Jump to content
pb

Domeny dodane do przechwycenia w Złapane.pl

Recommended Posts

Jako że niektórzy wciąż mają w Złapane.pl dodane domeny do przechwycenia w najbliższych dniach*, podczas gdy funkcja przechwytywania domen została przeniesiona do PPD.pl, przypominam i podkreślam, że zalecane jest przeniesienie zamówień do PPD.pl (wystarczy skopiować z http://zlapane.pl/catches.php wszystkie zamówione domeny i wkleić je - po zalogowaniu - w okienko na stronie https://ppd.pl/catch/add.html a system zam wyłuska i doda domeny), w przeciwnym razie może się zdarzyć że dana domena nie będzie przechwycona lub zostanie przechwycona na rzecz innego użytkownika (który dodał ją w PPD.pl).

 

(*) chodzi o domeny które są dodane tylko w Złapane.pl – jeśli ktoś ma dodane tu i tu, to nie ma się czym przejmować, choć dla porządku mógłby ze Złapane.pl usunąć, żebym z kolei ja się nie przejmował. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czemu wszystkie przechwycone domeny trafiają na aukcję publiczną? ;)

Na pewno? pb miał to wyłączyć i zrobić tak by przechwycona domena przez jednego usera była tylko dla niego ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno? pb miał to wyłączyć i zrobić tak by przechwycona domena przez jednego usera była tylko dla niego ;-)

 

przechwyciłem domenę i była na aukcji publicznej mimo, że byłem jedynym przechwytującym ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przechwyciłem domenę i była na aukcji publicznej mimo, że byłem jedynym przechwytującym ;)

A to nie wiem. pb pewnie za chwile wyjaśni ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przechwyciłem domenę i była na aukcji publicznej mimo, że byłem jedynym przechwytującym ;)

 

O jaką domenę chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepnę się z moim pytaniem.

 

Złapły mi się 3 domeny /registrarem nie jest varia a jedn z partnerów/

Z informacji wynika, że było tylko jedno zlecenie dla każdej z domen.

 

Czy to oznacza, że zostaną mi przekazane?

Jeżeli tak to po jakim czasie?

 

Pozdrawiam

Dariusz Chojnacki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa to tak:

 

- Jeżeli domena została złapana przez PPD.pl (jako rejestrator) to domena ląduje od razu na aukcji (jeśli było więcej zainteresowanych) lub zostaje sprzedana jedynej zainteresowanej osobie.

- Jeżeli domena została złapana przez partnera PPD.pl, domena trafia na aukcję lub jest rejestrowana dla zainteresowanej osoby po 5 dniach (czyli po dokonaniu transferu do PPD.pl).

 

Póki co nie uzyskałem informacji od Jarek17, więc nie mogę stwierdzić, czy istnieje błąd o którym mówi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działa to tak:

 

- Jeżeli domena została złapana przez partnera PPD.pl, domena trafia na aukcję lub jest rejestrowana dla zainteresowanej osoby po 5 dniach (czyli po dokonaniu transferu do PPD.pl).

 

Domena, która mnie interesuje jest zarezerwowana już prawie 10 godzin.

Pięć dni musi upłynąć od rejestracji więc może to potrwać nieco dłużej.

 

Rozumiem, że płatność będzie następować po przeniesieniu domeny do ppd.pl?

 

Pozdrawiam

Dariusz Chojnacki

Share this post


Link to post
Share on other sites

W momencie przechwycenia domena jedynie wyróżnia się tym, że oczekuje na status. Cały proces jest inicjowany dopiero po transferze do PPD.pl, dla bezpieczeństwa transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×