Jump to content
Betman

wyniki*pl

Recommended Posts

taki livescore.com to z pewnością mało komercyjny i dochodowy serwis ;)

 

Livescore jest kopalnią złota, człowiek stojący za serwisem livescore zarobił już miliony (Euro) na tym interesie i zarobi kolejne miliony.

 

Wracając do domeny to tak jak wspomniałem najwyższa oferta na wyniki*pl była na tuż powyżej 200k pln, natomiast nie została jeszcze przyjęta (głównie dlatego, że ma na niej powstać taki livescore na Polskę jako część serwisu mecz*pl). No ale jeszcze zobaczymy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 200k to bym nawet sie nie zastanawial i se mieszkanie kupil ;) no ale portfolio masz przezajebiste... ekstraklasa.pl powala mnie na kolana... jak dla mnie swietna...

Edited by pitreq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co tu wyceniać, bo sam klient już wycenił oferując ponad 200k. Ja uważam, że warta jest tej przynajmniej tej ceny. Skoro za urlopy.pl ktoś dał 400k to za taką domenę tym bardziej.

 

Pytanie raczej nie ile jest warta ale za ile ty gotów jesteś ją sprzedać.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie raczej nie ile jest warta ale za ile ty gotów jesteś ją sprzedać.

 

no własnie, za ile Betman powiedziałbyś - ok, sprzedana ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to się dziwie, że tam nie zrobiłeś jeszcze serwisu..

 

Robisz stronę z wynikami online (chyba to nie problem i koszty biorąc pod uwagę rozbudowany od lat mecz.pl). Na takim serwisie po kilku latach zarobisz więcej niż 200k z samej sprzedaży ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny Betman. Ma zszarpane nerwy przez niepoważnych ludzi oferujących mu kilkaset tysięcy za domenę, ale na szczęście zawsze można sobie podleczyć stres, śmigając wypasioną furą do Banana Leaf Apollo.

 

Nie znajdzie się nikt, kto miałby choć jeden argument, czemu warto zajmować się domainingiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna domena, warta moim zdaniem na pewno XXX.XXX PLN. Moim zdaniem to nieporównywalnie lepszy keyword niż np. konie, historia, czy nawet telefony. Wynikami sportowymi ludzie interesują się na naprawdę masową skalę, livescore jest tutaj najlepszym przykładem, choć niemal każda strona z wynikami na jaką trafiam ma bardzo wysoką oglądalność. Wystarczy zresztą spojrzeć na wyniki Gemiusa - w każym zestawieniu tematycznym minimum 3 serwisy zajmujące się podawaniem wyników znajdują się w TOP 20. Przy takiej domenie wysoka oglądalność jest niemal gwarantowana, a na prowizjach od bukmacherów można zarobić naprawdę dużo (co zresztą zapewne sam dobrze wiesz).

 

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad ofertą 200k, bo wydaje się być rozsądną kwotą za tę domenę. Może być tak, że jest to oferta jednorazowa, duży gracz wchodzi na rynek i jeśli nie weźmie tej domeny to zadowoli go inna i potem o tak wysoką sprzedaż może być już ciężko. Wiem, że kilka lat temu na domenę kredyty.com też były naprawdę zawrotne oferty i szczerze wątpię, żeby takie kwoty jak wtedy pojawiły się jeszcze w przypadku tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tutaj różnica pomiędzy .pl i com.pl - prawie 1000 razy ;)

 

 

już nie ma ;)

 

 

DOMAIN: wyniki.com.pl

registrant's handle: mjp_dr_00001247 (INDIVIDUAL)

nameservers: ns1.dropped.pl.

ns2.dropped.pl.

created: 2008.09.27 10:51:04

last modified: 2009.08.25 15:00:07

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Betman tego klienta co dawał 200k za wyniki.pl skieruj do mniej, com.pl będzie odpowiednio tańsza ;)

Niepotrzebnie spuściłem tego com.pl niedawno - byłbym bogatszy o kilkaset zł ;)

 

Różnica pomiędzy wyniki.com.pl a wyniki.pl jest duża tak jak między piernikiem a wiatrakiem (dosłownie wielkość).

To nie domena typu BUDOMAX.com.pl czy DACHÓWKI.com.pl którą może kupić za kilka tyś. właściciel małej/średniej firmy z branży.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niepotrzebnie spuściłem tego com.pl niedawno - byłbym bogatszy o kilkaset zł ;)

 

 

a ja kurde ine zauważylem tego spadu, pewnie dlatego, że z natury nie monitoruje spadów .com.pl

 

niemnije akurat ta domenka mi się podoba - nawet jako mały pierniczek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

domena ekstraklasa*pl miała podobno kupców za milion euro a potem ktoś zakupił ekstraklasa*net.

Raczej nie wierzę w to co piszesz.

 

To ja jestem właścicielem domeny ekstraklasa.pl i nikt się ze mną nie kontaktował w ostatnim czasie w sprawie tej domeny, tak więc milion euro mogli oferować komuś innemu... ale nie mnie.

 

Z tego co wiem to ta osoba został już zbanowana z tego forum za tego typu akcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakoś musiałem przegapić zmianę nazwy i tematyki forum z di.pl na si.pl ( serwisy internetowe )

kiedy nastapiła i od kiedy domeny wartościowe to tylko te spozycjonowane i ze zbudowanym na niej serwisem ?

