Jump to content
DD

Największe sprzedaże domen

Recommended Posts

Wszystko zależy od skali. Dla kogoś, kto zarabia 1000 zł miesięcznie zatankować paliwo za 300 zł to straszny wydatek, a dla kogoś, kto zarabia 100000 zł miesięcznie, zatankować za 600 to coś nieistotnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko zależy od skali. Dla kogoś, kto zarabia 1000 zł miesięcznie zatankować paliwo za 300 zł to straszny wydatek, a dla kogoś, kto zarabia 100000 zł miesięcznie, zatankować za 600 to coś nieistotnego.

W takim razie musisz być bardzo bogatą osobą skoro 146 tys. to dla Ciebie mało, zazdroszczę. :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim razie musisz być strasznie bogatą osobą skoro 146 tys. to dla Ciebie mało, zazdroszczę. :)

Patrząc na ceny końcowe na aukcjach Korneliusza, można się domyślić, że używa telepatycznej siły perswazji (takie domenowe domdoo), więc nie dziw się, że 146 000 PLN dla niego to pikuś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim razie musisz być bardzo bogatą osobą skoro 146 tys. to dla Ciebie mało, zazdroszczę. :)

 

Nie znam wartości majątku Korneliusza, ale podobno Jego samochód bardzo dużo pali ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie. I jak Michał nie sprzedał IDN-a za przynajmniej dwa razy tyle, to też zmoczył.

 

nic tlyko czekac na opublikoanie kwoty tej IDN-owej sprzedaży

 

skoro kupujący nie miał nic przeciw opublikowaniu kwoty zakupu nonIDN-a to miejmy nadzieję, że poznamy wkrótce kwotę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrząc na ceny końcowe na aukcjach Korneliusza, można się domyślić, że używa telepatycznej siły perswazji (takie domenowe domdoo), więc nie dziw się, że 146 000 PLN dla niego to pikuś :)

I to napisała osoba, która nie wiele taniej pięć lat temu sprzedała mi tshirts.pl. :)

Nie znam wartości majątku Korneliusza, ale podobno Jego samochód bardzo dużo pali ;-)

Nie mam samochodu, a jak czasem mam to staram się, żeby był ekologiczny i mało palił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I to napisała osoba, która nie wiele taniej pięć lat temu sprzedała mi tshirts.pl. :)

 

Kupiłeś tshirts.pl za 100k+ PLN ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
za CenyDomen.pl:

samochod.pl 146 000 PLN, 28.10.2010, bezpośrednio

 

Nie wiem, czy to tanio, moim zdaniem cena zadowala. Jakby trochę poGooglować to można się dowiedzieć kto ma tyle kasy na domeny. Ktoś kiedyś pisał w którymś temacie z wyceną, że wystarczy w pewnej firmie znać pewną osobę i już... :)

 

edit.

literówka

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu: domena samochod.pl przekierowuje na samochód.pl :)

 

Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale .........

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też to widziałem. Tak powinno być, że literówki przekierowuje się na właściwą domenę.

No chyba po to się bierze IDNa, żeby nazwa nie wyglądała śmiesznie bez ogonków. Ot co.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie. I jak Michał nie sprzedał IDN-a za przynajmniej dwa razy tyle, to też zmoczył.

Z tego co widzę we WHOIS to obie domeny samochód.pl + samochod.pl należą teraz do firmy, której właścicielem jest bliska Michalowi osoba.

Edited by Sir_Elwood

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-k.pl została sprzedana na Allegro za 9100 PLN i wszystko wskazuje na to, że ma już nowego właściciela (chyba, że ktoś jest w stanie stwierdzić, że to jednak sprzedawca widnieje wciąż w WHOIS):

 

http://allegro.pl/n-k-pl-na-sprzedaz-bardz...1418800421.html

 

Jeśli jednak nie to domena trafiła do osoby, która oferuje taką oto usługę:

http://jak-pozyskac-5000-znajomych-na-nasz....interkursy.pl/

 

W maju 2009 n-k.pl została sprzedana za 5000 PLN na Aftermarket.pl, natomiast w listopadzie 2009 tę samą domenę ktoś kupił na Aftermarket.pl za 14000 PLN.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ależ nie przeszkadzajcie sobie, nowi chętnie patrzą... :(;)

 

I w ten sposób @domainer stałeś się celebrytą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masakra :)

 

Też byłem w szoku po zobaczeniu tej sprzedaży ;) 1/10 z tego nawet bym za tą domenę nie dał. Co ktoś w niej widzi to dla mnie wielka zagadka :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ogóle bym jej nie zarejestrował, a gdybym jednak to zrobił to sprzedałbym za 200zł :)

Nie wiem czyja była ta domena ale jej poprzedni abonent to po prostu Mistrz Świata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×