Jump to content
DD

bandaże.pl + bandaze.pl od 1 PLN - aukcja di.pl, koniec 10 sierpnia (20:00)

Recommended Posts

Do kupienia pakiet domen bandaże.pl oraz bandaze.pl. Przekazanie: AuthInfo lub cesja w ramach Dropped.pl.

 

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 70 PLN za przedłużenie domen o kolejny rok.

 

Startujemy od 1 PLN. Minimalne przebicie 5 PLN.

 

Licytujemy kwotami netto (należy doliczyć 22% VAT). W przypadku przeniesienia domeny w ramach Dropped.pl przez Escrow: płacisz tylko kwotę netto.

 

Koniec aukcji: 10 sierpnia 2009 o godzinie 20:00 lub 10 min po ostatniej ofercie, jeśli zostanie złożona po 19:50 dnia 10 sierpnia 2009.

 

Termin płatności: 48 godziny od zakończenia aukcji.

 

Przypominam, że w innej aukcji do kupienia jest domena pozycjonujemystrony.pl.

Obecna kwota licytacji: 1 PLN. Brak ceny minimalnej.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
postów w aukcjach nie powinno sie edytować

Słuszna uwaga.. w przypadku edycji kolejnych postów w tej lub innych moich aukcjach: dyskwalifikacja i ban do wyjaśnienia.. :)

 

Ale poważnie: w aukcjach nie edytujemy postów ze złożonymi ofertami.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny moze nie z najwyzszej polki ale wydawalo sie ze aukcja ladna bedzie a tu 21zl??

 

Drozdek trzeba bylo sprzedawac pod innym nickiem... W koncu na tym forum jestes kims kto na domenach zna sie praktycznie najlepiej... Wiec jak taka "szycha" sprzedaje domene na zwyklej aukcji di.pl to tylko wywodzi sie jeden wniosek... Ze mimo swojej fachowosci kupca na to znalezc nie mogles a skoro ty "fachowiec" nie znalazl to kupujacy tym bardziej nie znajdzie heh...

 

Jakby sprzedawal to ktos inny i nie przegapilbym aukcji to spokojnie 200bym wylozyl ale skoro to ty to nie chce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny moze nie z najwyzszej polki ale wydawalo sie ze aukcja ladna bedzie a tu 21zl??

 

Drozdek trzeba bylo sprzedawac pod innym nickiem... W koncu na tym forum jestes kims kto na domenach zna sie praktycznie najlepiej... Wiec jak taka "szycha" sprzedaje domene na zwyklej aukcji di.pl to tylko wywodzi sie jeden wniosek... Ze mimo swojej fachowosci kupca na to znalezc nie mogles a skoro ty "fachowiec" nie znalazl to kupujacy tym bardziej nie znajdzie heh...

 

Jakby sprzedawal to ktos inny i nie przegapilbym aukcji to spokojnie 200bym wylozyl ale skoro to ty to nie chce :D

 

a ja mam wrażenie ,że Daniel sie troche bawi :)

akwarystyczny.pl sprzedany przez DD

 

poszedł szybko i kupujący zarobił

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja mam wrażenie ,że Daniel sie troche bawi :)

akwarystyczny.pl sprzedany przez DD

 

poszedł szybko i kupujący zarobił

Wystawiając domenę od 1 PLN masz pewność, że zostanie sprzedana.

Przy takiej ilości domen, utrzymywanie wszystkich jest po prostu nieopłacalne.

Rejestracje z poprzednich lat są zastępowane nowymi - i z pewnością nie są to rejestracje "z palca".

Oczywistym jest fakt, że nie trafisz z ofertą do wszystkich zainteresowanych.

Za jeden z przykładów może posłużyć mailing - popularna forma pozyskiwania klientów.

Zakładając, że masz w portfolio 10 000 domen, musiałbyś każdego dnia wysyłać oferty dotyczące 27 domen. Powiedzmy średnio 10 e-maili dla jednej domeny, co daje 270 e-maili dziennie przez 365 dni w roku...

Z pewnością DD ma jakiś "system", na podstawie którego ocenia którą domenę warto przedłużyć a której nie.

Jednym z wyznaczników, może być ilość ofert, jakie domena zebrała przez cały rok leżąc na parkingu.

Rejestrując domenę dajesz jej szansę - jeżeli jej nie wykorzysta zostanie usunięta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie od razu Kraków zbudowano :) Mam zamiar sprzedawać ciekawe domeny od 1 zł. Nie będą to hity, ale uważam, że na razie wszyscy Kupcy na moich aukcjach od 1 zł zrobili lepszy interes niż ja ;) Ale mi to nie przeszkadza - mam dużo domen, więc jak kilka "oddam" to nic się nie stanie. Myślę, że z czasem więcej osób zainteresuje się tymi aukcjami.

 

A jak ktoś chce mi zrobić na złość i nie licytować, chociaż domena mu się podoba, wolna wola - chyba jednak bardziej na złość zrobi sobie niż mnie :D

 

Tak czy inaczej gratuluję dotychczasowym kupcom zrobienia dobrego interesu ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To weź wystaw jakieś 2 znakowe, 2 literowe :) Od 1 zł :D

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×