Jump to content
Sign in to follow this  
rok1978

SEDO- kliki za 0,01 Euro

Recommended Posts

jakis czas temu pojawilo sie takie info

 

No niby racja bo przeciez jest tak ze im wiekszy bid tym link wyzej na liscie wynikow, na slowa takie jak dating itp to sie sprawdza bo reklamodawcy konkuruja miedzy soba placac coraz wiecej za kliki, jednak na slowa mniej popularne moze zmiejszenie stawki za klik spowodowac ze skoro nie ma konkurencji, to beda stawki nizsze. Ale jak by na to z pozytywnej strony zerknac to pewnie na slowa na ktorych w ogole nie bylo reklamodawcow moga sie teraz pojawic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze spolecznosc domeniarzy w formie protestu na jakis czas zdejmie swoje domeny z Sedo? Wiem, ze to malo realne, ale ciekaw jestem jaki bylby skutek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze spolecznosc domeniarzy w formie protestu na jakis czas zdejmie swoje domeny z Sedo? Wiem, ze to malo realne, ale ciekaw jestem jaki bylby skutek.

 

bez przesady <_<

 

zauwazylem, ze duzo lepsze kliki sa na domenach generycznych, a te slabe 0,01 Euro i mniej na smieciowych typosach.

Do tego dochodzi ctr, ktory moze wynosic ponad 100% jakos plusy i minusy sie rownowaza.

 

Chyba ze to taki zabieg przed Meetdomainers ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie zauważyłem żadnego wzrostu ani na domenach generycznych ani na "śmieciowych typosach" - wszystko w dół poszło ;)

 

niedługo nadejdzie czas pożegnania z Sedo... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze spolecznosc domeniarzy w formie protestu na jakis czas zdejmie swoje domeny z Sedo? Wiem, ze to malo realne, ale ciekaw jestem jaki bylby skutek.

Ja się właśnie zastanawiam nad przeniesieniem całego portfolia na ND na miesiąc. Chociaż gdyby ND zrobiło taką promocję jak dawniej to nie miałbym żadnych oporów i lenia... <_< Przychód na Sedo stał się drastycznie niski. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

podobnie zauważam takie zmiany jak Rok, niektóre domeny zaczęły zarabiać dużo lepiej

przykład: dotychczas 4-6e na msc, ctr 50%, po zmianie 16 - 24e z ctr bliskim 90%

niestety są domeny, które obecnie zaczęły zachowywać się dokładnie na odwrót do przykładu, ciągle to obserwuje i ciągle próbuje optymalizować,

pewnie jeszcze trochę to potrwa zanim uznam te zmiany na plus czy tez minus.

 

wam też adres sedopro.com kieruje na stronę główną sedo.com??

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
wam też adres sedopro.com kieruje na stronę główną sedo.com??

Kieruje na: http://sedo.com/sedopro/

 

BTW, Jeśli ktoś spełnia warunki SedoPro i chciałby się przyłączyć może napisać do mnie PM. Wyślę endorsement code.

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg

Nie wiem o co chodzi, ale rano sprawdzałem domenę i miałem 1.94 EUR. Teraz wchodzę, sprawdzam i mam 1.85 EUR.

 

O co kaman?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem o co chodzi, ale rano sprawdzałem domenę i miałem 1.94 EUR. Teraz wchodzę, sprawdzam i mam 1.85 EUR.

 

O co kaman?

 

O ja 9 eurocentow ukradli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
może nastąpiła jakaś aktualizacja

W środku dnia?

 

Domenę chciałem dzisiaj przenieść na ND i tak sobie patrzyłem na staty od wczorajszego dnia.

Może trzeba się zacząć przyglądać w ten sposób też innym domenom? :D

 

Niech ktoś to posprząta. :D

 

EDIT "numer", "ciąg liczb" tu nie chodzi o 9 eurocentów....

Edited by smg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
W środku dnia?

 

Domenę chciałem dzisiaj przenieść na ND i tak sobie patrzyłem na staty od wczorajszego dnia.

Może trzeba się zacząć przyglądać w ten sposób też innym domenom? :D

 

 

EDIT - "numer", "ciąg liczb" tu nie chodzi o te eurocenty....

Share this post


Link to post
Share on other sites
W środku dnia?

 

Domenę chciałem dzisiaj przenieść na ND i tak sobie patrzyłem na staty od wczorajszego dnia.

Może trzeba się zacząć przyglądać w ten sposób też innym domenom? :D

 

A ile ta domena jest zaparkowana na sedo? Sedo pokazuje zarobki z ostatnich 30 dni, mozliwe np. ze domena miala 31 dni temu zarobek 9 eurocentow, a teraz ten zarobek nie jest pokazywany, bo jak pisalem 30 dni pokazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest smg
A ile ta domena jest zaparkowana na sedo? Sedo pokazuje zarobki z ostatnich 30 dni, mozliwe np. ze domena miala 31 dni temu zarobek 9 eurocentow, a teraz ten zarobek nie jest pokazywany, bo jak pisalem 30 dni pokazuje.

To jest domena manelgame*pl i jest zaparkowana na Sedo od lipca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i jak tam Wasze stawki za kliknięcie w Sedo? Widać jakieś wzrosty czy może jednak spadki..?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i jak tam Wasze stawki za kliknięcie w Sedo? Widać jakieś wzrosty czy może jednak spadki..?

 

DD

 

U mnie status quo.

Domeny z wartościowym ruchem zarabiają więcej, a śmieciowe literówki fotki czy innych portali co raz mniej.

Listopad był rekordowy na + jesli chodzi o kliki, a w grudniu wszystko wróciło do 'normy'.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i jak tam Wasze stawki za kliknięcie w Sedo? Widać jakieś wzrosty czy może jednak spadki..?

 

DD

 

Ja sie dopiero kilka dni temu zarejestrowalem do sedo i... wielkie rozczarowanie. 38 uu, 1click, 0,01€ ;) Na ND byl chociaz wiekszy CTR <_<

 

[edit]

W dodatku sedo ma juz tak oklepane layouty, ze ludzi to odpycha. W ND co troche widze jakies nowe. Jest ich cale mnostwo dla wiekszosci branzy,a w sedo raptem kilka, ktore znam na pamiec i na dodatek nie da sie z nimi nic zrobic, oprocz ustawienia obrazka...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×