Jump to content
Interson

Szukam domeny na serwis dla modelek.

Recommended Posts

modele24.pl

 

Na pewno?

 

DOMENA: modele24.pl

id abonenta: varXXX (osoba fizyczna)

utworzona: 2009.09.18 12:55:08

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno?

 

DOMENA: modele24.pl

id abonenta: varXXX (osoba fizyczna)

utworzona: 2009.09.18 12:55:08

Hehe, zdawalo mi sie, ze przedluzalem. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hosci.pl + IDN (męski odpowiednik hostess) 8 tys. zl przez AM

Pierwszy rzut oka i przeczytałem kosci.pl no i wtedy by się to zgadzało, nazwa idealna na serwis dla modelek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwszy rzut oka i przeczytałem kosci.pl no i wtedy by się to zgadzało, nazwa idealna na serwis dla modelek.

B) no i poplułem monitor, dzieki wielkie... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Active24.pl, polecialy mi 3 domeny. Domena spadla dzisiaj, oplacona byla przed spadem. B)

 

Hm, może masz domyślnie zatrzymane operacje i zapomniałeś aktywować?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, może masz domyślnie zatrzymane operacje i zapomniałeś aktywować?

Domyślnie mam zatrzymane, na wybrane domeny aktywowałem, między innymi na tę domenę. Skorzysta kto inny, miałem nawet jakieś oferty na nią. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

do konkursu ModelkiModele.pl

4400 wyszukiwań miesięcznie, w trybie dopasowania "dokładne", konkurencyjność frazy 100 %

warto mieć chociażby dla zaplecza

co do ceny na pewno się dogadamy B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Active24.pl, polecialy mi 3 domeny. Domena spadla dzisiaj, oplacona byla przed spadem. :)

 

Też mi się to zdarzyło i to nawet kilka dni temu. Był jakiś fatal error, który przedłużył mi domeny, których nie chciałem przedłużać wartych równe 0 pln i nie przedłużyło się kilka fajnych, które chciałem przedłużyć. Pierwszy raz dodałem w dropped.pl do przechwycenia "swoje" domeny.

 

Dla mnie tragedia, głównie dlatego podjąłem decyzję o szukaniu nowego rejestratora zanim nie spadnie więcej domen. B)

 

Domeny przedłużałem ostatniego możliwego dnia, więcej tak nie będę na pewno robił. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interson korzystaj z okazji bo jeśli Kilofek włącza się do dyskusji, to może jest gotów sprzedać coś ze swojej wyjątkowo zadbanej i bardzo modnej stajenki B)

Choć rozpoczynając te negocjacje zwiększyłbym budżet o jakiś ładny pałacyk na Lazurowym Wybrzeżu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
NAGI.pl - cena do ustalenia

Te 4 literki składają się w naprawdę ładną całość ale jeśli ta domena ma być związana z modelkami, to czy chodzi o modę dla naturystek czy też jest to skrót od wolnej NAwybieGI.pl ? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te 4 literki składają się w naprawdę ładną całość ale jeśli ta domena ma być związana z modelkami, to czy chodzi o modę dla naturystek czy też jest to skrót od wolnej NAwybieGI.pl ? B)

 

 

Domeny pod serwis dla modeli również szuka :), a więc w sam raz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mi się to zdarzyło i to nawet kilka dni temu. Był jakiś fatal error, który przedłużył mi domeny, których nie chciałem przedłużać wartych równe 0 pln i nie przedłużyło się kilka fajnych, które chciałem przedłużyć. Pierwszy raz dodałem w dropped.pl do przechwycenia "swoje" domeny.

 

Dla mnie tragedia, głównie dlatego podjąłem decyzję o szukaniu nowego rejestratora zanim nie spadnie więcej domen. B)

 

Domeny przedłużałem ostatniego możliwego dnia, więcej tak nie będę na pewno robił. :)

 

Ja też miałem problem . Domena była opłacona ale sie ''sama' nie przedłużyła. Po mojej interwencji telefonicznej (domena juz w stanie 'expiration date'') ręcznie została przedłużona. ...''bo sie kasa zawiesiła w moim panelu, nic wielkiego'' :)

 

Ja również myśle o zmianie rejestratora (chociaz juz tam niewiele domen pozostało) ... i chyba założe konto w PPD :) o ile zostanie umozliwiona usługa przedlużania domen w dowolnym czasie. ( wtedy z dropped tez przeniose)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×