Jump to content
Marcin

[kupie] narzędzia, skrypty niezbędne do biznesu domenowego ;)

Recommended Posts

Witam

 

Jestem zainteresowany kupnem softu do wyszukiwania domen wolnych lub w "postępowaniu wyjaśniającym" oraz do automatycznej rezerwacji domen.

 

Osoby posiadające takowe cudeńka proszone są o kontakt na PW :) Proszę podać pełne specyfikacje danego narzędzia oraz oczywiście cenę.

 

Pozdrawiam

Marcin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem zainteresowany kupnem softu do wyszukiwania domen wolnych lub w "postępowaniu wyjaśniającym" oraz do automatycznej rezerwacji domen.

 

Jestem ciekaw czy ktos ma chec wbijac sobie przyslowiowego noza w plecy i sprzedawac komus cos na czym sam zarabia - oczywiscie tyczy sie softu do przechwytywania domen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem ciekaw czy ktos ma chec wbijac sobie przyslowiowego noza w plecy i sprzedawac komus cos na czym sam zarabia - oczywiscie tyczy sie softu do przechwytywania domen :)

 

Za odpowiednie pieniądze znajdą się tacy...

Ja w sumie mógłbym odstąpić swój warsztat za 100k, bo już mi się trochę znudziło. ;-)

 

A tak serio, raczej nie zdobędziesz nic ponad to, co znajdziesz na allegro i w ofertach „super kombajnów do wszystkiego” (m.in na tym forum). Do amatorskiego łapania domen wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak serio, raczej nie zdobędziesz nic ponad to, co znajdziesz na allegro. Do amatorskiego łapania domen wystarczy.

 

Popieram.

 

Jestem zdania ze lepiej samemu cos napisac - bo przy okazji mozna sie wielu rzeczy nauczyc/dowiedziec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Programistą nie jestem więc sam niczego nie napiszę. Po prostu chciałbym nabyć jakieś skuteczne narzędzia w przyzwoitej cenie. Najlepiej takie żebym chociaż mógł żyć nadzieją o przechwyceniu jakiejś dwuliterówki czy innej wartościowej domeny :) A co możecie polecić z tych forumowo-allegrowych programików o których wspomniał pb?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Programistą nie jestem więc sam niczego nie napiszę. Po prostu chciałbym nabyć jakieś skuteczne narzędzia w przyzwoitej cenie. Najlepiej takie żebym chociaż mógł żyć nadzieją o przechwyceniu jakiejś dwuliterówki czy innej wartościowej domeny :) A co możecie polecić z tych forumowo-allegrowych programików o których wspomniał pb?

 

 

No więc tak:

Forumowe programiki prawdopodobnie służą tylko do znajdowania WOLNYCH domen, a nie do ich przechwytywania. Przynajmniej ja tylko takie widziałem.

Allegrowe programy też raczej tylko do tego będą.

 

Pytanie czy chcesz rejestrować trzyznakówki, czterliterówki i czteroznakówki. Jeśli tak to przydadzą ci się różne programy forumowo-allegrowe. Jeśli chcesz szukać domen coś oznaczających to wchodzisz na stronę rejestratora i ręcznie sprawdzasz czy są wolne interesujące cię domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe narzędzia to równiez poprosiłbym o oferty na PM :)

 

Ja również :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja również :)

 

A co mi tam – ja też poproszę o oferty – jeśli ktoś ma coś pod Linuksa. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co mi tam – ja też poproszę o oferty – jeśli ktoś ma coś pod Linuksa. :-P

Po co ci skoro swój warsztat wyceniasz na 100k ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po co ci skoro swój warsztat wyceniasz na 100k ? :D

 

Zawsze można coś podejrzeć. Kupiłem już parę skryptów – żadnego nigdy nie użyłem, ale niektóre przydały się jako inspiracja. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Abonament Dropped.pl kosztuje tylko 99.95...

No i co z tego abonamentu, skoro i tak żeby coś upolować, trzeba wykupić przechwytywanie... a tam jak wiemy najczęściej wygrywa niejaki bezkwiat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś miesiąc temu na allegro pojawił się skrypt za 500zł, 3 osoby go kupiły, ktoś się przyzna ? (odkupie B) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o Menadżer Domen 2.0 to go posiadam, ale on kosztował coś połowę z tego więc wątpię... choć też posiada bardzo dużo funkcji...

 

Zostało sprzedane tylko kilka licencji więc pomyślałem, że to może być ten skrypt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Abonament Dropped.pl kosztuje tylko 99.95...

 

Własne poszukiwania i trochę szczęścia ... bezcenne :)

 

(bezcenne.com)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×