Jump to content
SELES

Moje Top 10. Przedstaw 10 najlepszych swoich domen

Recommended Posts

He, he - trafiłeś akurat w tę co się sprzedała.

Nie trafiłem, lecz wiem. Tym większe było me zdziwienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podzielcie się swoimi zasobami, przedstawcie listę 10 najlepszych swoich domen.

 

Poniżej moje top 10, oczywiście to moja ocena wynikająca z własnego czucia tematu, jak również z ilości otrzymanych ofert i proponowanych kwot. Moje Top 10 jest ruchome, dochodzą nowe domeny, inne odchodzą ;), otrzymuję różne oferty, co wpływa na kolejność domen.

 

1. ChirurgiaPlastyczna.pl

2. Eventy.pl

3. Psycholodzy.pl

4. Wedkarstwo.pl

5. Lecznica.pl

6. Klej.pl

7. Blachodachowki.pl

8. Sobowtor.pl

9. AntiAging.pl

10.Kredytowanie.pl

Ciekaw jestem ile można dostać np. z atakie blachodachówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby ożywić temat, wrzucam swoje top10, ale żeby się nie powtarzać, to uwzględniam tylko domeny kupione przeze mnie w ciągu ostatniego roku. ;-) Wszystkie z końcówką .pl.

 

ew

ibis

orto

gogo

ubranka

arlekin

kupcy

kajtek

paracetamol

wyciag

Edited by pb
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na wylew pomyj :D

 

nie rozumiem, coś jest nie tak z tym ptakiem? w sumie to i tak ją kupiłem jedynie jako komplet do mojej bis.pl. jeszcze ebis.pl by się przydała, ale nie chcą sprzedać. :P

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, zaraz przyjdą tacy którzy powiedzą że twoje miejsce jest w piekle :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, zaraz przyjdą tacy którzy powiedzą że twoje miejsce jest w piekle :P

 

Tego to już się dowiedziałem od byłych abonentów niektórych z wymienionych domen. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno dopiero się grzeje i muszę jeszcze parę lat poczekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny wątek SELES! Dobrze by było, żeby pozostał tak jak jest, czyli posty tylko i wyłącznie z listą TOP 10. Dzięki temu powstanie zbiór najlepszych domen - taka esencja z portfolio każdego kto się tu wpisze. Myślę, że to może być bardzo pomocne dla potencjalnych kupców ;)

 

Moje TOP 10 - niekoniecznie same najlepsze - niektóre po prostu fajne ;)

 

1. r.pl

2. pr.pl

3. money.eu

4. historia.pl

5. gf.pl

6. liga.pl

7. pożyczka.pl

8. skaner.pl

9. piłka.pl

10. LL.pl

 

DD

 

Rachunek sumienia po ponad 7 latach :) 5 z 10 domen z mojego TOP 10 sprzedane. Muszę przygotować w wolnej chwili nową listę najlepszych / najciekawszych / najbardziej wartościowych domen z portfolio :) Każda z TOP 3 osiągnęła cenę sześciocyfrową.

 

DD

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

.............................. Każda z TOP 3 osiągnęła cenę sześciocyfrową.

 

DD

Tylko pozazdrościć i pogratulować. Szkoda, że w dziale "sprzedane" nie było ich widać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stary jestem i pewnych kwestii już po prostu nie ogarniam. Musicie mi więc co nieco wytłumaczyć.

Nasz doświadczony kolega epson, nie tak dawno temu pisał w innym wątku (Raport NASK 2016):

 

"Fejsbuki i inne podobne zastępują już strony firmowe czy nawet sklepy lub np: Smartfony z androidem jadą na aplikacjach i w sumie domeny tam nie są już potrzebne itd..."

 

Z drugiej zaś strony, tygodniowo otrzymuję b. dużo ofert na domeny, którymi w ostatnich latach nawet pies z kulawą nogą się nie interesował.

PB rozbudowuje swoje portfolio, nawet pod groźbą piekielnych katuszy.

DD sprzedaje tygodniowo co najmniej dwie domeny w przedziale wysokie x.xxx.

Deli kompletuje następny 30-tysięczny zbiór domen (tym razem w końcówce .pl).

