Jump to content
Sign in to follow this  
schumipl

Domena z ruchem 4,5$ dziennie na ND

Recommended Posts

zarejestrwalem pare dni temu domene pewnego kanalu dla dzieci i srode wieczorem zaparkowałem w ND. W srode mialem (po godz. 22) raptem 10 odwiedzin ale juz przez caly czwartek licznik nabil mi 160 odwiedzin i 4,5 dolara za klikniecia. Nie dawalem nigdzie linku, sam tez ani razu nie wchodzilem na ta strone.

 

Bylem ciekawy jak dalej sie rozkreci strona. Niestety dzis od rana zero ruchu. weszlem sam na strone, a w statystykach nadal zero. Wczoraj o tej porze juz bylo kilkanascie odwiedzin.

 

Czy mozliwe aby strona ta zostala zablokowana przez ND?

 

Nie mialem dotychczas doczynienia z parkowaniem domen, wiec nie wiem czy moze za wysokie obroty osiaga ta domna czy problem lezy gdzie indziej? prosze o odpowiedz

 

Ile bylaby warta taka domena, ktora dziennie wyciaga 4,5 $ jakbym chcial ja sprzedac ?

 

 

OK.JUZ SOBIE PORADZIłEM KASA LECI DALEJ NA KONTO:) Aktualne ostatnie pytanie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mozliwe aby strona ta zostala zablokowana przez ND?

Zobacz czy pisze pod tym adresem: "this domain has been blocked".

Jeżeli są normalnie reklamy to niezostała zablokowana.

 

Inna opcja: w ND są aktualizacja co pewien czas, odczekaj trochę i uwzględnij strefy czasowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziekuje za rade. wyglada na to ze z pewnym opozniniem naliczane sa wszelkie wejscia i klikniecia

 

Nie chcem juz zakladac drugiego tematu, dlatego prosze o okreslenie ile wedlug was moze byc warta strona generujaca zysk ok.4 $ dziennie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli to jest jakis typos to jest wart ok 12 miesieczne zarobki. Jesli jest to generic to juz w gre wchodza lata zarobkow:) Oczywiscie trzeba wziasc pod uwage kwestie prawne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kwestie prawne mozna wykluczyc, gdyz nazwa ta rozni sie odtej zastrzezonej jedna litera.

 

Jednak jak widac b.duzo osob zapomina ja wpisac i ladauje na mojej stronie

 

I jescze pytanko co to generic i typos? pierwszy raz spotkalem sie z tymi slowami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co piszesz chodzi o typosa (literowke). Literowki takze moga byc zabierane, nie koniecznie ich nazwa musi byc zastrzezona.

 

Tak wiec rachunek jest prosty $4x365 daje ~ $1500. Jesli chcesz ja sprzedac moge ci pomoc za %. Potrzebne beda jednak statystyki z dluzszego okresu czasu (powyzej 1 miesiaca).

Share this post


Link to post
Share on other sites

To odezwe sie za miesiac w tej sprawie do ciebie. mysle ze sie dogadamy:)

 

Zauwazylem jeszcze ø-PPC czyli kwota za klikniecie w reklame za dzie 21.12 wynosila caly czas 0,10 s kwota uzyskana po przez klikniecia w te reklamy wynosila 0,10 *liczba klikniec

 

Jednak kiedy dzis spojrzalem w statystyki z tego dnia to PPC zostal obnizony do 0,03 i cala kwotata zostala zmniejszona o ponad polowe. To normalne, ze zmieniaja stawke i zabieraja kase po paru dniach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest zabieranie kasy tylko ustalanie rzeczywistych stawek gdy dostana o nich informacje od google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propo tych rzeczywistych stawek. Czy to normaln ze wynosza one 0,02 czy 0,03 ? to chyba troche malo... Czy jest szansa ze w przyszlosci beda wieksze?

 

 

Czy na sedo sytuacja ze stawkami wyglada podobnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×