Jump to content
Dj_Hit

Portfolia!

Recommended Posts

techventure.pl

 

Tyle się doszukałem po whois.eu, ale pod tym adresem nic nie ma, a dane abonenta ukryte...

 

Edit: Dobra znalazłem <_< Pan Łukasz to szczęśliwy człowiek :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to ukryte? Prosić pana Łukasza na info@techventure.pl <_< Przy whois celebrate.eu widać nawet numer kontaktowy - jakie jeszcze dane mogą ci być potrzebne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tyle się doszukałem po whois.eu, ale pod tym adresem nic nie ma, a dane abonenta ukryte...

 

To akurat nie dziwi. Chyba każdy, kto ma tak dobre domeny warte tak dużo pieniędzy życzyłby sobie trochę prywatności.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tyle się doszukałem po whois.eu, ale pod tym adresem nic nie ma, a dane abonenta ukryte...

Edit: Dobra znalazłem <_< Pan Łukasz to szczęśliwy człowiek :P

słabo szukałeś :P

ano portfolio ma piękne

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i nadszedł czas kiedy ja doczekałem się własnego portfolio:

 

PlatinumDomains.eu

 

Co prawda grafika ze strony głównej jeszcze się robi, ale strona jest gotowa do użytku.

Jednocześnie zapraszam do polubienia mojego fanpage na facebooku KLIK

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdaje się, że to portfolio użytkownika parsival, który swego czasu na AM skupował wszystkie domeny zawierające miasto w nazwie. Efekty widać... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, czy i jak konwertuje się ta strategia.

Ponad 5k wyników, i na dużej części spersonalizowane strony to sporo pracy i kosztów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@Dezerter @Adelard

 

Panom z Headway można pogratulować znalezienia niszy i naprawdę dobrego pomysłu. Śmiejecie się z domen? Na samych domenach nie zarobicie nawet 10% tego co oni na tym projekcie.

 

@Apze

Mają dobre dotarcie do klienta i pieniądze na reklamę. Zobacz ile kosztuje abonament i co zawiera - Sporo małych, lokalnych firm na to pójdzie/poszło.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anubis, nie mogę sobie wyobrazić by w kwocie dzierżawy 600 PLN/rok można było udostępnić sensowną domenę (generyka?) + obsługę klienta/wysłuchanie jego potrzeb/konsultacje/pracę grafika czy nawet przedłużenie samej domeny. Jest to rozwiązanie bardzo budżetowe i IMHO opłacalne dopiero w odpowiedniej skali (mniej więcej 3-4 tys. klientów), gratulacje dla HeadWay że potrafili stworzyć taką ofertę (i się im opłaca to wszystko utrzymywać) tylko nie zmienia to dalej faktu że to najgorsze portfolio ever a stronki typu http://autoczesciszczecin.pl nie są warte pieniędzy ich klientów.

 

Kiks z jednej z podstron, czyli jak stracić własny adres.

"Czy klient może zaproponować własną domenę?

 

Tak, niemniej abonentem takiej domeny musimy być my. Klient może jednak nam wskazać nową domenę, pod którą chce aby był dostępny jego serwis. My wtedy taką domenę zarejestrujemy lub (w określonych przypadkach) możemy odkupić z rynku wtórnego."

 

Co ciekawe domeny utrzymywane są w AZ.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

gratulacje dla HeadWay tylko nie zmienia to dalej faktu że to najgorsze portfolio ever ;P

 

Mylisz fakt z własną, subiektywną opinią. Ich "portfolio" jest lepsze niż 80% portfolio z tego forum.

 

I ogarnij w końcu że oni nie sprzedają samych domen więc pod takim kontem nie powinno się na to patrzeć.

 

A co do AZ to nie wiem co w tym ciekawego :huh:

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mylisz fakt z własną, subiektywną opinią. Ich "portfolio" jest lepsze niż 80% portfolio z tego forum.

Jakoś można to zweryfikować? Bo nie do końca rozumiem tę opinię.

OFKZ ogarniam że oni nie sprzedają samych domen oni W OGÓLE ich nie sprzedają tylko dzierżawią w miesięcznych okresach czasu - sprawdź regulamin ;)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie

 

W ostatnio sprzedane jest podane 5 stron po 15 domen X 69 PLN miesięcznie = 62 100 rocznie

A tych sprzedanych na pewno jest sporo więcej...

 

Do tego dochodzi jeszcze opłata dodatkowa - pozycjonowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×