Jump to content
DD

MeetDomainers 2009 w Warszawie

Recommended Posts

Ja rowniez juz jestem zaklepany :-)

 

Jak z parkingiem przed Mariottem ?

 

 

Ja napiszę że niebezpiecznie :lol:.Mój ojciec zaparkował kiedyś pod hotelem i nie chciał dać 2 PLN "stójkowym".Skutek był taki, że przebili mu wszystkie opony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy cena 321 PLN brutto dotyczy całego pokoju za dobę czy jednej osoby w pokoju jedno- lub dwuosobowym ?

Cena dotyczy pokoju - niezależnie od tego czy będą z niego korzystały dwie osoby czy jedna.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawialiście się nad przekazem online ?

Oglądanie relacji "after party" to jednak nie to samo co przekaz na żywo.

Jest to także dobre rozwiązanie dla osób, które nie będą mogły pojawić się na spotkaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja mam pomysl - aby na 2 tyg przed spotkaniem - zrobic masowe przekierowania na strone meetdomainers.eu

 

 

...a każdy wejdzie na stronę zobaczy, że zajęta i po kliencie :lol:

oczywiście zakładając, że nie doczyta.

 

 

@Gaudzinski - świetny pomysł. mnie interesują aukcje domen oraz wątek na temat zakładania firm w rajach podatkowych.

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawialiście się nad przekazem online ?

Myślę cały czas nad jakąś formą transmisji online, jednak jest to dodatkowy koszt oraz idea tego typu spotkań leży jednak w tym, że jest się na miejscu, można porozmawiać z ludźmi, zadawać pytania itd. Spłycenie Spotkania do przekazu online to tak jakby wyjść z randki przed pożegnalnym całusem :lol: Ponadto jeśli jesteś fizycznie obecny to sam wnosisz również wartość do Spotkania - ktoś może z Tobą porozmawiać, poradzić się Ciebie, ubić z Tobą interes itd. Uczestnictwo online daje tylko marną namiastkę prawdziwego bycia na spotkaniu.

 

Poza tym MeetDomainers potrzebuje Uczestników. Bez nich nie ma sensu go organizować. Jeśli zdecyduję się na transmisję online to może zdarzyć się tak, że cała lub część transmisji będzie również płatna: powiedzmy 50% normalnej ceny biletu. Pytanie czy wtedy ktoś będzie zainteresowany? Duże prawdopodobieństwo, że nie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Jeśli zdecyduję się na transmisję online to może zdarzyć się tak, że ...

..., że podobnie jak rok temu w Krakowie wszystko się zawiesi.

 

Czyli co .. zrzutka na jeden pokoj i wychodzi 100zł za noc :lol:

321 / 2 = 100 ? :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że to nie to samo... :lol:

Koszt transmisji, będący procentowym odpowiednikiem ceny biletu - podzielony przez poszczególne dni, ew. sesje, w porównianiu z "jakością" informacji jakie ze sobą niesie, nie byłby zbyt wysoki dla potencjalnego klienta.

Transmisja online, udostępniona na zasadzie odpłatnej subskrypcji, pozwoliłaby niektórym zainteresowanym na "duchowe" uczestnictwo w spotkaniu.

 

Pytanie, co na to uczestnicy ?

Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej - czy prelegenci musieliby wyrazić zgodę na udostępnienie swojego wizerunku w internecie :)

Oczywiście rozumiem ryzyko, dlatego zanim zdecydowałbyś się na jakąkolwiek formę przekazu elektronicznego, proponuję przeprowadzić ankietę, aby ocenić ilość potencjonalnych zainteresowanych.

Nie wiem czy to ma sens, jednak myślę, że warto spróbować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wytypujcie domeny na aukcję, które najbardziej Wam się podobają i mają największą szansę na sprzedaż w dobrej (czytaj wysokiej) cenie: http://www.di.pl/index.php?showtopic=32892

 

Pod głosowanie jest 57 domen, z czego aż 34 są z ceną minimalną 1 PLN.

 

EDIT: Oczywiście cały czas można zgłaszać swoje domeny. Przyjmowanie propozycji nie zostało jeszcze zamknięte.

Szczegóły na stronie: http://meetdomainers.eu/aukcja

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy będzie jakaś telewizja, albo przynajmniej radio lub gazeta ogólnopolska?

Możliwe, że będzie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu rejestracja jest taka skomplikowana, jak wygasanie domen w NASK?

Naturalny odsiew przy rejestracji :)

 

Czy wpisanie swojego loginu i adresu emaila, odebranie emaila i zalogowanie się na podanej stronie jest naprawdę tak skomplikowane...?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naturalny odsiew przy rejestracji :)

 

Czy wpisanie swojego loginu i adresu emaila, odebranie emaila i zalogowanie się na podanej stronie jest naprawdę tak skomplikowane...?

 

DD

adługo się czeka na ten email z hasłem, bo czekam i czekam od paru godzin i nic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
adługo się czeka na ten email z hasłem, bo czekam i czekam od paru godzin i nic :)

Przychodzi od razu.

 

Prześlij mi na daniel@meetdomainers.pl hasło jakie chcesz i login jaki podałeś. Zmienię dane i prześlę do Ciebie.

 

@sylyx.com

 

Cały czas nie mogę się przekonać do tej idei ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tamtym roku rejestracja była prosta, łatwa i przyjemna. W tym jest totalnie ekstrabiper megaprofesjonalnie. Godzinę zeszło na zarejestrowanie siebie i żony;)

 

Mam nadzieję, że spotkania nie przesłodzisz i będzie tak fajnie jak w tamtym roku. :)

 

Na koniec cytat z maila jaki przed chwilą otrzymałem ;)

Dziękujemy Ci drogi Kliencie o wyrozumiałość i rejestrację! ;)

 

--

Daniel Dryzek

MeetDomainers.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tamtym roku rejestracja była prosta, łatwa i przyjemna. W tym jest totalnie ekstrabiper megaprofesjonalnie. Godzinę zeszło na zarejestrowanie siebie i żony;)

 

Mam nadzieję, że spotkania nie przesłodzisz i będzie tak fajnie jak w tamtym roku. ;)

 

Na koniec cytat z maila jaki przed chwilą otrzymałem :)

Powinno być "za" ;)

 

Nasz Klient nasz Pan! Cieszę się, że Ci się jednak udało zarejestrować ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś ze społeczności ma jakieś znajomości w którejś z ogólnopolskich telewizji? Bez mediów spotkanie znowu się nie odbije zbyt szerokim echem. Kryzys spowoduje że na pewno ktoś się zainteresuje. Trzeba trafić do odpowiedniej osoby, a ja znam kogoś tylko z MTV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×