Jump to content
rok1978

Bodis.com

Recommended Posts

http://businesspost.us/

http://www.glamor.tv/

http://hatinsurance.com/

http://kuszczak.com/

 

Podstawowe zalety to ze akceptuja ruch z takze Polski, mozliwosc samodzielnego dodawania zdjec, edytowania tekstu, zmiany kolorow, dobrze placa - w promocji ponoc oddaja wszystko userowi.

Wady? Nie ma feedu dla polskich keywordow.

Mimo to wg mnie jest parking domeniarza stworzony dla domeniarzy.

 

Ps. Tworca to Matt Wegrzyn (jakos swojsko brzmiace to nazwisko).

Share this post


Link to post
Share on other sites

może być ciekawie. piszą tam, że kto się zapisze do nich w roku 2007 będzie miał dożywotnio wypłacane 100% rev. :-)

przetestować nie zaszkodzi. dzięki za newsa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech ktoś przed końcem 2007 da znać czy warto to tykać. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało się komuś coś tam zaparkować? Bo przy próbie ustawienia ich NS-ów w euroDNSie wywala mi błędy:

Nie można kontynuować zamiawiania dopóki twój NS nie jest skonfigurowany. Prosze najpierw skonfigurować swój Imienne Serwery (NS) aby kontunuować aktualizacje.

Error : Nameserver ns1.bodis.com cannot be queried for SOA
Error : Non-authoritative nameserver ns1.bodis.com
Error : Nameserver ns2.bodis.com cannot be queried for SOA
Error : Non-authoritative nameserver ns2.bodis.com
Warning : Retrieved nameservers list mismatched the given nameservers list

Share this post


Link to post
Share on other sites
może być ciekawie. piszą tam, że kto się zapisze do nich w roku 2007 będzie miał dożywotnio wypłacane 100% rev. :-)

przetestować nie zaszkodzi. dzięki za newsa!

To chyba jakaś ściema. Przecież tak to nie mieli by żadnego zysku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba jakaś ściema. Przecież tak to nie mieli by żadnego zysku.

Do końca 2007. Ale straszne rzeczy ;) , żeby pozyskać dobrych publisherów warto zrezygnować z zysków na te pół roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mateusz to fajny gosc - piszcie do niego po polsku smialo.

Skupuje domeny z TM - zadnych problemow z platnosciami.

 

Polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny macie ten forum tutaj. Nie wiedzialem ze istnieje forum na polskich domain experts tak jak my. ;)

 

To ja, Mateusz - ja otworzylem Bodis.com.

 

Te feeds w roznych jezykach mam nadzieje ze bedziemy miec w paru miesiacach - moze tygodniach. Nie powinno zejs tak dlugo. No i co innego moge powiedziec...nie wiem - parkujcie. A co. lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja, Mateusz - ja otworzylem Bodis.com.

 

tak na szybko przeczytałem właśnie wywiad z Tobą i cóż można rzecz.. wielki szacun meen! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do końca 2007. Ale straszne rzeczy ;) , żeby pozyskać dobrych publisherów warto zrezygnować z zysków na te pół roku.

domenator napisał że dożywotnio a nie do końca 2007

Share this post


Link to post
Share on other sites
domenator napisał że dożywotnio a nie do końca 2007

A przepraszam, źle przeczytałem. ;)

 

W końcu mamy już support na forum, więc spytajmy samego właściciela: jak to jest z tym profitem? 100% lifetime?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre pytanie. Duzo ludzie sie pyta. Moze troche z tym 100% przesadzilem, b o ludzie sie bardziej denrwuja niz zapisuja.

 

Ludzie co w 2007 roku zapisza sie, to maja 100%. Ale, tez mamy nowe serwisy co beda na bodis.com za 2 miesiace....wlasnie z tych serwisow bedziemy zarabiac...ale narazie prubuje wypudowac duzo baze danych ludzi i domains....i pomyslalem ze 100% to bedzie dobry pomysl....

 

Ale teraz juz zapuzno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, bo nie chce mi się przebijać przez 45 podstron wątku na namepros :unsure:

 

Czy gdzieś można zobaczyć w tym bodis, jakie linki byly klikane, jaka byla wartość poszczególnych słów za poszczególne linki itp, czyli w sumie podstawy tego co oferują inne parkingi?

 

Inna sprawa, na stronce zaparkowanej na bodis ustawiam sobie rozne reklamy i jak raz wejde to sie wyswietlaja jakies linki innym razem nic, wiadomo o co moze tutaj chodzić.

 

I trzecie pytanie z innej beczki, znacie jakieś strony które mówią za jakie linki płacą najwiecej?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2007

 

 

Bodis super :angry: wlasnie dostalem wire transfer XXXX $ za july :ph34r:;) ;) :P

 

 

dzieki Mat !

 

 

zamykam konta na sedo, parked i zamkne na namedrive jak eurodns bendzie podczymywal ns.bodis.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×