Jump to content
Sign in to follow this  
mdenis

Wiele maili z info o złapaniu domeny.

Recommended Posts

Witam

 

Czy do was też przychodzi tyle maili od ppd. Np 6 osób zleciło przechwycenie, ja dostaje 6 identycznych maili :/ w tym samym czasie.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za informację. Błąd już został poprawiony.

PS. Do zgłaszania błędów służą tickety...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kiedy przychodzi mail o złapaniu domeny? Kiedy faktycznie zostanie złapana przez partnera na przykład? Czy dopiero, jak zostanie przetransferowana do PPD? Bo widzę, że kilka z domen, które dodałem zostało przechwyconych, natomiast nie otrzymałem maila.

 

Natomiast tak w ogóle to za dużo jest tych maili... Po co mi mail, że złożyłem właśnie ofertę w aukcji? :-) Przecież chyba o tym wiem, bo sam ją złożyłem, nie lubię być traktowany jak idiota ;-)

 

Wczoraj 11 razy licytowałem tą samą domenę (co 10 zł), zanim przebiłem inną osobę i.. dostałem 11 maili, że złożyłem ofertę ;-))

Poza tym te same informacje dostaję na wewnętrzną skrzynkę "Wiadomości" w panelu PPD. Po co...? Albo mail, albo wiadomość.

 

No i to "oczekuje na status"... Czy nie lepiej od razy puścić domenę na aukcję, a po tych pięciu dniach od razy przetransferować ją do zwycięzcy aukcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kiedy przychodzi mail o złapaniu domeny? Kiedy faktycznie zostanie złapana przez partnera na przykład? Czy dopiero, jak zostanie przetransferowana do PPD? Bo widzę, że kilka z domen, które dodałem zostało przechwyconych, natomiast nie otrzymałem maila.

 

Gdy rozpocznie się aukcja, lub gdy zostanie do Ciebie przetransferowana (jeżeli byłeś jedynym zainteresowanym).

 

Natomiast tak w ogóle to za dużo jest tych maili... Po co mi mail, że złożyłem właśnie ofertę w aukcji? :-) Przecież chyba o tym wiem, bo sam ją złożyłem, nie lubię być traktowany jak idiota ;-)

 

Wczoraj 11 razy licytowałem tą samą domenę (co 10 zł), zanim przebiłem inną osobę i.. dostałem 11 maili, że złożyłem ofertę ;-))

Poza tym te same informacje dostaję na wewnętrzną skrzynkę "Wiadomości" w panelu PPD. Po co...? Albo mail, albo wiadomość.

 

Wszystkie wiadomości e-mail możesz wyłączać w ustawieniach. Dlaczego mamy decydować za innych? Niech każdy sobie ustawi wedle uznania :-). Co do wiadomości systemowych - nie mamy zaufania do e-maili. Później ktoś pisał, że taki i taki e-mail mu nie doszedł i były do nas pretensje, a w ten sposób jest ta dodatkowa wiadomość, która go o tym poinformuje. Również w tym przypadku, żeby nie było to uporczywe, wystarczy kliknąć uznaj wszystkie za przeczytane i już mamy spokój, bez względu na ilość komunikatów.

 

No i to "oczekuje na status"... Czy nie lepiej od razy puścić domenę na aukcję, a po tych pięciu dniach od razy przetransferować ją do zwycięzcy aukcji?

 

Stawiamy na bezpieczeństwo i stabilność wszystkich procesów zachodzących w panelu. System jest tak zbudowany, że jeżeli domena faktycznie nie znajduje się u nas, nie zezwala na operacje na domenie. Dzięki temu nie jesteśmy zależni od podmiotów zewnętrznych, a procesy zachodzące w panelu przebiegają błyskawicznie, bez komplikacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×