Jump to content
DD

Największe sprzedaże domen

Recommended Posts

Codziennie jest pełno takich transakcji :D

 

Zaraz czy ja na pewno dobrze zrozumiałem, masz na myśli sprzedaże domen z końcówką pl i kwotę 1mln zł lub więcej?

Raczysz żartować... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaraz czy ja na pewno dobrze zrozumiałem, masz na myśli sprzedaże domen z końcówką pl i kwotę 1mln zł lub więcej?

Raczysz żartować... :D

 

Sam napisałeś o starym dobrym milionie złotych.

 

Ostatnio nawet FM drożej idą :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niepotrzebnie użyłem tego zwrotu... :P Nie chodziło mi o stary milion złotych czyli równowartość dzisiejszych 100zł... :P Rzeczywiście trochę napisałem bez zastanowienia ale chyba po części dlatego, że chcą nam odebrać naszą walutę i wcisnąć jakieś EURO które nie pasuję do naszej kultury i niewiele daję w praktyce jak zresztą pokazuję rzeczywistość i nawet ostatnio Niemcy w ankiecie stwierdzili, że tęsknią w większości za starą dobrą marką. :P Wiem,że sobie jaja robicie ale prostuję, że chodziło o 1 000 000 PLN. :o:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"[...] Farm Bureau officials on Tuesday said the organization earned $8.5 million by selling a couple of domain names but is barred from identifying the buyer"

 

Według tego sprzedali kilka domen za łącznie $8.5 mln, ale już idzie w świat, że tyle dostali za samą domenę fb.com :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Było, ale co tam. ;-)

 

Trafiło się farmerom jak, nie przymierzając, ślepej kurze ziarno. To prawdopodobnie na dłuuuugie lata pozostanie najwyższa sprzedaż nie-generyka. ;)

 

Niezły deal, kupią sobie za to jakieś 7000 krów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Według tego sprzedali kilka domen za łącznie $8.5 mln, ale już idzie w świat, że tyle dostali za samą domenę fb.com ;)

Dla mnie to zasłona dymna, żeby nie ujawnić oficjalnie ceny domeny fb.com. Nie podali też tych innych domen - nawet jeśli były, to zakładam (jak zresztą inni), że nie były wiele warte w porównaniu z fb.com.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kto sprzedał fb.com ?

Farm Bureau - związek farmerów składający się z 6 milionów członków.

Ich aktualna strona: fb.org

 

The farm group uses fb.org as its Internet address but may own four dozen domain names related to farming. (reuters)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farm Bureau - związek farmerów składający się z 6 milionów członków.

Ich aktualna strona: fb.org

 

The farm group uses fb.org as its Internet address but may own four dozen domain names related to farming. (reuters)

 

To każdy członek się złożył po około 1.4 $ i poszło... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To każdy członek się złożył po około 1.4 $ i poszło... ;)

 

Składali się, żeby charytatywnie oddać domenę FB.com Facebook'owi ? ;) Raczej zarobili po 1,4 $ na głowę. Ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Składali się, żeby charytatywnie oddać domenę FB.com Facebook'owi ? ;) Raczej zarobili po 1,4 $ na głowę. Ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem.

 

Dzięki za poprawienie mnie. Oczywiście jak już coś to zarobili po 1.4$... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
za CenyDomen.pl:

 

samochod.pl 146 000 PLN, 28.10.2010, bezpośrednio

 

To sprawdzona informacja?

Tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
za CenyDomen.pl:

 

samochod.pl 146 000 PLN, 28.10.2010, bezpośrednio

 

To sprawdzona informacja?

Lubię to! :) Ostatnio tyle różnych ciekawych informacji się w świecie domen pojawia. Wiosna idzie jak nic :D

 

P.S Informacje o cenie IDNa mile widziana :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
za CenyDomen.pl:

 

samochod.pl 146 000 PLN, 28.10.2010, bezpośrednio

 

To sprawdzona informacja?

 

Świetny news, kupujący wówczas pakiet (prawdopodobnie za połowę tego) Samochod.pl Ksiegowi.pl Lecznice.pl i Przesylki.pl ma głowę na karku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Świetny news, kupujący wówczas pakiet (prawdopodobnie za połowę tego) Samochod.pl Ksiegowi.pl Lecznice.pl i Przesylki.pl ma głowę na karku :)

Nominuję go na domeniarza roku 2010 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×