Jump to content
michalosmak

Kupię domenę randkową

Recommended Posts

Moim faworytem jest domena erandki.pl Co o niej sądzicie?? Jak ją Państwo wyceniacie??

 

Jeśli pytania są niezgodne z regulaminem proszę u usunięcie postu.

 

Myślę, że każdy z nas będzie chwalił swoje.

Z dystansem raczej podchodzę do domen z przedrostkiem "e".

Nie będę uzasadniał bo to nie ten Dział ;).

Patrząc na początek tej frazy, to bardziej z reklamą "ery" mi się kojarzy ... ale to tylko takie moje przemyślenia - bardziej skojarzenia.

Wydaje mi się, że l.poj. jest w tym przypadku o wiele, wiele lepsza.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim faworytem jest domena erandki.pl Co o niej sądzicie?? Jak ją Państwo wyceniacie??

 

Jeśli pytania są niezgodne z regulaminem proszę u usunięcie postu.

 

To jak my ją wycenimy nie ma najmniejszego znaczenia, znaczenie ma jak wyceni ją obecny właściciel.

 

PS. Ostatnio kupiłem flirtuj.pl - ale niestety nie jest na sprzedaż.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może byłbyś zainteresowany domeną hotflirt.pl ? Sprzedam wraz z postawionym tam serwisem - unikalny skrypt, robiony na zamówienie. Jakby co to tel. 511 817 574 Cena 4000 PLN do negocjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może michalosmak napisze, czy sprawa jest aktualna, bo tak jeszcze przez kilka lat będziemy tu wstawiać i wstawiać te propozycje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propozycje:

 

webanonse.pl - 1000 zł + VAT

zakochac.pl - 800 zł + VAT

randki24.net - 250 zł + VAT

sms-randka.pl - 3000 zł + VAT

sms-randki.pl - 4000 zł + VAT

randki123.pl - 5000 zł + VAT - choć niechętnie sprzedajemy.

xxxrandki.pl - Niechętnie sprzedamy ale jak propozycja cenowa będzie atrakcyjna to czemu nie?

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode mnie, dla zainteresowanych:

AMORIN_pl

HEARTBREAKER_pl

 

Mam też inne nazwy i domeny z bazy własnej i robione przez profesjonalnych copywriterów (rzadko generyki), rózne branże i rozne ceny (zalezy od nazwy i rozszerzenia).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może coś z tego wybierzesz...

 

zaciupaj.pl

trzodka.pl

qrwiarz.pl

 

Gupa palisz czy masz problemy z postrzeganiem świata?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gupa palisz czy masz problemy z postrzeganiem świata?

 

Z klawiatury mi to wyjąłeś

Edited by blaugrana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie Tobie to oceniać.

Chciał propozycje więc je mu dałem.

Może Tobie te domeny nie odpowiadają a komuś innemu owszem.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Gupa palisz czy masz problemy z postrzeganiem świata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatecznie kupiłem szybka-randka.pl i szybkarandka.pl . Serwis startuje 28 września wszystkich zachęcam.

Domena została wybrana także z powodu przeznaczenia, nasz serwis będzie skupiał się na szybkie kontakty , które będą przenosiły się do rzeczywistości , wzorowane na speeddate.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro zakończenie aukcji
    • Darmowaczcionka.pl   Aukcja BCM https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605852/
    • AUKCJA AM cena startowa 1 pln  _ ZAKONCZENIE PIATEK 26.04 20:00   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605824/?utm_source=market_redirect&_track=b757a8f3eabd882fa1e133434b3ebd18
    • Woliery.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/woliery.eu/
    • dobraopiekunka.pl   Sprzedam domenę dobraopiekunka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Nazwa idealna dla wyszukiwarki niań i opiekunek. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • jutro zakończenie aukcji
    • Zapraszam na aukcje domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   autoekspert.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9890/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 13:11:49) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:15   arctic.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9892/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 14:00:38) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:20   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,179
    • Most Online
      880

    Newest Member
    filman_icc
    Joined
×