Jump to content
Sign in to follow this  
DD

Domeny IDN nie mają żadnej wartości - to koniec

Recommended Posts

Ponieważ domeny IDN nie mają wartości,

to sugeruję osobie, która rozpoczęła właśnie dziś zakładanie opcji na domeny IDN należące do *G r o u p*S e l e c t i o n*L L C*

aby może nie traciła pieniędzy na głupoty.

 

 

Edit:

 

Domeny są na sprzedaż. Można je po prostu zakupić ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://aznews.pl/2010/11/czesi-nie-chca-domen-z-daszkami/

87% czeskich firm i 62% konsumentów ma w nosie te wasze idny. ;)

 

Jesli dobrze wyczytałem (nie znam czeskiego), to ostatecznie oparto się na wynikach ankiet od 502 indywidualnych przypadków i 303 organizacji. Hm, strasznie miarodajna grupa respondentów. Niestety, nie mogę wyczytać,kto np w firmach czy organizacjach był ankietowany: sekretarki, zarząd, właściciel, dyrektor marketingu - a to robi różnicę.

 

Podejrzewam że w Polsce w 2003 wyniki byłyby podobne, a nawet dziś myślę że idny przegrałyby paroma procentami. ;)

Ja też się zastanawiam nad tym, bo w Google to jakoś wszyscy wpisują frazy z polskimi znakami (choć to i tak bez rożnicy dla Wielkiego G).

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też się zastanawiam nad tym, bo w Google to jakoś wszyscy wpisują frazy z polskimi znakami (choć to i tak bez rożnicy dla Wielkiego G).

 

Być może coraz więcej osób rozróżnia wyszukiwarkę od przeglądarki. A przekonania, że polskich liter nie można wpisywać do paska adresu przeglądarki jeszcze nie wykorzeniono... być może trzeba upublicznić kilka milionowych sprzedaży IDN-ów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×