Jump to content
ryskadow

no i rot.pl poleciala :(

Recommended Posts

no i ktos upolowal rot.pl ;(

 

kto zlapal ?

 

wlasnie skonczylem dzis rano pisac program do obserwacji takich domen , z czasem ponizej 1 minuty :unsure:

no i zdazyl przeleciec kilkanascie cykli i sie lekko zdziwilem, ze pokazal po chwili ze wlasnie sie zarezerwowala ;)

niestety czas byl za dlugi;) ...15sek

 

ale nie wiedzialem kiedy zejdzie, i nie chcialem dostac bana;)

 

 

czy moze ktos wie kiedy spadnie tlo.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abonent

firma MSERWIS

ulica ul. Świdnicka 19/312

miasto 50-066 Wrocław

lokalizacja PL

identyfikator dtv5b0c6042c4b

telefon +48.717181310

fax +48.717181311

ostatnia modyfikacja 2007.08.16

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i ktos upolowal rot.pl ;(

 

kto zlapal ?

 

wlasnie skonczylem dzis rano pisac program do obserwacji takich domen , z czasem ponizej 1 minuty :P

no i zdazyl przeleciec kilkanascie cykli i sie lekko zdziwilem, ze pokazal po chwili ze wlasnie sie zarezerwowala ;)

niestety czas byl za dlugi;) ...15sek

 

Masakra...Chyba już wszyscy dysponują takim softem. Nie ma szans bez kasy na dobre domeny a te z głowy to zazwyczaj nindże :(

ryskadow żałujesz tak przeciętnej domeny mając takie możliwości?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masakra...Chyba już wszyscy dysponują takim softem. Nie ma szans bez kasy na dobre domeny a te z głowy to zazwyczaj nindże :(

ryskadow żałujesz tak przeciętnej domeny mając takie możliwości?

 

 

moje mozliwosci sa skromne,

jak widac wygral rejestrator domen domeny.tv (mserwis) wiec raczej nie bylo szans na jej zlapanie;)

 

choc przynajmniej z publikowanych list domen, dobrze trafilem w dzien;)

ale nie w sekunde;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę ludziom działa na wyobraźnię ten brak trzyliterówek – o takiego przeciętniaka się bić. Mogła być moja za 200 zł, a jednak jej nie wziąłem. ;-)

Bo i do czego? Jedyne skojarzenia to rot13 i zepsute żarcie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domene mozna bylo bardzo latwo zdobyc.

 

Wystarczylo wykupic OPCJE bo o dziwo jak byla w postepowaniu to jeszcze mozna bylo zalozyc ów OPCJE np: za 150zl netto :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę można było? Przez cały czas? To znowu jakaś dziura w NASKu, jeśli mozna zakładać opcje na takie domeny...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprawdę można było? Przez cały czas? To znowu jakaś dziura w NASKu, jeśli mozna zakładać opcje na takie domeny...

 

Nie można zakładać opcji na domeny zablokowane po nieopłaceniu/usunięciu.

Ale można było to zrobić wcześniej. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też miałem brać, ale zrezygnowałem. Myśłałem o root.pl ;]

 

W efekcie wziąłem na ipe.JPGipe.pl ponad 100u/d

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zastanawiałem się, kto mi sprzątnął ipe.pl sprzed nosa :( I poważnie pozwolili Ci 30 lipca założyć opcje na tę domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak nie ustawisz sobie czasu odpytania co 1sek to zapomnij ze cokolwiek w miarę dobrego złapiesz :-)

 

A według czego ustawić z takim czasem ? Chyba nie z HRD :( Dożytwotni ban gwarantowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A według czego ustawić z takim czasem ? Chyba nie z HRD ;) Dożytwotni ban gwarantowany.

Bez EPP ciężko... z moich doświadczeń wynika, że HRD zabanuje na amen, DomainMaker wyświetli "Server overload", a Nazwa.pl przyblokuje dostęp do API na parę dni; nie próbowałem jeszcze z AZ.pl :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
zajmujecie sie glupotami... ja zapytam inaczej... kto przygarnal wizytowki.pl?

Id abonenta "snp2" - taki prosty ID podsuwa mi na myśl, że to też rejestrator łapie dla siebie... Choć pewności nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiscie, ze dla siebie. Z tym, ze to jakis nowy gracz...

 

No bo jak się ma EPP, to można startować z „wyjadaczami” jak równy z równym. Dlatego i ja przymierzam się do takiego ruchu. Wolę być „równiejszy” niż dać się dymać tym, którzy mają wtyki tu i ówdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No bo jak się ma EPP, to można startować z „wyjadaczami” jak równy z równym. Dlatego i ja przymierzam się do takiego ruchu.

 

Dropped.pl ma dostęp do EPP, a póki co z nim wygrywasz. :( Zgarnąłeś mi wczoraj sprzed nosa perl.pl, którą próbowałem przechwycić poprzez Dropped. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped nie ma dostepu do EPP tylko do Api

 

Od dzisiaj ma.

„Miło nam poinformować, że nasz serwis Dropped.pl stał się bezpośrednim partnerem NASK w rejestracji domen .pl”

Share this post


Link to post
Share on other sites
perl.pl rzeczywiście świetna domena, nie zdążyłem już dla niej uruchomić wyłapywarki EPP... Ale dzisiaj już co nieco złapałem :(

Mógłbyś sie pochwalić konkretnymi domenami ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×