Jump to content
Dj_Hit

Portfolia!

Recommended Posts

Obiecałem, że jak coś opublikuję to podzielę się z Wami tą informacją:

www.nameshop.pl

 

Proszę o nie ocenianie mojego stada nija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obiecałem, że jak coś opublikuję to podzielę się z Wami tą informacją:

www.nameshop.pl

 

Proszę o nie ocenianie mojego stada nija :)

 

Na pierwszy rzut oka sporo shopów tam, są w dużej przewadze. :D Nazwa portfolio więc na pewno trafiona do zawartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pierwszy rzut oka sporo shopów tam, są w dużej przewadze. :) Nazwa portfolio więc na pewno trafiona do zawartości.

Część kasy z domen z "-shop" można było zaoszczędzić. Niektóre zestawienia ang. nazw z "shop" są zbyt surrealistyczne. Zamiast tego warto było zainwestować w polskie ciekawe nazwy. Z tych nazw z "shop" ja bym zostawił jakąś 1/20 tamtych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Część kasy z domen z "-shop" można było zaoszczędzić. Niektóre zestawienia ang. nazw z "shop" są zbyt surrealistyczne. Zamiast tego warto było zainwestować w polskie ciekawe nazwy. Z tych nazw z "shop" ja bym zostawił jakąś 1/20 tamtych domen.

 

dużo ciekawych nawet, ale gdyby byly pod .com

część jest rzeczywiscie surrealistyczna

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chciałem skomentować tego portfolio, ale chyba rzeczywiście trochę tych domen spadnie za rok. Dużo lepsze byłyby na pewno sklep*.pl, ale te to chyba są już totalnie wymiecione. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdaję sobie sprawę, że spora część to 100% przyszłoroczne spady i dlatego zgodnie z tym co napisał umberto przedłużone zostanie pewnie tylko 1/20 do 1/10-ej z listy - no chyba, że działanie 8.1 sfinansuje ich dalszą egzystencję u mnie :P

 

W momencie rejestracji kompletnie nie interesowała mnie ich aktualna lub przyszła użyteczność a bardziej to by szybko stały się kosztem - to zadanie spełniły...

 

Co do domen typu sklep...pl to mają jedną wadę, że nie do wszystkich branż da się je zastosować - przypadek shop... jest znów o tyle dziwny, że nawet te najbardziej surrealistyczne i abstrakcyjne są pozajmowane w rejestrach .com, .de czy .co.uk

 

Prosiłem o nieocenianie stada ninja :) - jeśli macie jakieś komentarze co do szaty graficznej, usability lub tekstów na stronie to bardzo proszę o opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam na mój skromny blog o domenach + skromne portfolio ;)

http://www.kreatywnybiznes.pl

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i komentarze. Strona oparta jest o autorski skrypt w wersji beta, więc z góry dzięki za informacje, jeżeli coś działa nie tak jak trzeba.

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i komentarze. Strona oparta jest o autorski skrypt w wersji beta, więc z góry dzięki za informacje, jeżeli coś działa nie tak jak trzeba.

 

Fatal error: Call to undefined function language_attributes() in /usr/www/users/eleven11/domeny/kreatywnybiznes.pl/include/templates/header.php on line 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
a to moje, troche insze od inszych, no i ;) tez nie brakuje :P

 

http://www.megalgal.pl

 

to jest druga wersja, bo pierwsza (tymczasowa) to była tragedia i totalny niewypał

 

 

wydaje mi się, że domeny powinny być w większej czcionce, wzrok mam dobry ale przy dłuższej domenie - mogą nastąpić problemy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydaje mi się, że domeny powinny być w większej czcionce, wzrok mam dobry ale przy dłuższej domenie - mogą nastąpić problemy ;)

 

na każdym kompie to troche inaczej wygląda, tu za duże, tu za małe - zależy od ustawień.

Ale powiększyłem, dzięki za uwagę ;)

 

edit:

co do długosci - to efekt radosnej początkowej twórczosci ;) i nocnego przemęczenia ;)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, chcę

wszyscy uważacie że to taka straszna kupa? jak przeglądam inne portfolia to raczej chyba nie powinno aż tak razić, wiekszość z tych nazw ma jakieś znaczenie, jakiś sens więc to chyba plus. Nie mówię o rynku d2d bo ten mnie nie interesuje-tutaj no to rzeczywiście...nie da się ukryć ;)

Ale jakoś nie sądzę aby były to bezwartościowe domeny dla KK, nigdy nie chodziło mi o parkingi, literówki, itp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×