Jump to content
Sign in to follow this  
andrasz

artB.pl

Recommended Posts

Mam od niedawna tytułową

 

artB.pl

 

Czy ma ona jakiś - finansowy ;) - potencjał?

 

Czy ewentualny nabywca to może być firma np. "artykuły budowlane", "artykuły biurowe", czy raczej ktoś kto chciałby zbudować coś na "legendzie" panów Bagsika i Gąsiorowskiego?

 

Wyceny mile widziane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ktoś kto chciałby zbudować coś na "legendzie" panów Bagsika i Gąsiorowskiego?

Chyba ktoś piszący tutorial "Jak nie nazywać biznesu" ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba ktoś piszący tutorial "Jak nie nazywać biznesu" ;).

 

Albo: "Jak zrobić dobry biznes" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście domena w ogólnym odbiorze źle się kojarzy, ale jednak KOJARZY, czyli jest rozpoznawalna. Któraś z gwiazd starego kina mówiła: "Nieważne, czy piszą o mnie dobrze, czy źle, ważne tylko żeby nie przekręcili nazwiska".

 

Czy w związku z tym dla kogokolwiek, kto chociażby prowadzi biznes typu artykuły na "b", na przykład biurowe, taka rozpoznawalna domena nie będzie bardziej atrakcyjna niż przykładowo: "artykulybiurowe.pl".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że to świetna domena na przekierowanie. Ciemne sprawki panów B&G do dziś wychodzą co jakiś czas wobec czego zainteresowanie artB jest i będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ArtB to symbol przewałów i krętactw, kto chciałby być kojarzony w ten sposób? Kto chciałby robić interesy z taką firmą? Nikt rozsądny nie podepnie swojego biznesu pod taką domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj: Sztuka biznesu. Jak na lata 80-90 całkiem sprawne posunięcie marketingowe. Gratuluję panom.

 

Dzisiaj: dalej trafne

 

Jutro: Nie wiem czy bym zaryzykował

 

SPALONE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tej domeny bym nie skreślał. Już mam w głowie zarys odważnej kampanii marketingowej z elementami humoru. Biznes można nazwać na przyklad:

 

# AtykulyBiurowe.net (he he) a na czas - powiedzmy miesięcznej kampanii - dać przekierowanie z artb.pl

 

Lubię ryzyko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×