Jump to content
Sign in to follow this  
alpine5

Jak to było z domenami w 2001 r

Recommended Posts

Witam

 

Znalazłem taki artykuł z 2001 r

 

Może kogoś zaciekawi :)

 

Z pewnością 80% ludzi z forum (łącznie ze mną) nie myślało 8 lat temu, że handel domenami stanie się tak popularny w kolejnych latach.

 

Teraz kogo bym nie zapytał, to ma jakąś domenę (lub kilka) zarejestrowanych, a nóż się trafi jakiś chętny odkupić ją za milion dolców :)

 

 

S.F.

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z pewnością 80% ludzi z forum (łącznie ze mną) nie myślało 8 lat temu....

 

myślało że studia plus balangi to jest to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślało że studia plus balangi to jest to :)

 

... ale jakie wspomnienia ( pod warunkiem, że się wszystko z tych imprez pamięta :) )

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
będzie internet z domenami i bez domen w stosunku 10% do 90%

....

pozdro

 

a jak to będzie działać według ciebie, w jaki sposób wejdziesz na jakąś stronę bez adresu? telepatią? podróże astralne?

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
będzie internet z domenami i bez domen w stosunku 10% do 90%

....

pozdro

 

znaczy że co intuicyjnie będziemy się z siecią łączyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"kiedyś z Kopernika też szydzono".... przecież nikt informacji "nie sprzeda" na której będzie można zarobić kasę

.........

patrz i myśl .... co robi Google, Microsoft i inni wielcy

 

 

kiedyś napewno domeny znikną jak to było powiedziane na MD ale to dopiero jak się nauczymy podnosić przedmioty lub wyginać łyżki myślami jak było w matrixie. może to będzie już za 50 lat, kto wie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak koło 2001-2002 rozmawiałem z kolegą z pracy.Powiedział mi że czytał artykuł o dwóch wariatach,którzy mają po 200 domen.Jak zobaczyłem ile się płaci za 1 szt(byłem początkującym handlowcem z wypłatą rzędu 1500 PLN) pomyślałem co za kretyni.Ciekawe czy myślałem o keywordzie czy Kilofku? :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
znaczy że co intuicyjnie będziemy się z siecią łączyć :)

Nawet gdyby surfowanie po internecie przyszłości odbywało się jedynie na zasadzie komend głosowych, to i tak domena zawsze będzie tym, co odróżni daną stronę od innej. Podobnych tytułów stron może być mnóstwo, a domena sprawia, że dostajemy się na konkretną stronę, na którą chcemy się dostać.

Edited by Jortex

Share this post


Link to post
Share on other sites

komenda głosowa inaczej mówiona :) i tak zawiera słowo tak zwane pisane

chyba ze będziemy siedzieli przed wielkim touchscreen, em ;) i dotykali obrazki, może obrazki wtedy będą w cenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"kiedyś z Kopernika też szydzono".... przecież nikt informacji "nie sprzeda" na której będzie można zarobić kasę

.........

patrz i myśl .... co robi Google, Microsoft i inni wielcy

 

 

ta...

a telefony i ulice beda bez numerow tak samo jak ...obuwie :)

sam piszesz "patrz i myśl ' to moze nie skupiaj sie tylko na patrzeniu !

 

ps.

"kiedyś z Kopernika też szydzono".

szydzono bo Kopernik byla kobieta to co sie dziwic ?:)

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites
bank-com.pl, deklaracja.com.pl, e-rachunkowosc.pl lub hipermarket.net.pl. (...) cena niektórych z nich sięga nawet 100 tys. zł.

 

Widzę że rynek się za bardzo nie zmienił od tamtej pory. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kiedyś napewno domeny znikną jak to było powiedziane na MD ale to dopiero jak się nauczymy podnosić przedmioty lub wyginać łyżki myślami jak było w matrixie. może to będzie już za 50 lat, kto wie

 

Takie rozwiązanie nam chyba nie grozi, nawet za 50 lat :) Jeśli już to stawiałbym na powstanie alternatywnego do internetu w obecnej formie środka komunikacji globalnej, który stopniowo będzie wypierał internet aż zajmie jego dotychczasową pozycję. Oczywiście nie musi tak być, ale wydaje mi się to zdecydowanie bardziej prawdopodobne od telepatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×