Jump to content
domainer

Polak wygrał 3,5 miliona złotych w kasynie online

Recommended Posts

Już myślałem, że TO JEST KOLEJNY sponsorowany artykuł Wybiórczej, ale aż dziw bierze, że nie ma ani wymienionej nazwy żadnej firmy bukmacherskiej, ani też nie ma linku czy baneru obok, co normalnie jest na stronach sportowych Gazety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś niejaki Michael Hunt napisał pewną książkę "Sny Wygrywających". W ksiązce opisuje metody wygrywania na wyścigach konnych, grach liczbowych i giełdzie wykorzystując Sny Prorocze. W skrócie chodzi o to, że każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu potrafi rozwinąć w sobie pewne (dla niektorych ludzi paranormalne) zdolności prekognicyjne. Do tego celu używa swoich snów, czyli np. kładąc się spać - skupia się na pewnym zakładzie sportowym, po czym rano budzi się pełen szczęścia gdyż w swoim śnie ujrzał oczekiwany wynik tegoż meczu, czy też gonitwy.

 

tutaj jest link do książki: http://www.dobreksiazki.pl/b721-sny-wygrywajacych.htm

jeśli kogoś zainteresuje temat, mam gdzies wersje "tańszą" ;)

 

Poza domenami, przez dość długi czas interesowalem sie tematyka snów, medytacji, LD, OOBE itp... - w skrócie mogę powiedzieć, że faktycznie nasz mózg potrafi na prawdę dużo, wykonując pewne ćwiczenia, możemy zdecydowanie polepszyć, lub zapoczątkować jego nowe funkcje, możliwości...

 

Możliwe jest więc, że ktoś gdzieś dzięki rozwiniętym zmysłom potrafi ogrywać kasyna ;) Podobnie może być w przypadku domen internetowych... jeden kupuje same ninje, podczas gdy drugi nie wiadomo gdzie, nie wiadomo jak znajduje jakby czekajace na niego same perelki :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dzisiejszym dniu zdecydowanie jestem na minusie, najgorszy dzień w mojej karierze. :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra wiadomość przed wyborami, ułatwi niektórym decyzję.

 

Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów

 

Ministerstwo Finansów najwyraźniej zamierza w zdecydowany sposób uporządkować kwestię nielegalnych internetowych zakładów bukmacherskich. Wytypowano już prawie 17 tysięcy osób, które osiągnęły wygrane z zakazanych gier online u zagranicznych bukmacherów - mogą one zostać ukarane przez Służbę Celną, która podlega MF. Wszczęto już ponad 1,5 tys. postępowań karnoskarbowych przeciwko podejrzanym graczom.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla kogo to jest dobra wiadomość?

 

Odpowiedź jest w komentarzach pod artykułem, ale zacytuję:

 

Kolejny argument, żeby głosować na JKM :D

 

Z czym zgodziło się ponad 700 osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Z czym zgodziło się ponad 700 osób.

 

Nasz naród jest coraz głupszy, chyba to idzie w parze z osobami pchającymi się do polityki.

Z tych 700 osób może kilka przeczytało poglądy "JKM"...

Przykre ale prawdziwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

EDIT: Jednak mnie to nie interesuje.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasz naród jest coraz głupszy, chyba to idzie w parze z osobami pchającymi się do polityki.

Z tych 700 osób może kilka przeczytało poglądy "JKM"...

Przykre ale prawdziwe.

 

Strasznie się użalasz, a może lepiej oświeć nas na kogo "słusznie i mądrze" mamy głosować, w innym razie popełnij sepuku.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasz naród jest coraz głupszy, chyba to idzie w parze z osobami pchającymi się do polityki.

Z tych 700 osób może kilka przeczytało poglądy "JKM"...

Przykre ale prawdziwe.

Ciekawe ilu głosujących na pis, po i innych "dobrych" dla narodu partii przeczytało ich poglądy i plany reform?

Z kolei ile z tych co przeczytało zda sobie sprawę, że to co oni robią jest dobre tylko dla garstki. A reszta ich roboty to mydlenie oczu pod publikę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie się użalasz, a może lepiej oświeć nas na kogo "słusznie i mądrze" mamy głosować, w innym razie popełnij sepuku.

