Jump to content
mrx1

Kilka wolnych domen, mysle ze jedna fajna

Recommended Posts

Sprawdziłem sobie takie domeny (przy jednej zrobiłem literówkę, miała być naprawa, a nie naprawda):

 

rozbiorka.com <----- wolna

naprawda.com <----- wolna

osprzet.com <----- wolna

szybkanauka.com <----- wolna

wydajnanauka.com <----- wolna

tanianauka.com <----- wolna

tanielekcje.com <----- wolna

voyagetoeu.com <----- wolna

pracanaswiecie.com <----- wolna - ta jest chyba fajna, nie?

pracodawcywunii.com <----- wolna

pracownicywunii.com <----- wolna

 

Jak je oceniacie? Są to dobre trafienia (zwłaszcza ta wyróżniona)? Nie będę brał żadnej z nich, ale chciałbym się dowiedzieć, czy dobrze potrafiałem, czy nie. Co jakiś czas będę tu wstawiał listę różnych wolnych domen, licząc na wasze opinie :D Jak już będę dobrym łowcą domen to przestanę wystawiać.

Skorzystają na tym wszyscy, bo może znajdę super domenę, ty ją weźmiesz i sprzedasz za dużo kasy. A ja będę miał saatysfakcję, że robię postępy.

 

Jak ktoś weźmie którąś z listy, to proszę o napisanie jaką wziął. A reszta niech napisze opinie na temat domen.

 

Edit:

30 wyswietlen i zero odpowiedzi? Jesli lista jest fajna to napiszcie ze fajna, jesli jest do kitu to napiszcie ze do kitu. Zebym wiedzial co jest zle a co jest dobre - wtedy bede dazyl, aby wszystko bylo dobre :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tych wszystkich, to tylko osprzet, szybkanauka i rozbiorka są zajęte w .pl, reszta wolna :D Lista ogólnie słaba...

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 wyswietlen i zero odpowiedzi? Jesli lista jest fajna to napiszcie ze fajna, jesli jest do kitu to napiszcie ze do kitu. Zebym wiedzial co jest zle a co jest dobre - wtedy bede dazyl, aby wszystko bylo dobre :D

 

 

:D ta lista to ZONK*com

 

Połowa domen z listy z końcówkami .pl jest wolna.

 

szybkanauka i pracawunii już ktoś kupił w sumie to dobrze bo ich pieniążki sprawiają że ktoś się bogaci a dla kogoś kto zajmuje się domenami na poważnie taki kupiec nie jest żadną konkurencją. Jeśli już szukasz domen to szukaj domen .pl masz największą wtedy szanse na dobryzarobek*pl :P Większość domen z dziale sprzedane to domeny .pl a jeśli już jest inna końcówka to albo z serwisem albo zawiera pojedyńczą frazę typu "biuro" ( w życiu nie dałbym 20k za taką domenę) to są nazwy które są w codziennym użyciu w dziedzinie która jest dochodowa. Nie warto inwestować pieniążków w domeny sklecone w dwóch wyrazów które nie są dochodowe, oczywiście i takie domeny można sprzedać ale kasa uzyskana z takich domen nie jest duża - szkoda czasu i energii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×