Jump to content
enzo

fakturowanie DROPPED

Recommended Posts

Ale zapłaciłeś 500 czy 575?

 

Kwota brutto z Vat na fakturze to kwota jaką wydałem. Czyli w tym przykładzie wydałem 575 i dostałem fakturę z Vatem na 575.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwota brutto z Vat na fakturze to kwota jaką wydałem. Czyli w tym przykładzie wydałem 575 i dostałem fakturę z Vatem na 575.

 

To Ci chyba michau zapomniał pokryć. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, czy na waszych fakturach jest adres cypryjski czy hamerykański?

Wydrukowałem f-rę dla księgowej i ta zrobiła wielkie oczy bo f-a wystawiona z USA, w euro, bez vat i w stopce powołuje się na przepisy EU.

Chyba w danych Michau powinien być adres cypryjski, wtedy jest wewnatrzunijna? Proszę o podpowiedź jak to ugryźć...

Share this post


Link to post
Share on other sites
podbijam... jak zrobić by na fakturze był adres cypryjski a nie amerykański?

Adres cypryjski jest na fakturach za (rejestracje domen, przedłużenia, opcje itp.)

 

Adres USA jest na fakturach za usługi związane z giełdą domen (zakup na aukcji, giełdzie, transakcje escrow, bonus od dołączających do aukcji itp), ponieważ firma amerykańska obsługuje aukcje domen)

 

Inna sprawa że rzeczywiście na tych fakturach z USA nie powinno być odniesienia do przepisów unijnych.

Edited by anbial

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adres cypryjski jest na fakturach za (rejestracje domen, przedłużenia, opcje itp.)

 

Adres USA jest na fakturach za usługi związane z giełdą domen (zakup na aukcji, giełdzie, transakcje escrow, bonus od dołączających do aukcji itp), ponieważ firma amerykańska obsługuje aukcje domen)

 

ja mam co miesiac jedna fakture z cypryjskim adresem

i są tam nastepujace pozycje

domain catch orders

transfer of rights to domain name

internet domain renewal

marketing services

internet domain registrations

 

Gdzie w panelu mam szukac tej faktury z USA? W zakladce pobierz faktury jej nie ma. Ostatnia fakture z amerykanskim adresem mam z maja 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mam co miesiac jedna fakture z cypryjskim adresem

 

Gdzie w panelu mam szukac tej faktury z USA? W zakladce pobierz faktury jej nie ma. Ostatnia fakture z amerykanskim adresem mam z maja 2010.

Rzeczywiście teraz są tylko faktury Cypryjskie, też mam ostatnią fakturę z USA w maju. Od maja nie kupowałem nic na aukcji i myślałem że w dalszym ciągu jest tak jak pisałem w poprzednim wpisie.

 

Skoro jednak jest teraz tylko faktura z Cypru, to rodzi się pytanie czy "Sprzedaż domeny nie powinna być wystawiana na adres Cypryjski?", a nie tak jak jest podane w Pomocy że faktury należy wystawiać na adres w USA ze stawką "np".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro jednak jest teraz tylko faktura z Cypru, to rodzi się pytanie czy "Sprzedaż domeny nie powinna być wystawiana na adres Cypryjski?", a nie tak jak jest podane w Pomocy że faktury należy wystawiać na adres w USA ze stawką "np".

 

Pisałem chyba w czerwcu w tej sprawie do dropped, i dostałem potwierdzenie, iż dalej należy wystawiac na adres USA

 

edit: w lipcu, a dokładnie takie info dostałem:

 

Witam,

Tak - nadal wystawia Pan faktury na USA - nie musi nam Pan przysylac faktur.

:)

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście teraz są tylko faktury Cypryjskie, też mam ostatnią fakturę z USA w maju. Od maja nie kupowałem nic na aukcji i myślałem że w dalszym ciągu jest tak jak pisałem w poprzednim wpisie.

 

No właśnie :/ a ja dostałem fakturę z adresem hamerykańskim... no nic, napisałem do dropped, może coś się dowiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×