Znane mi fora domainerskie, na które w ostatnich 8-10 latach nikt nie zaglądał, nagle zaczęły przeżywać swoja drugą młodość.

 

Jest coś o czym powinienem wiedzieć ?

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stary jestem i pewnych kwestii już po prostu nie ogarniam. Musicie mi więc co nieco wytłumaczyć.

Nasz doświadczony kolega epson, nie tak dawno temu pisał w innym wątku (Raport NASK 2016):

 

"Fejsbuki i inne podobne zastępują już strony firmowe czy nawet sklepy lub np: Smartfony z androidem jadą na aplikacjach i w sumie domeny tam nie są już potrzebne itd..."

 

Z drugiej zaś strony, tygodniowo otrzymuję b. dużo ofert na domeny, którymi w ostatnich latach nawet pies z kulawą nogą się nie interesował.

PB rozbudowuje swoje portfolio, nawet pod groźbą piekielnych katuszy.

DD sprzedaje tygodniowo co najmniej dwie domeny w przedziale wysokie x.xxx.

Deli kompletuje następny 30-tysięczny zbiór domen (tym razem w końcówce .pl).

Znane mi fora domainerskie, na które w ostatnich 8-10 latach nikt nie zaglądał, nagle zaczęły przeżywać swoja drugą młodość.

 

Jest coś o czym powinienem wiedzieć ?

500 + :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Fejsbuki i inne podobne zastępują już strony firmowe czy nawet sklepy lub np: Smartfony z androidem jadą na aplikacjach i w sumie domeny tam nie są już potrzebne itd..."

...

Jest coś o czym powinienem wiedzieć ?

Ja pod artykułem Marcina komentowałem to tak:

 

Zgodzę się z poprzednikiem, że ilość domen może mieć większe powiązanie z firmami niż z konsumentami. Tych ostatnich, zwłaszcza młodych i oszczędnych może zadowolić darmowa subdomena na własnego bloga lub równie darmowy fan page na FB. Przedsiębiorcom wręcz nie wypada budować swego biznesu na subdomenie, ani wyłącznie na FB....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest coś o czym powinienem wiedzieć ?

 

Jak to się mówi, 1% z góry posiada 98% zasobów, więc nie ma tu nic dziwnego, tyle że niekoniecznie chodzi o domeny w ujęciu ilościowym, ale na pewno jakościowym. To się nazywa akumulacja kapitału.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z drugiej zaś strony, tygodniowo otrzymuję b. dużo ofert na domeny, którymi w ostatnich latach nawet pies z kulawą nogą się nie interesował.

PB rozbudowuje swoje portfolio, nawet pod groźbą piekielnych katuszy.

DD sprzedaje tygodniowo co najmniej dwie domeny w przedziale wysokie x.xxx.

Deli kompletuje następny 30-tysięczny zbiór domen (tym razem w końcówce .pl).

 

Jest coś o czym powinienem wiedzieć ?

 

 

Najwyraźniej owe oferty masz od tych trzech osób....

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB, Twoje miejsce jest w piekle.

 

 

Stary jestem i pewnych kwestii już po prostu nie ogarniam. Musicie mi więc co nieco wytłumaczyć.

Nasz doświadczony kolega epson, nie tak dawno temu pisał w innym wątku (Raport NASK 2016):

 

"Fejsbuki i inne podobne zastępują już strony firmowe czy nawet sklepy lub np: Smartfony z androidem jadą na aplikacjach i w sumie domeny tam nie są już potrzebne itd..."

 

Z drugiej zaś strony, tygodniowo otrzymuję b. dużo ofert na domeny, którymi w ostatnich latach nawet pies z kulawą nogą się nie interesował.

PB rozbudowuje swoje portfolio, nawet pod groźbą piekielnych katuszy.

DD sprzedaje tygodniowo co najmniej dwie domeny w przedziale wysokie x.xxx.

Deli kompletuje następny 30-tysięczny zbiór domen (tym razem w końcówce .pl).

Znane mi fora domainerskie, na które w ostatnich 8-10 latach nikt nie zaglądał, nagle zaczęły przeżywać swoja drugą młodość.

 

Jest coś o czym powinienem wiedzieć ?

