Jump to content
pb

Czy masz domenę ze swoim imieniem/nazwiskiem?

Recommended Posts

mam tylko idna od nazwiska.

 

.eu ma lekarz, .pl prawnik (nawet pisalem do niego o odkupienie, ale odpisal, ze poki bedzie prowadzil swoja dzialalnosc to nie odsprzeda ;-) .com ma domeniarz i wola za nia na sedo min. $999 :D

 

o imieniu nie wspominam, nie na sprzedaz i po za zasiegiem!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro mowa o imieniuinazwisku.pl, to ma ktoś inicjały? :D O bp.pl mogę tylko pomarzyć.

 

Ja mam opcję i musi mi wystarczyć.

 

Ale mam też: pb.gd i ΡΒ.com ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro mowa o imieniuinazwisku.pl, to ma ktoś inicjały? :D O bp.pl mogę tylko pomarzyć.

 

ja mam jedynie #inicjaly*pl

 

moje rk siedzi w nasku wiec pewnie nigdy nie spadnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
??.com ;-)

 

szkoda ze nie pb.com ;)

 

Btw a czy idn moga juz byc uzywane jako adresy email? Pamietam ze jak to wchodzilo to mowili ze nie moga, ale ze to sie ma zmienic...

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

za PB.com ładnie byś musiał zapłacić wiec wątpię żebyś taką nazwę miał ;) Chyba że, śpisz na pieniądzach? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja miałem do niedawna Α.pl oraz Β.pl. Ale biję się w pierś teraz, chyba zapomniałem opłacić... :/

 

Żeby nie było OT.

Korzystam z nazwisko.net. Peelka jest w rodzinie ;) A .com niestety poza moim zasięgiem, kiedyś widziałem na ebayu za $25k...

Share this post


Link to post
Share on other sites
za PB.com ładnie byś musiał zapłacić wiec wątpię żebyś taką nazwę miał ;) Chyba że, śpisz na pieniądzach? ;)

 

za PB pewno tak, ale przyjrzyj się dokładniej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
za PB pewno tak, ale przyjrzyj się dokładniej ;)

 

A no ;) prawie jak na allegro ;) "opis który wprowadza w błąd czytelnika - ta czcionka" :P

 

Iniciałów - HM.pl niestety nie posiadam :|

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też mam nazwisko.eu. Wolałbym co prawda .pl lub z dwojga złego .com, ale to i tak przypadek sprawił, że .eu spadła i udało mi się zarejestrować. Ważne że jest samo nazwisko (reszta sensownych końcówek niestety zajęta).

 

też wolałbym *.com , ale od 1999 roku zajęta przez dużą firmę z USA (?!)

a, akurat przy nazwisku bardziej podoba mi się *.eu niż *.pl , więc cieszę się bardzo, że po dwóch latach spadła i udało mi się ją regnąć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja miałem do niedawna Α.pl oraz Β.pl. Ale biję się w pierś teraz, chyba zapomniałem opłacić... :/

 

Żeby nie było OT.

Korzystam z nazwisko.net. Peelka jest w rodzinie ;) A .com niestety poza moim zasięgiem, kiedyś widziałem na ebayu za $25k...

 

Β.pl nie zmarnowała się, ale pójdzie pewnie na wieczne parkowanie. :P

 

Ciekawe, że ten system od IDN rozpoznaje pary Α α i Β β jako te same domeny (wielkie i małe litery). ;) Tak więc wychodzi na to, że to ja złapałem po Tobie B.pl (β.pl), a nawet na niej zdążyłem coś tam zarobić i tak po wejściu na Β.pl tłumaczy na mają literę beta i nie jest już tak ciekawie. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mam swoje nazwisko.com i nazwisko.tel

na nazwisko.pl i imie.pl mam założoną opcję.

 

moje nazwisko.pl zarejestrowane w 2000 roku...

przed chwila wpadło mi z opcji :P

 

jest to moja pierwsza zrealizowana opcja i jestem very very happy

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na swoje nazwisko.pl polowalem 3 lata.

Zglosilem sie do owczesnego wlasciciela z checia odkupienia, ale siedzial cicho. Az razu pewnego odezwal sie z pytaniem ile mu za nia jestem gotow zaplacic. Pomyslalem, ze ze pewnie mu zaraz spadnie i nie chce przedluzac, wiec lapie kase.

Postanowilem go wziac na przeczekanie i... udalo sie.

 

Moja zona do dzisiaj nie rozumie tej radosci i ganiania po pokoju z bananem na gebie :P

 

A jesli ktos chce nazwisko.pl albo nazwisko.com.pl, to ja kilka takowych mam... moze ktos z Was odnajdzie siebie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje nazwisko.pl jest niestety zajęte (chyba założę na nie opcję, bo jeszcze nie ma :) ), natomiast mam domenę imienazwisko.pl - nad IDN jeszcze się zastanawiam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moje nazwisko.pl polowałem kilka lat. Zajęte było przez posła SLD. Po czym 2 kadencje temu SLD poniosło klęskę i niewielu się ich do sejmu dostało. Pewnie biuro poselskie zlikwidowane, domena nieodnowiona, spadła i voila :) mail imie@nazwisko.pl nie wiedzieć czemu ciągle robi na luserach wrażenie :D

Edited by nrm

Share this post


Link to post
Share on other sites
mail imie@nazwisko.pl nie wiedzieć czemu ciągle robi na luserach wrażenie :)

 

Moja Żona ostatnio podawała jakiemuś informatykowi mail imię@nazwisko.pl, to z nią dyskutował twierdząc że na pewno podała błędny adres. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 2006 mam domene nazwisko.pl i korzystam z tego ja i moja rodzina. Tak a propos, mimo, ze latwo zapamietac mojego maila (bo przeciez to nic wiecej jak imie@nazwisko.pl) to i tam malo kto go pamieta. ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×