowe...

 

Myślę, że mógłbyś chociaż wrzucić krótki dopisek po angielsku / niemiecku w aukcji, jakiś kontakt itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy jestem co było powodem usunięcia?

 

Myślę, że najprawdopodobniej podbijanie z tego samego lub podobnego IP, ale mogę się mylić :D

 

Innego powodu nie widzę, chyba, że sprzedawca nie był jej właścicielem.

 

Jest jeszcze "nadgorliwość" pracowników, kiedyś wypromowaną maksymalnie i rozreklamowaną aukcję bez ofert usunięto bo jakiś wyraz w opisie "sugerował sprzedaż" poza Allegro.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może to, że nazwa domeny była w tytule aukcji i ktoś "życzliwy" pomógł społecznie? Miałem kiedyś tak.

Dokładnie. Jeśli domena była wystawiona na stronie głównej i miała domenę w tytule, to wystarczy mała pomoc od życzliwego i od razu taką aukcję ściągają. Aukcję wystawiane na głównej, nie mogą w tytule mieć adresu internetowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro nie musi mieć specjalnego powodu żeby usunąć aukcję. Wystarczy np żeby ktoś życzliwy wysłał zgłoszenie, że "domena jest pomarańczowa a nie różowa" i aukcja idzie do usunięcia. Allegro nie weryfikuje zgłoszeń, poza tym regulamin mają tak skonstruowany, że wszystko może być przyczyną usunięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Technicznie rzecz ujmując w tytule nie było nazwy domeny

 

Ale za to konta nie zawieszaja:

 

Informujemy, że oferta Użytkownika AutoMotiveDealPl złożona w Twojej aukcji: GOTOWKA.eu - topowa domena finansowa (nr 700694043) została wycofana z powodu zawieszenia konta tego Użytkownika.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio Allegro zawiesiło mi konto za niezapłacenie ~7zł zaległych opłat. Zaległość trwała miesiąc lub krócej. Ponadto wysyłają pisma pocztą z przedsądowym wezwaniem do zapłaty. Ktoś chce poprawić cashflow. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Allegro użytkownik jest tylko statystyką co prowadzi do tego, że nie da się tam normalnie robić interesów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drodzy Panowie!!

 

Zablokowali mi konto o 3.20 a odblokowali sami o 3.21

 

Nie wiem tylko czy mojego czasu czy Waszego. Co mi teraz z tego jak aukcje przerwali, mogę coś z tym zrobić? Przecież to nonsens!!!!!

 

EDIT: Waszego czasu po południu...

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro jest dowodem na to, że skrajny monopol nigdy nie prowadzi do niczego dobrego.

 

Mi też już raz zawieszono konto "za nic", a właściwie wystarczyły tylko pomówienia od anonimowej osoby (choć podejrzewam kto to był), że ktoś znajomy mi podbija aukcję. :D

 

Konto na szczęście zostało szybko odblokowane, ale zwątpiłem w to, czy taki zgłoszenia o podbijaniu w ogóle ktoś ręcznie weryfikuje czy tylko moderatorzy tych aukcji klikają w "blokadę konta" i czekają na jakiś sygnał czy ci jeszcze w ogóle zależy na koncie i będziesz się tłumaczył czy też będziesz wolał założyć nowe...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×