Jump to content
Interson

Szukam domeny na serwis dla modelek.

Recommended Posts

Może te domeny Ciebie zainteresują, dostajemy ciągle spam od tej osoby o domeny min. jest o tej treści.

 

 

idzinski@interson.pl

 

Piszę z ofertą sprzedaży domen. Zauważyłem, że Państwa działalność jest mocno związana z domenami, jakie posiadam. Jak wiadomo, domena jest jednym z ważniejszych elementów składających się na sukces projektów, kampanii czy też prezentacji firmy, tak więc myślę, że możecie być Państwo ofertą zainteresowani.

 

Domeny, które oferuję:

 

BazaTwarzy.pl, Smile.pl.

 

 

 

 

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Edited by ankon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, proponuję:

 

 

diamont.pl Ta domena naprawdę nadaje się idealnie. Poprostu kojarzy się z diamentem czyli czymś pięknym, wyjątkowym, niepowtarzalnym...

 

najlepsiwkraju.pl

 

W razie zainteresowanie prosze o kontakt na PW lub radek.solty@wp.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może te domeny Ciebie zainteresują, dostajemy ciągle spam od tej osoby o domeny min. jest o tej treści.

 

 

idzinski@interson.pl

 

Piszę z ofertą sprzedaży domen. Zauważyłem, że Państwa działalność jest mocno związana z domenami, jakie posiadam. Jak wiadomo, domena jest jednym z ważniejszych elementów składających się na sukces projektów, kampanii czy też prezentacji firmy, tak więc myślę, że możecie być Państwo ofertą zainteresowani.

 

Domeny, które oferuję:

 

BazaTwarzy.pl, Smile.pl.

 

 

 

 

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt.

 

Jeszcze uczciwie warto napisać, że dostaliście raz. Ale po co pisać prawdę, jeśli można wyolbrzymić sprawę. Standard.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też miałem problem . Domena była opłacona ale sie ''sama' nie przedłużyła. Po mojej interwencji telefonicznej (domena juz w stanie 'expiration date'') ręcznie została przedłużona. ...''bo sie kasa zawiesiła w moim panelu, nic wielkiego'' B)

 

Ja również myśle o zmianie rejestratora (chociaz juz tam niewiele domen pozostało) ... i chyba założe konto w PPD :) o ile zostanie umozliwiona usługa przedlużania domen w dowolnym czasie. ( wtedy z dropped tez przeniose)

 

Będzie możliwa za tydzień :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mi się to zdarzyło i to nawet kilka dni temu. Był jakiś fatal error, który przedłużył mi domeny, których nie chciałem przedłużać wartych równe 0 pln i nie przedłużyło się kilka fajnych, które chciałem przedłużyć.

 

podobna sytuacja w home:

 

Składający ofertę przesyła Państwu poniższą wiadomość:

 

Domena xxxx.pl

Oferta EUR 1

Nazwisko xxxxxx

E-mail: xxxxxx@o2.pl

Telefon: 50xxxxxxx

IP: 213.xx.xxx.xx

Uwagi: Witam

 

Domena należy do firmy, zostaÅ?a OpÅ?acona a home.pl usuneÅ?o z

Panelu, ale z tego co mi wiadomo, domena ma wróciÄ? do mnie .

Pozdrawiam Adam

 

 

chyba już sama nie wróci :)

bo teraz jest w moim panelu ;)

 

ale sytuacja podobna

ja też kilka domenek straciłem przez to że opłacałem z konta w polbanku na ostatnią chwilę (a przy weekendzie różnie bywa) :P

 

ogólnie nie polecam polbanku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat nadal aktualny ;-). Póki co mało która domena spełnia warunki, co dopiero moje oczekiwania od nazwy.

Jest kilka domen dwuczłonowych ładnie się komponujących, ale to ostateczność.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Temat nadal aktualny ;-). Póki co mało która domena spełnia warunki, co dopiero moje oczekiwania od nazwy.

Jest kilka domen dwuczłonowych ładnie się komponujących, ale to ostateczność.

Mam konkretne pytanie czy jestes zainteresowany moimi domenami bo zależy mi na czasie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pupeczki.pl :)

 

a tak na serio - ostatnio przegapiłem licytacje domeny: vipmodels.pl - myślę że to jest to czego szukasz, zważywszy że chyba ze 2 agencje są o takiej nazwie:P więc ruch zawsze przez nich będzie

 

jeżeli jesteś zainteresowany uderz do aktualnego właściciela:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem już zainteresowany domenami w temacie. Nie znalazłem odpowiedniej (według mnie) domeny na serwis dla modelek, ale znalazłem odpowiednią pod inny projekt i zakup został dokonany (Obstaw.pl). Nie ten projekt to inny. Środki na inwestycje w tym miesiącu wykorzystane ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×