 

Nie użalam. Jesteś dorosły, więc powinieneś wiedzieć na kogo oddać swój głos :)

 

ps. seppuku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasz naród jest coraz głupszy,

 

Już po wyborach i przeczytałem ciekawy tekst o głupocie Polaków w sprawie polityki. Tutaj autor ma konkretne argumenty.

 

 

Fatalne wyniki wyborów samorządowych

 

Wyniki wyborów samorządowych są bardzo złe. Polacy w zdecydowanej większości zagłosowali na państwowych zamordystów. Wygrały cztery partie socjaldemokratyczne: PiS, PO, PSL i SLD, które w sumie dostały około 85% głosów. (...)

To znaczy, że jakieś 40% współczesnych Polaków, którym się chce głosować to mentalni niewolnicy. Od 25 lat wybierają partie zamordystyczne, socjalistyczne, które utrzymują i rozwijają system hodowli ludzi jak bydło. Polacy tęsknią za pierwszą komuną i dlatego wspierają komunę drugą. To bardzo źle. Socjaldemokracja nas niszczy, powoduje, że Polska jest biedna i zacofana. (...)
Polacy nie chcą wolności. Nie chcą decydować o własnym życiu. Boją się podejmowania decyzji. Boją się wolnego rynku i swobodnej przedsiębiorczości. Chcą by opiekował się nimi pan, który za nich zdecyduje. (...)
Pierwsza komuna czyli PRL, obecna druga komuna SLD i PO, czy przyszła pisowska trzecia komuna – wszystko jedno jak je ponumerujemy, to będzie cały czas komuna - z państwowym szkolnictwem, które niszczy edukację, ze skorumpowaną i niewydolną służbą zdrowia, ubezpieczeniami społecznymi, które są oszukańczą finansową piramidką, z państwowymi koncesjami, wysokimi podatkami, złodziejską redystrybucją majątku. Socjaldemokratyczna bieda i syf będą u nas trwać aż Polacy po prostu wymrą. Głupi się urodzili i głupi umrą. Nie ma dla nas ratunku.
Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Andro, a mógłbyś siedzieć na Kajmanach, liczyć szmal ukrywających podatki firm i mieć w dupie, czy matka z dzieckiem przezyje do pierwszego za 400 zł renty bo Jeronimo Martins wyprowadza szmal z Polski.

 

Ale nie, mieszkasz w Polsce, nosisz polski paszport i narzekasz, że PiS, PO, SLD i PSL to socjaldemokracja. Ty socjaldemokracji w życiu nie widziałeś. Te partie to populiści lub zdegenerowane niedobitki strażników styropianu bez pomysłu, bez wizji, bez strategii długookresowej uwzgledniającej obywatela i nie mają one nic wspólnego z socjaldemokracją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zależy. Według mnie opłaca się na pewno mniej niż w kasynie tradycyjnym.

Jest pewien sposób gry w ruletkę polegający na stawianiu cały czas na jeden kolor zwiększając jednocześnie stawki czyli 2,4,8,16,32.

 

I tylko w kasynie internetowym może Ci się trafić 13 razy pod rząd ten sam kolor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zależy. Według mnie opłaca się na pewno mniej niż w kasynie tradycyjnym.

Jest pewien sposób gry w ruletkę polegający na stawianiu cały czas na jeden kolor zwiększając jednocześnie stawki czyli 2,4,8,16,32.

 

I tylko w kasynie internetowym może Ci się trafić 13 razy pod rząd ten sam kolor.

 

"Obawiam" się, że prawdopodobieństwo tego, że 13 razy pod rząd wypadnie na ruletce ten sam kolor jest takie samo w prawdziwym kasynie co w kasynie internetowym ;)

 

Sposób podwajania stawki jest "rozwiązany" przez kasyna maksymalną kwotą, którą można postawić. W pewnym momencie nie można już po prostu zdublować stawki. Gdyby tego limitu nie było, to ruletka byłaby maszynką do robienia kasy dla graczy. Pod warunkiem, że gracz dysponowałby odpowiednio wysokim budżetem potrzebnym do podwajania stawek.

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×