Jump to content
Alexis

20.de

Recommended Posts

Jest cos warta

Na serwis dla niemieckich dwudziestolatek lub o dwudziestolatkach można ją wykorzystać.

Ile jest warta ?

Pewnie 20 Deutsche Euro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na serwis dla niemieckich dwudziestolatek lub o dwudziestolatkach można ją wykorzystać.

Ile jest warta ?

Pewnie 20 Deutsche Euro :)

 

Kilkanaście-kilkadziesiąt k euro... ale jedynie w komplecie z zwanzig.de :)

 

Problem w tym, że "20" się z niczym nie kojarzy. CO prawda krótka, ale trzeba by władować kupę kasy w jej promocję. Jeśli w tej chwili są jakieś wejścia na nią, to raczej tylko z czystej ciekawości i nic nie da się powiedzieć o odwiedzających 20.de, czyli czego oni konkretnie szukają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dawno nie widziałem tak ładnie wtopionej kasy rolleyes.gif

 

Niemcy to nie polska, trzeba przyznać że jesteśmy kilka ładnych lat za nimi więc myślę że pewnie kwota jest adekwatna.

No i druga sprawa tam znajdziesz 2x szybciej klienta, bo mają drugie tyle ludności :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dawno nie widziałem tak ładnie wtopionej kasy rolleyes.gif

 

Wydaje mi sie ze przy ponownej sprzedaży przy odrobinie szczescia poszłaby za podobna kwotę więc mówimy tu o stracie paru euro typu prowizja dla sedo. Bład przy kupnie tej domeny polega na tym iz na rynku nie dzialaja firmy badz produkty skladajace sie z samych cyfr a jezeli sa to tylko wyjatki... Wiec potencjalnym kupcem bedzie tylko i wylacznie osoba ktora chce miec krotka domene za stosunkowo niewielkie pieniadze (dlatego cyferkowa)... i na domiar zlego bedzie mogl wyslac zapytania do:

10.de 20.de 30.de .... 90.de oraz 00.de 11.de 22.de 99.de tak wiec koncowy klient prawdopodobnie nie zaplaci duzo wiecej niz ty zaplaciles... A portal dla dwudziestolatkow? heh no comment

 

Przy domenie dwuliterowej tego problemu bys nie mial gdyz potencjalnym kupcem bylaby najprawdopodobniej osoba dla ktorej tylko ta domena sie liczy wszystkie inne sa niewazne wiec wylozylaby sporo wiecej

 

mimo tego zycze duzej sprzedazy... osobiscie sprzedalbym ja bez wachania po cenie kupna

Share this post


Link to post
Share on other sites

zgadzam się z opiniami powyżej, jednak mimo wszystko domena di.de jest bardziej niefortunna (pisałem już dlaczego). Tutaj, EU nawet nie posiadając zwanzig.de, to może zrobić np. serwis piłkarski z oryginalna nazwą "zwei null . de" lub "zwo null . de", zalecam wtedy jednak dokupienie 2-0.de i zweinull.de

Jeżeli chodzi o wycenę, z myślą o odsprzedaży dla EU to nie dałbym więcej, niż 550-600 EUR za nią, natomiast di.de nie kupiłbym (ew. kupiłbym tylko z jednego powodu - może ktoś w Polsce odkupi i zarobie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli chodzi o wycenę, z myślą o odsprzedaży dla EU to nie dałbym więcej, niż 550-600 EUR za nią,

Musisz się wyspać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdaje sie,ze w Polsce jedna z firm kosmetycznych produkuje linie kosmetykow o nazwie "20". Z koncowka "pl" by przeszlo,choc moze warto sprawdzic,czy w/w firma nie planuje ekspansji na rynek niemiecki. Mozna tez ewentualnie sprawdzic,czy jakas niemiecka firma kosmetyczna nie wypuszcza takich produktow/linii kosmetycznej na tamtejszy rynek. Kto wie-niezbadane sa wyroki ....itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli wydałeś na nią do kilku tysięcy euro to inwestycja na pewno się zwróci.

 

Fajnie widzieć, że komuś jednak udało się kupić krótkie domeny .de :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DawPi Nie ma pewności, że domena została nabyta tą drogą.. Musielibyśmy wiedzieć, że Sedo udało się złapać tę domenę.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli wydałeś na nią do kilku tysięcy euro to inwestycja na pewno się zwróci.
Zgadzam się.

Że Polacy nie lubią NN-ki, niekonieczne znaczy, że też mają być tani w de.

Dla NN.com płaci się do 60k+ EUR, dla NNN.com kilka k EUR - jaki będą ceny NN.de NNN.de czas pokaże.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie widzieć, że komuś jednak udało się kupić krótkie domeny .de :)

 

Mam jeszcze dwu- i trzyliterowe, ale wiesz jak jest w niemczech ze sprawami markowymi,

a prawie kazda kombinacja dwuliterowa jest jakastam marka,

wiec nie ma sie co obnosic z tym przed sprzedaza.

 

Ceny .com dla porownania:

70.com $87.000

63.com $63.000

90.com $75.000

92.com $72.000

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×