Jump to content
korneliusz.com

Uwaga na literówki!

Recommended Posts

Raczej nie ma szans na usunięcie aukcji. Ewidentnie gość żeruje na wizualnym podobieństwie wyrazów, ale nie ma przesłanek ku temu, by zarzucić mu wprowadzanie w błąd.

BTW Niesamowite jest to, jak inni potrafią żerować na pomyłkach innych :/

 

P.S. To musi być głupek jakiś. RNECZYK (rneczyk) zarejestrował a RNECZ (rnecz) wolna ;)

Skąd wniosek że zarejestrował? rnarna.pl, rneczyki, rnarket.pl zarezerwowane. Nie jest taki głupi jak widać. :P Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie sprawdziłem w wordzie i ta sztuczka z literkami tylko współgra z czcionką Arial natomiast na każdej innej bez trudu możemy zauważyć dwie różne litery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skąd wniosek że zarejestrował? rnarna.pl, rneczyki, rnarket.pl zarezerwowane. Nie jest taki głupi jak widać. :P

Tak jak ktoś wyżej napisał po dwadzieścia złotych kupi negatywy. Średni biznes moim zdaniem, chyba że jesteśmy właśnie na przerwie w gimnazjum do którego chodzimy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie licytuję :angry: w aukcji "hurtowAnia-bielizny.pl".

 

Ostrzegam innych, ja dałem się nabrać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

właśnie spada: neurochiurgia.pl


zarejestrowana w 2009, więc można się zasugerować


Share this post


Link to post
Share on other sites

w dzisiejszym newsletterze z AM "najciekawsze domeny do przechwycenia" w kategorii II - najlepsze domeny słownikowe:

maszynyrolniczne.pl

 

Dodałem z marszu ale coś mnie tknęło żeby wrócić i sprawdzić ;)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na premium jest wystawiona i do tego promowana literówka agencjadetekywistyczna.pl (bez T)

nie była wystawiona jako literówka ale to zgłośiłem do obsługi premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na premium jest wystawiona i do tego promowana literówka agencjadetekywistyczna.pl (bez T)

nie była wystawiona jako literówka ale to zgłośiłem do obsługi premium.

Chyba nie ma obowiązku, żeby osoby trzecie oznaczały literówki jako literówki? NIe wiem jak to funkcjonuje w Premium, czy to oni oznaczają czy też automatycznie jakoś, niemniej wystawiający chyba nie ma obowiązku oznaczenia domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam ja wczoraj kupilem niezauwazajac, ze to literowka... dopiero jak zlozylem oferte to mnie premium poinformowalo, ze to moze byc literowka....

Teraz chce sie jej pozbyc. Mam nadzieje, ze nie bylo obowiazku oznaczenia jej jako literowke. Poprzedni wystawiajacy tego nie zrobil. Jezeli byl taki obowiazek, to przepraszam...

Tak czy inaczej pozdrawiam (juz wkrotce) nowego wlasciciela :) A sam i tak jestem (i pewnie tak zostanie) czteropak piwa w plecy :P

 

Edit: Wlaczajac promowanie (na pierwsze dni aukcji) to nawet wiecej niz czteropak... Damn ;)

Edited by NameForge

Share this post


Link to post
Share on other sites

"na premium jest wystawiona i do tego promowana literówka agencjadetekywistyczna.pl (bez T)

nie była wystawiona jako literówka ale to zgłośiłem do obsługi premium."

 

Domena była cały czas oznaczona jako literówka, natomiast ktoś (nie wiem czy ty) zgłosił że NIE jest to literówka. Zgłoszenie zostało oczywiście odrzucone przez moderatora. Odpowiadając na pytanie umberto - nikt nie ma obowiązku zgłaszania ani oznaczania literówki - ani użytkownicy, ani premium.pl. Natomiast dobrą praktyką jest aby sprzedający taka informację umieścił w opisie oferty. Nie ma też zakazu promowania literówek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupilem ja wczoraj, i nie byla juz wtedy oznaczona jako literowka. Sam bylem troche zly ze sie tak dalem naciac. Choc to zadne pieniadze... Wiec szybko wystawilem ja sam od 1zl dalej aby sie jej pozbyc. Regulaminu, z tego co piszecie nie zlamalem, choc w sumie moglem tak czy inaczej sam zaznaczyc, ze to literowka... Poprawie sie na przyszlosc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×