Jump to content
Saint

"Casting" dla Pań sprzątających

Recommended Posts

Trochę od czapy, ale ...

 

Potrzebna mi Pani do sprzątania w domu raz w tygodniu wiec dałem ogłoszenie do lokalnej gazety. Postanowiłem spotkać się z każdą Panią i w ciągu kwadransu stwierdzić czy się nadaje więc robię krótką ankietę dla Pań. Mam kilka podstawowych pytań nie mniej nie jestem ekspertem, a więc pytam jakie pytania byście zadali? Proszę tylko o poważne odpowiedzi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapytaj się jej o BHP. Czy np będzie wiedziała, co zrobić jak pęknie rura albo coś się innego niedobrego stanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapytaj się czy boi się pająków, innego robactwa (żeby od czasu do czasu zebrała z sufitu pajęczyny, itp.), czy zmywa naczynia pod bieżącą wodą, czy robi im kąpiel (namacza), czy ma uczulenie na środki chemiczne (wtedy będziesz wiedział, że nie boi się sprzątania), niech Ci pokaże jak składa koszule lub wiesza, czy sprzątanie zaczyna od dołu czy od góry mieszkania, itp...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym po prostu sprawdził jak każda sprząta - przez 15 minut rozmowy chyba niewiele się dowiesz.

taki casting co tydzień i nie będzie problemu z zatrudnieniem...

Zwróć uwagę na paznokcie i buty :P

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Czy podłączanie odkurzacza do listwy komputerowej za UPSem to dobry pomysł?

2. Czy aby podłączyć odkurzać można wyciągnąć z kontaktu dowolną wtyczkę?

3. Czy na czas sprzątania rozłączy pani którąś z przeszkadzających skrętek?

4. Gdy wiadro wody wyleje się pani na komputer to należy go wyłączyć, przetrzeć szmatą i od razu włączyć?

Jeśli odpowiedź na któreś pytanie będzie twierdząca to bym jej do domu nie wpuścił :P

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy chcieli byście zobaczyć 60-letnią babę nago czy też w lateksowym ubranku sprzątająca. Ja przynajmniej nie wyszedł bym z toalety przez tydzień chcąc powstrzymać wymioty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Czy podłączanie odkurzacza do listwy komputerowej za UPSem to dobry pomysł?

2. Czy aby podłączyć odkurzać można wyciągnąć z kontaktu dowolną wtyczkę?

3. Czy na czas sprzątania rozłączy pani którąś z przeszkadzających skrętek?

4. Gdy wiadro wody wyleje się pani na komputer to należy go wyłączyć, przetrzeć szmatą i od razu włączyć?

Jeśli odpowiedź na któreś pytanie będzie twierdząca to bym jej do domu nie wpuścił :)

a.

no i zapytaj czy ma też zamiar posprzątać w panelu z domenami :P

(może to być agentka wysłana przez konkurencję!)

Share this post


Link to post
Share on other sites
podstawa - czy będzie sprzątać nago :P

 

Taka informacja powinna byc juz w ogloszeniu zawarta :)

 

Nie wiem czy chcieli byście zobaczyć 60-letnią babę nago czy też w lateksowym ubranku sprzątająca. Ja przynajmniej nie wyszedł bym z toalety przez tydzień chcąc powstrzymać wymioty.

 

Sa rozne preferencje :P

 

 

#babcie.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i zapytaj czy ma też zamiar posprzątać w panelu z domenami :P

(może to być agentka wysłana przez konkurencję!)

Moje domowe Centrum Sterowania Światem jest zamykane zamkiem szyfrowym więc dostęp będzie jedynie w mojej obecności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

spytaj sie jaka jest różnica miedzy modulacją uni a bipolarną oraz czy zna wzór Klossa. Takie rzeczy zdecydowanie powinna wiedzieć

Share this post


Link to post
Share on other sites

podstawowe pytanie-doświadczenie. Myślę że każdy potrafi sprzątać, ale czy posprząta dobrze?.

To zależy czy będzie sprzątała "co z grubsza" czy dokładnie..to znaczy czy czasem przesunie łóżko, szafkę itp.

Ogólnie te z większym doświadczeniem...wiedzą jak zrobić dobrze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatkowo możesz się też zapytać czy jeśli będzie jakaś promocja rozdająca domeny to czy będziesz mógł zarejestrować trochę na jej dane :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie było podobnie, ale to ja nie przeszedłem castingu.

Nawet nie tyle ja, co mój dom... Która by nie przyszła, to spojrzała na mnie, na TO w środku i... to był koniec castingów.

Teraz zap...lam sam.

Dół.

Share this post


Link to post
Share on other sites

popros o podanie telefonów do 2-3 osób u których ostatnio pracowała bo chciałbyś z nimi porozmawiać.

jeśli poda to nawet nie musisz do nich dzwonić bo albo wszystko było ok albo podała Ci znajomych :P

 

jeśli nie poda to nie musisz o nic więcej pytać

Share this post


Link to post
Share on other sites

warto też ale delikatnie spytać o ew. o karalność lub zaświadczenie o niekaralności.

 

jakich środków czystości używa, jakie preferuje i dlaczego. tu chyba będzie słychać odpowiedź fachowca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę od czapy, ale ...

 

Potrzebna mi Pani do sprzątania w domu raz w tygodniu wiec dałem ogłoszenie do lokalnej gazety. Postanowiłem spotkać się z każdą Panią i w ciągu kwadransu stwierdzić czy się nadaje więc robię krótką ankietę dla Pań. Mam kilka podstawowych pytań nie mniej nie jestem ekspertem, a więc pytam jakie pytania byście zadali? Proszę tylko o poważne odpowiedzi ...

 

mówiłem, że Ty Panicz jesteś ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

Saint - musisz ja sprawdzic - ale przez rozmowe tego nie zrobisz :P

 

PS taki niemoralny zart a propos podwozia

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saint, ja Ci chętnie dom posprzątam :P Zostaw klucze, daj adres i wyjedź na weekend, uwierz po powrocie dom bedzie nie do poznania :P

 

a tak bardziej poważnie, to najlepsza będzie jak zawsze metoda prób i błędów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×