Jump to content
przemowild

Promocja na YouTube

Recommended Posts

Guest Michal
Nie dość, że wykorzystałeś mój pomysł to teraz go jeszcze od podstaw będziesz opisywał ?

WTF? <_< Ten "Twój pomysł" mieli już inni ludzie z branży zanim Cię wogóle widziałem na tym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
WTF? <_< Ten "Twój pomysł" mieli już inni ludzie z branży zanim Cię wogóle widziałem na tym forum.

 

Na tym forum mieli ten pomysł? Pokaż jeden jak znajdziesz przerwę między zbieraniem paragonów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na świecie już tak jest, cokolwiek nie wymyślisz - już dawno zostało wymyślone.

Istotą sukcesu jest wykorzystanie pomysłu jak najszybciej i jak "najpierwszej"...

bo gdzie dwóch się bije - tam trzeci korzysta a gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania.... Poza tym; takich dwóch jak Was trzech, to nie ma ani jednego <_<

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam probowalem sprzedac lodowke za pomoca reklamy na YT. Marny skutek...

Dzięki za poprawienie humoru - skąd ludzie biorą pomysły na sprzedaż używanej lodówki przez YouTube ? ;)

 

Podkład muzyczny wykorzystaliście zgodnie z prawem w swoich filmikach ?

 

Przemo - proponuję byś pogadał z Sidneyem Polakiem - taka promocja jak w przypadku

będzie na pewno ciekawsza <_< Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przemo - proponuję byś pogadał z Sidneyem Polakiem - taka promocja jak w przypadku
będzie na pewno ciekawsza ;)

 

eeee chcesz powiedzieć, że jest aż tak źle? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam probowalem sprzedac lodowke za pomoca reklamy na YT. Marny skutek...

 

 

 

dobre, dobre ;) zwłaszcza z tym piwkiem w środku <_< hehe, nie no to na prawde dobry widze pomysl z tymi filmami, jesli ktos ma troche talentu to mozna w ten sposob najwieksze g*** na allegro puscic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
eeee chcesz powiedzieć, że jest aż tak źle? <_<

Wygląda fajnie ale nie jestem przekonany, że dzięki temu znajdziesz nabywców.

Tam szuka się rozrywki najczęściej a nie domen.

To musiałby być jakiś duży zbieg okoliczności.

 

Jeśli już, to powinno być coś bardziej przyciągającego a informacje o domenach powinny być tylko dodatkiem.

Lub raczej adresy powinny być dodatkiem a gdy ktoś taki adres wpisze z palca, to wtedy mógłby pojawiać się komunikat o możliwości nabycia tej domeny.

Użytkownicy powinni z własnej woli podrzucać link z takim filmikiem swoim znajomym aby dużo ludzi to obejrzało więc to musi być ciekawe.

 

W jednym filmiku nie podawałbym więcej niż 1-2 adresów i dopasowałbym je tematycznie do treści ( ew. zastosowałbym prowokację ) aby ludzie zechcieli wpisać taki adres.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Filmik zrobiłem w Muvee Producer 6. Jest to jednak zbyt mało zaawansowany program i w dodatku płatny. Kupiłem go 2 lata temu za 50$, ale teraz juz bym się nie zdecydował. Przede wszystkim ma bardzo ograniczoną opcję edycji napisów.

 

Coś podobnego (aczkolwiek bez dźwięku) można mieć za darmo chociażby w Slide.com. Czas zrobienia to pół godziny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygląda fajnie ale nie jestem przekonany, że dzięki temu znajdziesz nabywców.

Tam szuka się rozrywki najczęściej a nie domen.

To musiałby być jakiś duży zbieg okoliczności.

 

Ja też nie do końca jestem przekonany, ale jako, że YT staje się coraz ważniejszym medium reklamowym to warto postawić i tam swoje pierwsze kroki. Na poczatku mogą to być nieco nieporadne próby, ale w miarę czasu i zdobywania wiedzy, szanse na sukces się będą zwiększać.

 

Jeśli już, to powinno być coś bardziej przyciągającego a informacje o domenach powinny być tylko dodatkiem.

Lub raczej adresy powinny być dodatkiem a gdy ktoś taki adres wpisze z palca, to wtedy mógłby pojawiać się komunikat o możliwości nabycia tej domeny.