 

co do domeny wyniki.pl i pomysłów na komercyjne zastosowanie i dochody, to taki livescore.com to z pewnością mało komercyjny i dochodowy serwis :P

 

 

 

Świetna domena, warta moim zdaniem na pewno XXX.XXX PLN. Moim zdaniem to nieporównywalnie lepszy keyword niż np. konie, historia, czy nawet telefony. Wynikami sportowymi ludzie interesują się na naprawdę masową skalę, livescore jest tutaj najlepszym przykładem, choć niemal każda strona z wynikami na jaką trafiam ma bardzo wysoką oglądalność. Wystarczy zresztą spojrzeć na wyniki Gemiusa - w każym zestawieniu tematycznym minimum 3 serwisy zajmujące się podawaniem wyników znajdują się w TOP 20. Przy takiej domenie wysoka oglądalność jest niemal gwarantowana, a na prowizjach od bukmacherów można zarobić naprawdę dużo (co zresztą zapewne sam dobrze wiesz).

 

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad ofertą 200k, bo wydaje się być rozsądną kwotą za tę domenę. Może być tak, że jest to oferta jednorazowa, duży gracz wchodzi na rynek i jeśli nie weźmie tej domeny to zadowoli go inna i potem o tak wysoką sprzedaż może być już ciężko. Wiem, że kilka lat temu na domenę kredyty.com też były naprawdę zawrotne oferty i szczerze wątpię, żeby takie kwoty jak wtedy pojawiły się jeszcze w przypadku tej domeny.

 

chyba straciliscie perpektywę. Livescrore obsługuje "by default" wszystkie kraje anglojęzyczne (native: USA / CANADA / UK / AUSTRALIA + esl: GERMANY / SWEDEN / HOLLAND i kilka innych)

Nie wiem czy uważaliście na geografii ale widzicie róznicę pomiędzy populacją Polski a tych wsztystkich krajów do kupy? W samym USA jest ponad 300 milionów ludzi z czego gry liczbowe czy zakłady sportowe to praktycznie tradycja narodowa...Setki milionów ludzi ....z kilku krajów versus kilkansscie milionów w Polsce ;) Pozatym wszelkiego rodzaju portale sportowe i buchmacherskie od lat podają wyniki na bierzaco "pożerając" masę traficu ze względu na prezentację dodatkowych tresci.

 

Twierdzenie że domena wyniki.pl jest bardziej komercyjna niż np. telefony.pl swiadczy tylko o kompletnym braku znajomosci lub ignoracji względem rynku komercyjnego.

Weźmy oto takie zdanie:

 

Wynikami sportowymi ludzie interesują się na naprawdę masową skalę

 

;) lol ... a teraz policz ile w Polsce jest telefonów a ile osób interesuje się wynikami.

Teraz policz ile produktów można zaoferować dla tych telefonów i to mówię o direct monetization services jak: dzwonki, tapety, akcesoria, gry, etc etc etc

Pomnóż te opcje przez liczbę telefonów w Polsce i powiedz mi z czystym sumieniem jeszcze raz że wyniki to zwrot bardziej komercyjny niż telefony.

 

Wybaczcie mi że nie zachłysnąłem się tą domeną i wyceniłem ją raptem na niskie srednie xx.xxx, ale jestem realistą i lubie operować faktami / liczbami a nie hipotezami.

Są domeny gdzie ROI jest wysoki ze względy na ich łatwość monetyzacji / prowadzenia serwisu , a sa takie gdzie stosunek włożonej pracy do zysków jest trochę mniejszy.

Dlatego uwazam że za wyniki.pl każda oferta powyżej 50K pln jest dobra, a każda szescio cyfrowa (o ile zaistnieje) jest powalajaca i osobiscie z pozycji domainer'a nie zastanawiałbym się ani sekundy aby jej sprzedac.

 

Ale ze względu na to że jest to domena Betman'a (wiec sytuacj ajest specyficzna) a prowadzi on od dłuzszego czasu pokrewne portale i ma dostęp i rozeznanie co do treści / tematyki...zakładam ze sobie ją zostawi i stworzy na niej serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • najlepszawrozka.pl   Sprzedam domenę najlepszawrozka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • www.PaniAI.pl   Krótka, treściwa i łatwa do zapamiętania nazwa dla... produktu lub marki związanej z AI.   Robot, asystent(ka), aplikacja? Pani AI zrobi dla Ciebie wszystko, o ile powstanie. Ale wymyślona przeze mnie nazwa już czeka, gotowa do zakupu i wykorzystania.
    • Cześć! Wznawiamy promocję na rejestrację domen .pl za 2 PLN netto  Tym razem na nieco innych warunkach - limit dla jednego Klienta wynosi 5 domen w promocji do końca kwietnia. Po wykorzystaniu limitu cena rejestracji wyniesie 10 PLN netto. Odnowienie według cennika dostępnego na stronie https://ddregistrar.pl/cennik/   Tym razem promocyjna cena naliczy się już automatycznie, nie trzeba czekać na uaktualnienie cen przez obsługę.   Pula promocyjnych domen: 500. Promocja trwa do końca kwietnia 2024. Organizator zastrzega sobie możliwość wyłączenia promocji w dowolnym momencie.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.     Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
    • expirki.pl   Zapraszamy do licytacji domen z portfolio expirki.pl Katalog wszystkich aukcji (kwiecień 2024) https://www.aftermarket.pl/katalog/3469/   Lista domen wraz z parametrami SEO: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FkFaxbkP25bfcI98I_SnCLeJQwmalixvKGSlCcWs6h8/   Szczegóły na blogu: https://expirki.pl/aukcje-domen-kwiecien-2024/
    • Bardzo ciekawe info! Dzięki  
    • Sprzedałem ją kiedyś za okolice 10k+.
    • Wyscigi.eu     https://www.aftermarket.pl/domena/wyscigi.eu/?utm_source=market_redirect&_track=4d27347ec40a09903b1c380b2e6a067b
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,177
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Perman
    Joined
×