Jump to content
Sign in to follow this  
roberto_one

Aftermarket a faktura Va

Recommended Posts

Witam

Niedługo kończe negocjacje o pewną domenę i myślę, że klient będzie chciał fakture Vat na kupno domeny. Czy jest taka mżliwość w Aftermarket, żeby została wystawiona faktura vat??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabywca zawsze dostaje fakturę od firmy Domain Aftermarket LLC na zakup domeny. Jeśli sobie zażyczy, może też dostać fakturę z europejskim numerem VAT i certyfikatem rezydencji podatkowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli sobie zażyczy, może też dostać fakturę z europejskim numerem VAT i certyfikatem rezydencji podatkowej.

Co należy zrobić, żeby taką fakturę otrzymać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nabywca zawsze dostaje fakturę od firmy Domain Aftermarket LLC na zakup domeny. Jeśli sobie zażyczy, może też dostać fakturę z europejskim numerem VAT i certyfikatem rezydencji podatkowej.

 

Jak mogę uzyskać fakturę z transakcji Escrow? W zeszłym miesiącu kupiłem domenę od innego użytkownika, jednak nie ma jej w miesięcznym zestawieniu (jest tylko opłata 25zł za transfer tejże domeny .com). Dodam, że moje konto w dropped.pl było rejestrowane na osobę prywatną, natomiast w tym miesiącu dodałem nazwę firmy i numer NIP, gdyż otwarłem własną działalność.

 

W przypadku sprzedaży domen już doczytałem, że wystawiam sobie dokument na dane Domain Aftermarket, LLC. Chodzi mi tylko o księgowanie zakupionych na giełdzie domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×