Użytkownicy powinni z własnej woli podrzucać link z takim filmikiem swoim znajomym aby dużo ludzi to obejrzało więc to musi być ciekawe.

 

W jednym filmiku nie podawałbym więcej niż 1-2 adresów i dopasowałbym je tematycznie do treści ( ew. zastosowałbym prowokację ) aby ludzie zechcieli wpisać taki adres.

 

Mówisz o marketingu wirusowym. To wyższa szkoła jazdy już. Najpopularniejsze wirusy mimo, że wyglądają jak amatorski filmik często powstają przy udziale dużego zespołu ludzi, efektów komputerowych i są robione przez profesjonalistów. Przeglądałem kiedyś portfolia polskich agencji interaktywnych i nie znalazłem w nich żadnego fajnego wirusa, który zrobiłby rzeczywiście jakąś wielką karierę, co świadczy o tym, że zrobić taki filmik aby tysiące ludzi samych z siebie go sobie linkowało, nie jest łatwo.

 

Dziekuję ci jednak, bo natchnąłeś mnie pewnym pomysłem. Jeśli uda mi się ogarnąć kwestie techniczne to być może spróbuję coś takiego zrobić. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem ciekawsza strategia reklamowa byłaby z nastawieniem na duży ruch. Czyli najpierw robimy śmieszny, kontrowersyjny materiał typu Baśką, Kononowicz itp następnie łączymy go z reklamą. Podaje tylko pewien sposób myślenia jakim można się pokierować. Otóż można te dwie rzeczy doskonale połączyć, kwestia wyobraźni. Ale moim zdaniem jeśli chodzi o yt to tylko ruch! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam probowalem sprzedac lodowke za pomoca reklamy na YT. Marny skutek...

 

 

Buhehehehe niezle!! ;)  Szczegolnie z tym tekstem, ze nie musze butow sciagac <_< Nie no - gratki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Na tym forum mieli ten pomysł?

Czy to ważne? Nie trudno "wpaść" na to żeby zrobić film reklamowy. Jeżeli dobrze kojarzę to pierwsze filmy reklamujące produkty/usługi widziałem w telewizji jak byłem jeszcze małolatem.

 

Pokaż jeden jak znajdziesz przerwę między zbieraniem paragonów.

Nie komentowałem Waszych wypocin wynikających z fantazji pb (moderatora(!) tego forum, który ewidentnie lubi publicznie tworzyć plotki na temat tutaj bywających użytkowników) w wątku "rozbity SLR" gdyż wszystkie z nich są dosłownie na poziomie Pudelka <_< ale radzę Tobie w przyszłości uważać na to żebyś się przez takie wypowiedzi przypadkiem nie przejechał.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie komentowałem Waszych wypocin wynikających z fantazji pb (moderatora(!) tego forum, który ewidentnie lubi publicznie tworzyć plotki na temat tutaj bywających użytkowników) w wątku "rozbity SLR" gdyż wszystkie z nich są dosłownie na poziomie Pudelka <_<ale radzę Tobie w przyszłości uważać na to żebyś się przez takie wypowiedzi przypadkiem nie przejechał.

 

 

Odleciałeś stary na maxa!! Zejdź na ziemię!!

 

Odnośnie tematu to reklama na YT ma sens jeśli o niej ktoś wie czyli przykład z lodówką był bardziej na miejscu (wejścia z allegro) niż promocja domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Przemowild: kierunek fajny ale bardziej jako ciekawostka, żeby wyszedł z tego dobry wirusowy to video musiałoby nieść ze sobą jakąś interesującą historię żeby ludziom się chciało pokazywać to znajomym :D Ponadto trzeba myśleć o targecie, jeżeli ktoś ma wydać XXXX-XXXXX na którąkolwiek z domen to samo video nie wiele zdziała. Na tą chwilę może to posłużyć jako miły dodatek do własnej strony WWW z portfolio domen. Fajną opcją byłoby stworzenie video ogólnie o domainingu i możliwościach inwestycyjnych jakie dają domeny. Taka PRO videoprezentacja dla inwestorów :lol:

 

@Michal

Jeżeli dobrze kojarzę to pierwsze filmy reklamujące produkty/usługi widziałem w telewizji jak byłem jeszcze małolatem.

 

:) Edited by dawidt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam probowalem sprzedac lodowke za pomoca reklamy na YT. Marny skutek...

 

 

Hahahahahahaha :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Kupuje! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×