Jump to content
Sign in to follow this  
tmi

20tyś postów na naszym forum :)

Recommended Posts

Witam,

 

Już 20 tyś postów na naszym forum. Obecnie jest średnio z 200 dziennie (i rośnie) więc myślę że nie poczekamy długo na 30tyś. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Już 20 tyś postów na naszym forum. Obecnie jest średnio z 200 dziennie (i rośnie) więc myślę że nie poczekamy długo na 30tyś. :rolleyes:

Kiedy to było:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mylicie się, wasz spam jest regularnie usuwany :)

Dokładnie, nawet nie wiecie ile waszych postów usuwamy jak nie patrzycie. Hihi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieźle, nieźle 64k+ niedługo magiczne 100k ;-))))))

 

A rekordy rosną :)

 

Najwięcej użytkowników online: 330 Dnia: Wczoraj, 22:58

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy patrzę na powyższe statystyki to zastanawiam się jakie są proporcje użytkowników aktywnych do czytelników ?

20/80 ? Jeśli tak to znaczyłoby to, że metoda Pareto nas nie omija.

Ale chyba jest jeszcze mniej.

Czy ktoś może zdradzić ile z tych 2 tys. osób dostało bana ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdy patrzę na powyższe statystyki to zastanawiam się jakie są proporcje użytkowników aktywnych do czytelników ?

20/80 ? Jeśli tak to znaczyłoby to, że metoda Pareto nas nie omija.

Ale chyba jest jeszcze mniej.

Pewnie masz rację, że jeszcze mniej, bo przeciętnie w różnego rodzaju sondach bierze udział nie więcej niż 100 osób. Czyli na tyle można obecnie oceniać liczbę polskich aktywnych "domeniarzy"... ?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

... aktywnych domainerów udzielających się na forum, bo na pewno jest mnóstwo osób, które tylko czytają nasze posty. Sam tak robiłem. Oprócz tego, że dzięki rejestracji ma się wgląd do wszystkich działów, to przede wszystkim wiadomo, które tematy już się przeczytało, które są nowe, itp.

 

Być może się mylę, bo w pasku użytkowników on-line, zawsze widziałem znajome nicki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... aktywnych domainerów udzielających się na forum, bo na pewno jest mnóstwo osób, które tylko czytają nasze posty. Sam tak robiłem. Oprócz tego, że dzięki rejestracji ma się wgląd do wszystkich działów, to przede wszystkim wiadomo, które tematy już się przeczytało, które są nowe, itp.

Na pewno jest mnóstwo "oglądaczy" - to prawda. Ale dobrze byłoby, żeby też udzielających się osób, które wnosiłyby jakiś wkład do rozwoju naszego rynku, było więcej. Nie wiem tylko jak tą "aktywność" można by podwyższyć.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, wg mnie, przydałby się mini formularz (dla gości i użytkowników) "Uwagi/pomysły", które będą tylko trafiać do administratorów/moderatorów forum. Następnie, po selekcji, albo będą wdrażać pomysły, albo przedstawią nam i przedyskutujemy.

 

Jedną z zachęt jest system reputacji. Może przydałoby się jeszcze coś, co będzie promować naszą osobę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, wg mnie, przydałby się mini formularz (dla gości i użytkowników) "Uwagi/pomysły"

jest przecież forum sugestie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale:

- nie jest pod "ręką",

- wymaga rejestracji,

- nie jest anonimowe - nie trafia do admina/moderatora

 

Aha, bo nie napisałem o najważniejszym - o mailingu do wszystkich użytkowników, aby wyrazili swoje zdanie na temat funkcjonowania forum - jego poprawy, propozycji, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tym co teraz napiszę - pewnie mi się dostanie po uszach ;)

Wprowadzenie opłat za korzystanie z forum, pokazałoby ile osób i kto faktycznie korzysta z wymiany tych informacji.

Gdyby opłata nie była wysoka - ja bym zapłacił bo wiedza, którą można stąd wynieść jest sporo warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby usunąć tematy reklamowe, czyli sprzedaż, wycena, to forum byłoby bardzo chude, gdyby odjąć od tego sprawy techniczne, jak nask, dropped, zlapane, oraz wszelkie pytania "co zrobić", to zostałyby same newsy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Po tym co teraz napiszę - pewnie mi się dostanie po uszach :blush:

Wprowadzenie opłat za korzystanie z forum, pokazałoby ile osób i kto faktycznie korzysta z wymiany tych informacji.

Gdyby opłata nie była wysoka - ja bym zapłacił bo wiedza, którą można stąd wynieść jest sporo warta.

Byś płacił właścicielom di.pl za to, że inni użytkownicy forum za darmo oferują swój czas i swoją wiedzę? I myślisz, że wtedy nadal by to robili?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byś płacił właścicielom di.pl za to, że inni użytkownicy forum za darmo oferują swój czas i swoją wiedzę? I myślisz, że wtedy nadal by to robili?

 

ja z pewnoscia nie wnosze tyle w zycie forum co kilku/kilkunastu najaktywniejszych uzytkownikow, ale tez czasem komus cos wycenie czy poradze - a z pewnoscia nie bede tego robil kiedy mialbym za to placic :blush: - wierze kangur, ze z przemeczenia przyszedl Ci taki pomysl do glowy i juz zmieniles zdanie :lol:

 

rocker - nie podobaja mi sie Twoje pomysly, chcesz kogos przymuszac do ulepszania/pogarszania forum, chyba nie tedy droga

DD i inni:

Czy mozecie mi wyjasnic dlaczego tak bardzo zalezy Wam na zwiekszeniu liczby domainerow?? przeciez tylko bedzie wieksza konkurencja, trudniej bedzie o lepsza domene, a firmy beda jeszcze bardziej spamowane, przez co nawet dobra oferta sie nie przebije bo od razu trafi do kosza

LUDZIE, OPAMIETAJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja z pewnoscia nie wnosze tyle w zycie forum co kilku/kilkunastu najaktywniejszych uzytkownikow, ale tez czasem komus cos wycenie czy poradze - a z pewnoscia nie bede tego robil kiedy mialbym za to placic :lol: - wierze kangur, ze z przemeczenia przyszedl Ci taki pomysl do glowy i juz zmieniles zdanie ;)

 

rocker - nie podobaja mi sie Twoje pomysly, chcesz kogos przymuszac do ulepszania/pogarszania forum, chyba nie tedy droga

DD i inni:

Czy mozecie mi wyjasnic dlaczego tak bardzo zalezy Wam na zwiekszeniu liczby domainerow?? przeciez tylko bedzie wieksza konkurencja, trudniej bedzie o lepsza domene, a firmy beda jeszcze bardziej spamowane, przez co nawet dobra oferta sie nie przebije bo od razu trafi do kosza

LUDZIE, OPAMIETAJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!

na razie jakos sie kreci, a jak zaczniecie wszystko ulepszac to sie rozdupcy i tyle, zawsze tak jest :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×