Jump to content
necik

Nowy cennik w Dropped.pl ?

Recommended Posts

:)

To takie być, albo nie być...

 

bez przesady... jak na przykład dla mnie odnowienia .pl w dropped są niższe niż nawet bez marży w ppd

weź np. odnowienia 1000-ca domen to będą oszczędności rzędu kilku tysięcy zł......

 

ale fajne są np. usługi dodatkowo i ułatwiające życie w ppd (wykonali i wykonują świetną robotę)

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak napisałeś, nie wiesz o czym piszesz. PPD.pl wystawia polskie faktury VAT od zawsze, natomiast co do drugiego wytłuszczonego fragmentu, prosiłbym jedynie abyś nie powtarzał tego zdania póki osobiście nie sprawdzisz jego słuszności.

 

W takim razie przepraszam za uogólnienie, nie miałem na celu wprowadzać nikogo w błąd. Wystawianie faktur w PPD jest wielkim plusem względem usług oferowanych przez Dropped. Natomiast skoro dowiaduję się o fakturach dopiero w tym wątku, a wcześniej przez długi okres czasu pokutowała w mojej głowe błędna informacja, to może warto popracować nad przekazem marketingowych i wytłuszczeniem Waszych dobrych stron? Z pewnością przyniesie Wam to dodatkowych klientów :)

 

Kontynuując myśl rozpoczętą we wcześniejszym wpisie dodam, że rozmowy na forum to również ważne działania marketingowe (z zakresu PR). W związku z tym sposób wypowiedzi przedstawicieli obu firm również ma duży wpływ na to jak odbierane są ich usługi.

 

Pozdrowionka :)

Edited by Konrad

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://blog.dropped.pl/2009/nowy-cennik-droppedpl/

 

Od 11 listopada postanowiliśmy wprowadzić zmiany w naszym cenniku. Polegają one na:

Obniżeniu ceny rejestracji domen .pl dla wszystkich klientów do 12 PLN, niezależnie od liczby utrzymywanych w serwisie domen.

Przyznaniu bonusu 5 PLN za każde odnowienie domeny .pl lub funkcjonalnej .pl, do przeznaczenia na usługi przechwytywania domen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wielkiej chmury mały deszcz, to przysłowie idealnie oddaje moją ocenę nowego cennika Dropped. Czy ja dobrze rozumiem - 5 PLN bonusu tylko na przechwytywanie? A co ze zwykłą rejestracją?

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na podstawie znikomej ilości wpisów dodanych od momentu wrzucenia info o cenniku, wyobrażam sobie Wasze miny :D

 

Ja - młody domainer - tarrram - podkreślam raz jeszcze:

1. Stare ceny (nam młodym) i tak pasują! ;)

2. Ale potrzebujemy lepszej jakości usług i faktur VAT! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na podstawie znikomej ilości wpisów dodanych od momentu wrzucenia info o cenniku, wyobrażam sobie Wasze miny :D

 

Ja - młody domainer - tarrram - podkreślam raz jeszcze:

1. Stare ceny (nam młodym) i tak pasują! ;)

2. Ale potrzebujemy lepszej jakości usług i faktur VAT! :D

 

ad1. Pasują, ale teraz będą lepsze ;) zawsze może być lepiej... i taniej ;)

ad2. Lepsza jakość (szczególnie brak padów DSN) to bardzo potrzebne, ale faktury VAT przecież są.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ad2. Lepsza jakość (szczególnie brak padów DSN) to bardzo potrzebne, ale faktury VAT przecież są.

W tej chwili opracowywana jest nowa konfiguracja serwerów, wraz z redundantnymi maszynami, mechanizmami auto-failover itp. Wdrożona zostanie za ok. miesiąc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×