Jump to content
Dj_Hit

Portfolia!

Recommended Posts

Proszę o usunięcie moich tekstów z Twojej strony. To już przestaje być zabawne. Czy nie można sklecić kilka własnych zdań, tylko bezmyślnie kopiować????

Najpierw Isildur, teraz Ty...

Powinien źródło podać :) najlepiej z linkiem do Ciebie. Ale mu jaj nie starczyło.

A tak na poważnie to porażka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A skomentuje ktoś nową odsłonę http://nativ.pl ? :)

Wiem, ciężko się czasami przebić :)

 

Grafika jest bardzo fajna, spokojna a jednocześnie "odlotowa" :) Fajnie się układa tekst, chociaż denerwują mnie te myślniki, pod którymi zawija się ciąg dalszy danego podpunktu, podpunkty powinny się jakoś wyróżniać, może zrób je jako kropki i nie zawijaj tekstu pod nimi. Reszta OK, kolory, czcionka... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dorobiłem się wreszcie portfolio domen . www.AdresyDomen.pl

Wydaje i się ze na portfolio mogłeś sobie znaleźć lepsza domenę. No chyba ze tylko ja mam wrażenie, że zwrot adresy domen brzmi co najmniej dziwnie.

Dla mnie to trochę jak "adresy ulic"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też się zastanawiałem na tym adresem , ale w końcu się zdecydowałem . Trochę naciągana ale myślę że jest ok , spotkałem się wielokrotnie w necie i w postach : adresy IDN - idn to domena , adresy domenowe itp . Myślałem jeszcze o domenarium.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też się zastanawiałem na tym adresem , ale w końcu się zdecydowałem . Trochę naciągana ale myślę że jest ok , spotkałem się wielokrotnie w necie i w postach : adresy IDN - idn to domena , adresy domenowe itp . Myślałem jeszcze o domenarium.pl

 

Może domenymarzen.pl?

 

Domena nie ma adresu, choć sama może być elementem adresu. No, chyba że mówimy o adresie rejestratora, u którego zarejestrowało się domenę albo utrzymuje się domenę ;), np. Kraków dla NetArt czy adres w USA dla AftrerMarket (adres z faktur).

 

Domenarium- brzmi nieźle. Chyba wolałbym taką.

Edited by asceta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie linkuj na parking, bo się ND obrazi.

 

przepraszam, to z rozpędu, powinien być link do oferty. Mam nadzieję że jednak ND się nie obrazi. Zmieniłem link, nie prowadzi już do parkingu.

Edited by asceta

Share this post


Link to post
Share on other sites
przejrzałem z grubsza jego portfolio i jest tam duużo :)

 

 

jak się to mówi- nic o nas, bez nas... chętnie dowiedziałbym się o co chodzi. "Koszyk z Domenami" to moje portfolio, nie chwaliłem się nim jeszcze- bo uważam że jeszcze sporo pracy muszę w nie włożyć, np. w rozwinięcie współpracy z Dropped czy NameDrive za pomocą dedykowanych API (chciałbym mieć jedno miejsce do zarządzania ofertą) itd.

 

Oczywiście- skoro już to wypłynęło- chętnie usłyszę co macie na ten temat do powiedzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak się to mówi- nic o nas, bez nas... chętnie dowiedziałbym się o co chodzi. "Koszyk z Domenami" to moje portfolio, nie chwaliłem się nim jeszcze- bo uważam że jeszcze sporo pracy muszę w nie włożyć, np. w rozwinięcie współpracy z Dropped czy NameDrive za pomocą dedykowanych API (chciałbym mieć jedno miejsce do zarządzania ofertą) itd.

 

Oczywiście- skoro już to wypłynęło- chętnie usłyszę co macie na ten temat do powiedzenia :)

 

Skrypt DNP ładnie stuningowany, niestety sama nazwa w mojej ocenie daje odczucie braku profesjonalizmu - to moje subiektywne zdanie ktoś może mieć inne :) proponowałbym zmianę nazwy przez stworzenie czegoś lepszego lub kupno....

 

co do domen jest ich sporo ale min. 50% to absolutne nindże...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam ponownie do mojego odświeżonego portfolio pod adresem alfaprojekt*pl

 

Kategorie zostaly uporządkowane wg nowych kategorii aftermarket, teraz jest jako taki porządek :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
... teraz jest jako taki porządek :rolleyes:

Aktualizujesz swoje domeny automatycznie czy ręcznie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aktualizujesz swoje domeny automatycznie czy ręcznie ?

