Jump to content
tyleoile

Lech Ponznań - Fredrikstad, Legia Broendby na żywo tekstowo

Recommended Posts

lech przegrywa 0-2

 

i tak się kończy pierwsza połowa

 

kto postawił na taki wynik :)

 

nikt ;) normalnie nikt ;)

Edited by tyleoile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polonia Warszawa do przerwy przegrywa 0-2 i będzie chyba tylko coraz gorzej...

 

Pan Jacek Grembocki żegna się z posadą ...

 

12 miesięcy 3 trener leci

 

Podobno Smudę szykują na jego miejsce ale jak znam życie to nie długo się tam utrzyma, co oznacza że się nie zdecyduje na taki manewr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legia grała bardzo dobrze

 

naprawdę nie jestem kibicem Legii ale grała bardzo dobrze ... tylko cholernie nieskutecznie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polonia przegrała 3-1 a podobno już miała holendrów na widelcu...

 

pozostał tylko Lech w grze, wiem że nie zabrzmi to obiektywnie ale jakoś wiedziałem że tak będzie ....

 

miłąem jeszcze cichą nadzieję że Legia pogra dłużej

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasadniczo mogę się zgodzić z przedmówcą , ale...

 

mam ny platformę i cóż niby 8 kanałów sportowych a zdarzają się takie dni, rzekłbym nawet bardzo często że nie ma co oglądać na żywo...

i to jest raz

 

a dwa żadna platforma nie daje pełni szczęścia i to mnie osobiście najbardziej dotyka...

NBA tylko Canal +, Liga mistrzów tylko n sport, Polsat siatkówka i większość tenisa. Liga angielska Canal +, bundes liga n ... i tak dalej

 

Czy nie można do cholery jasnej mieć opcji na wykupienie pakietu cały sport obojętnie u kogo ??? :)

 

no jasne że nie można ;)

 

Jak chcę oglądać naszych kopaczy to muszę mieć Orange albo liczyć że to co chcę oglądać akurat będzie gdzieś tam....

 

można oczywiście iść do knajpy z czterema dekoderami, albo mieć szybki internet (byle nie radiówkę) i stronki typu meczyki.pl kuszotv.pl justin.tv i wiele wiele innych....

 

tylko co zrobić jeśli nikt nie che pokazać meczu takiego jak Fridrikstad Lech w którym pada 7 goli ...

 

wtedy należy czytać tekstowe relacje i irytować się dlaczego tego nikt nie pokazuje, ale spokojnie monopol się powoli łamie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lech w meczu IV fazy Ligi Europa zagra z belgijskim Club Brugge. Jeden z łatwiejszych rywali na który mógł trafić Kolejorz, a przy okazji najbardziej atrakcyjny dla kibiców. Zagrożenie może stwarzać para napastników Wesley Sonck - wielokrotny reprezentant Belgii i Akpala, jedna z największych nadziei nigeryjskiej piłki. Na bramce stoi Stijn Stijnen, obecnie pierwszy bramkarz reprezentacji Belgii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

też uważam że to najlepszy traf na dziś ...

chłopaki muszą jeszcze pograć w LE a do tego musza się lepiej zgrac zwłaszcza jeśli chodzi o zmienników w końcu spore zakupy były w Lechu, oficjalnie Gancarczyk już w Lechu, a przecież kupili jeszcze Chrapka, Mikołajczaka, Zaptokę, Kasprzika, nie wspominając o zimowych zakupach Handzić, Burić ...

 

muszą razem pograć trochę a do tego zarobić kasę bo na biletach w tym roku LEch nie zarobi dużo...

 

Stadion dostaną dopiero zimą a do tego czasu może być naprawdę różnie, muszą więc po pierwsze grać przynajmniej tak długo w LE jak rok temu, a do tego być w pierwszej trójce w Ekstraklasie żeby chociaż na wiosnę trochę się odbić finansowo

Share this post


Link to post
Share on other sites
też uważam że to najlepszy traf na dziś ...

chłopaki muszą jeszcze pograć w LE a do tego musza się lepiej zgrac zwłaszcza jeśli chodzi o zmienników w końcu spore zakupy były w Lechu, oficjalnie Gancarczyk już w Lechu, a przecież kupili jeszcze Chrapka, Mikołajczaka, Zaptokę, Kasprzika, nie wspominając o zimowych zakupach Handzić, Burić ...

 

muszą razem pograć trochę a do tego zarobić kasę bo na biletach w tym roku LEch nie zarobi dużo...

 

Stadion dostaną dopiero zimą a do tego czasu może być naprawdę różnie, muszą więc po pierwsze grać przynajmniej tak długo w LE jak rok temu, a do tego być w pierwszej trójce w Ekstraklasie żeby chociaż na wiosnę trochę się odbić finansowo

Co do transferów - Chrapek w tym sezonie będzie pełnił rolę rezerwowego, Mikołajczak raczej będzie grał w MESIE, Zapotoka jeszcze nie został zakupiony. Jedynymi wzmocnieniami są Kasprzik oraz Gancarczyk. Jednak wydaje mi się że oni obaj razem wzięci nie zastąpią Murawskiego, piłkarza który rządził i dzielił. Za to pieniądze otrzymane z jego transferu zdecydowanie załatają dziurę finansową która urośnie przez ograniczoną liczbę biletów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo tego że jestem fanem piłki nożnej polską ligę traktuję z należnym jej brakiem szacunku i większego zainteresowania. Ale to co wyprawia ostatnio Lech robi wrażenie. Nie kibicuję z zasady żadnej z drużyn, ale trzymam kciuki, żeby przede wszystkim wygrali ligę i spróbowali sił w LM. Legia i Wisła swoje okazje miała i już dziękujemy :) To jedyna polska drużyna, która nam wstydu nie przynosi :D

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mimo tego że jestem fanem piłki nożnej polską ligę traktuję z należnym jej brakiem szacunku i większego zainteresowania. Ale to co wyprawia ostatnio Lech robi wrażenie.

 

popieram gra Lecha robi wrazenie. Dzis na przyklad pokonali na wyjezdzie Korone Kielce 5:0

 

mam nadzieje, ze nie beda spuszczacz tonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda Lech nie grał dzisiaj na 100% , ale fenomenalna akcja z ostatnich sekund gry dała cenna zwycięstwo :(

 

 

Lech Poznań 1 - 0 Club Brugge

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lech kończy przygode w lidze europejskiej .

Mecz trwał do samych rzutów karnych

Osobiście zawiódł mnie Lewandowski .Praktycznie 100% akcje zmarnował , potykał sie , nie odbierał wszystkich piłek .Momentami stał jak te widły w polu.

Emocje wzięły górę . Po meczu kibice ładnie podziękowali Lechowi za walkę do ostatnich minut .

 

 

( Do 90 min 1:0 dla Brugge ) . W karnych ( 4:3 dla Brugge )

 

 

Szkoda...

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, ale było widać jak tylko zaczęły się karne, że Lech przegra. A karny Djurdjevica to naprawdę śmiech na sali. Trener Zieliński nie czyta też chyba statystyk - zawodnicy lewonożni pudłują z karnych znacznie częściej, a przynajmniej dwóch takich strzelało w Lechu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×