 

 

Jak to się mówi, 1% z góry posiada 98% zasobów, więc nie ma tu nic dziwnego, tyle że niekoniecznie chodzi o domeny w ujęciu ilościowym, ale na pewno jakościowym. To się nazywa akumulacja kapitału.

 

To się nazywa "smoke and mirrors" - powiedzmy w dosłownym tłumaczeniu "dym i lustra". Nastały czasy magików. W każdej branży i dziedzinie życia przybywa "ludzi z niewidzialnymi różczkami", którzy wyciągają swoje "niewidzialne ręce", których podziwiamy i jednocześnie nimi gardzimy. Czy jak ktoś pracuje dla złodzieja (świadomie lub nie), to jeszcze pracuje, czy już kradnie? Po co nam wolny rynek, którego nie ma i nie będzie? Dlaczego zrobiliśmy z niego fundament ekonomii? Czy brak regulacji tworzy wolny rynek? Czy samo prawo własności nie implikuje możliwości kradzieży? A przecież jeśli już zakładać, że cokolwiek mamy lub mamy prawo mieć, to najpierw będzie to czas. Paradoksalnie zazwyczaj mówimy, że go nie mamy. Sami się zniewalamy. Globalizujemy się i lieralizujemy kosztem wartości, które sami sobie zadymiamy. Upadek pierwotnej ekonomii. Upadek praw ogniska domowego. Aż od tego szczypiącego dymu łzy lecą...

 

W tym miejscu przepraszam wszystkich, którym sprzedałem swoje domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się nazywa "smoke and mirrors" - powiedzmy w dosłownym tłumaczeniu "dym i lustra". Nastały czasy magików. W każdej branży i dziedzinie życia przybywa "ludzi z niewidzialnymi różczkami", którzy wyciągają swoje "niewidzialne ręce", których podziwiamy i jednocześnie nimi gardzimy. Czy jak ktoś pracuje dla złodzieja (świadomie lub nie), to jeszcze pracuje, czy już kradnie? Po co nam wolny rynek, którego nie ma i nie będzie? Dlaczego zrobiliśmy z niego fundament ekonomii? Czy brak regulacji tworzy wolny rynek? Czy samo prawo własności nie implikuje możliwości kradzieży? A przecież jeśli już zakładać, że cokolwiek mamy lub mamy prawo mieć, to najpierw będzie to czas. Paradoksalnie zazwyczaj mówimy, że go nie mamy. Sami się zniewalamy. Globalizujemy się i lieralizujemy kosztem wartości, które sami sobie zadymiamy. Upadek pierwotnej ekonomii. Upadek praw ogniska domowego. Aż od tego szczypiącego dymu łzy lecą...

 

W tym miejscu przepraszam wszystkich, którym sprzedałem swoje domeny.

 

Wydaje mi się ze wypowiedź nie na temat i zarazem bez sensu.

  • Like 6
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

różczkami

 

różdżkami

 

PS. Ostatni raz odświeżyłem jakiś temat na tym forum. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

różdżkami

 

PS. Ostatni raz odświeżyłem jakiś temat na tym forum. :P

 

Zakładam PB, że ty masz same widzialne... Się nie łam - zerknij na mój avatar, kto posłucha wariata... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

przez osttani rok trochę się lista zubozyła, ale jeszcze na szczeście coś zostało:

 

lofty.pl

przyprawy.pl

tort.pl

wypoczywaj.pl

korek.pl

karnet.pl

oni.pl

gospodarstwo.pl

dworek.pl

aktualizacje.pl

 

 

ale miałem słabe topdomeny ;) zresztą teraz też mam słabe bo te lepsze sie w międzyczasie pojawiły isprzedały

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 20.01.2013 o 10:48, gregor64 napisał:

Wiadomo,nic wielkiego,ale mnie się kilka podoba... ;) talk-show.pl ecopieczywo.pl smartfonus.pl krotochwila.pl kredytmm.pl pokertop.pl slubnedzwony.pl upieczone.pl uvligth.pl skitv.pl

 

 

 

WebRep

 

Ogólna ocena reputacji

 

 

Strona nie ma oceny reputacji

(za mało głosów)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WebRep

 

Ogólna ocena reputacji

 

 

Strona nie ma oceny reputacji

(za mało głosów)

 

 

podoba mi się ten post ---//\\-->

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×