 

 

prawie automatycznie;) to znaczy w panelu admina klikam w kilka linkow, ktory dodają nowe domeny, aktualizuje ceny i daty wygasniecia, ruch itp.

automatycznie tez zmienia nazwy katalogow, ukrywa kategorie w ktorych nie mam domen ...itp

 

przy okazji mam raporty sprzedazy miesiacznych, i link "ostatnio sprzedane"...

 

wszystko za pomoca API aftermarket.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak się to mówi- nic o nas, bez nas... chętnie dowiedziałbym się o co chodzi. "Koszyk z Domenami" to moje portfolio, nie chwaliłem się nim jeszcze- bo uważam że jeszcze sporo pracy muszę w nie włożyć, np. w rozwinięcie współpracy z Dropped czy NameDrive za pomocą dedykowanych API (chciałbym mieć jedno miejsce do zarządzania ofertą) itd.

 

Oczywiście- skoro już to wypłynęło- chętnie usłyszę co macie na ten temat do powiedzenia :rolleyes:

 

Nie obraz się ale widać, ze te domeny to czysty efekt współpracy z droped :P)

Nie chce osłabiać twojego entuzjazmu do rejestracji domen ale serio czasami warto weryfikować czy domenę w ogóle warto rejestrować :rolleyes:

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie obraz się ale widać, ze te domeny to czysty efekt współpracy z droped :rolleyes:)

 

nie rozumiem, na dropped mam może 1/4 domen (przeglądałeś domeny, możesz przeliczyć)- żadna to współpraca. Co masz na myśli?

 

Nie chce osłabiać twojego entuzjazmu do rejestracji domen ale serio czasami warto weryfikować czy domenę w ogóle warto rejestrować :rolleyes:

 

Takie opinie często tu się przewijają przy ocenach portfolio. Tyle że nic z tego nie wynika... Są oczywiście jakieś "ogólne uwagi" dotyczące nazwy domeny, ale jak widać po znanych portalach- nie mają w praktyce większego znaczenia. Czy ktoś może mi powiedzieć, co to znaczy 'onet'? i ile taka domena kosztowałaby, gdyby na niej nie było znanego serwisu? I dlaczego obecna wartość dla 'pudelek' jest taka jaka jest? (pudelek, tak dla przypomnienia, to potoczna nazwa jednej z psich ras, można by dywagować dlaczego została wybrana na portal plotkarski- nie wszystkie gwiazdy chodzą z pudelkami po ulicy).

 

Wydaje mi się, że to że domena jest krótsza niż X znaków i nie zawiera liter 'ABC' (wstawić w to dowolnie wybrane litery) to nie wszystko i że ważne jest to, czy można postawić na niej serwis i czy będzie łatwa do pozycjonowania- bo pozycjonowanie jest teraz ważniejsze niż nazwa domeny. Wyobrażam sobie- znając podstawy pozycjonowania- że można wypozycjonować nawet domenę 'comnietoobchodzizetadomenajestdluga.pl'..... :P :P No ale oczywiście- to nie jest temat do dyskusji na tym forum ;)

 

Mam świadomość, że sporo z zarejestrowanych domen to 'ninje', jak wyżej elempl napisał. Teraz świat stoi na marketingu, więc albo uda mi się je sprzedać, albo nie- i już :P Jak ich nie sprzedam, to odstrzelę :P

 

***

 

Za to bardzo interesuje mnie to, co napisał ryskadow- uważam że dobre skojarzenie serwisu z AM (poprzez API) to kluczowa sprawa. Mam tu na pewno sporo do zrobienia, na razie u mnie ta współpraca jest jednokierunkowa (pobranie info z AM i aktualizacja informacji w bazie, realizowane w panelu admina). Przydałaby mi się współpraca z jakimś programistą- sam nim nie jestem, po prostu jakoś sobie samodzielnie radzę.

 

Zastanawiam się też czy ktoś próbował tego samego z NameDrive?

Share this post


Link to post
Share on other sites
prawie automatycznie;) to znaczy w panelu admina klikam w kilka linkow, ktory dodają nowe domeny, aktualizuje ceny i daty wygasniecia, ruch itp.

automatycznie tez zmienia nazwy katalogow, ukrywa kategorie w ktorych nie mam domen ...itp

 

przy okazji mam raporty sprzedazy miesiacznych, i link "ostatnio sprzedane"...

 

wszystko za pomoca API aftermarket.

 

A jak ze skutecznością Twojego portfolio oczywiście w kontekście sprzedaży? Wszedłem losowo na parę domen i przekierowują na parking. :(

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×