Jump to content
Sign in to follow this  
efro

MurBerlinski.pl

Recommended Posts

Witam,

Na fali uniesien w zwiazku z rocznica obalenia Muru Berlinskiego, zarejestrowalam wlasnie z palca domenke

 

MurBerlinski.pl +IDN

 

Co o niej myslicie?Ile moze byc warta?

Z gory dzieki za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na fali uniesien w zwiazku z rocznica obalenia Muru Berlinskiego, zarejestrowalam wlasnie z palca domenke

MurBerlinski.pl +IDN

Co o niej myslicie?

Dla mnie to jedynie bogate wspomnienia.

Podziwiałem pięknie pomalowany mur od strony zachodniej zanim runął, widziałem zazdrość i smutek Niemców z NRD, że to nie im tylko Polakom wolno przechodzić na drugą stronę.

Widziałem w Muzeum Muru Berlińskiego ( do którego wpuszczano osoby z 'demoludów" bez biletu, za okazaniem paszportu ) jak np. przemycano kobietę w dwóch walizkach ...

 

Byłem też na przejściu granicznym Friedrichstrasse dokładnie 20 lat temu nad ranem i widziałem tą niesamowitą radość i niedowierzanie mieszkańców Berlina Wschodniego i szampan, który się lał tuż za przejściem ...

Niektórzy mieli założone tylko kurtki na piżamy śpiesząc się w obawie, że ktoś za chwilę zmieni tą decyzję ...

 

Z komercją ta domena wcale mi się więc nie kojarzy.

No może ze sprzedażą połupanego muru.

 

Trzeba było wcześniej w murchinski.pl zainwestować dopóki stoi ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Na fali uniesien w zwiazku z rocznica obalenia Muru Berlinskiego, zarejestrowalam wlasnie z palca domenke

 

MurBerlinski.pl +IDN

 

Co o niej myslicie?Ile moze byc warta?

To tylko fala uniesień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko dobrze kombinujesz. Tak właśnie reaguje rasowy łapacz domen ;) Inna sprawa to wykorzystanie tej domeny i widoki na to, czy taką domeną może być zainteresowany EU. Mur Berliński ma swoją historię która nadawałaby się do opisania na MurBerlinski.pl. Prosta strona postawiona na WP okraszona zdjęciami, ciekawostkami i filmami może zainteresować. Nie jest to dużo pracy a potem może i dasz radę sprzedać taki serwis z zyskiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mimo wszystko dobrze kombinujesz. Tak właśnie reaguje rasowy łapacz domen ;) Inna sprawa to wykorzystanie tej domeny i widoki na to, czy taką domeną może być zainteresowany EU. Mur Berliński ma swoją historię która nadawałaby się do opisania na MurBerlinski.pl. Prosta strona postawiona na WP okraszona zdjęciami, ciekawostkami i filmami może zainteresować. Nie jest to dużo pracy a potem może i dasz radę sprzedać taki serwis z zyskiem.

 

Dzieki ;) bardzo fajnie to slyszec ;) takie slowa i to od Ciebie sa cenne.Serwis jest fajnym pomyslem-pomysle o tym.

 

 

Do Kangura: fajnie przeczytac takiego posta ;) ja tamte czasy pamietam slabo,a obalenie muru widzialam tylko w tv

 

Powiem tak- nie rejestrowalam tej domeny w celach komercyjnych,a przynajmniej nie tylko - sa takie domeny,ktore rejestruje,bo w jakis sposob sa dla mnie wazne,mam do nich jakis tam sentyment,albo takie,ktore rejestruje, bo mam glupawe (w tym przypadku lepiej nawet nie pytac jakie ;) ). MurBerlinski.pl nalezy do tych pierwszych,choc w tamtych czasach bylam bardzo smarkata,to jednak uwielbiam tamte klimaty i tereny.

 

Zadalam tu pytanie,bo chcialam wiedziec,jaki potencjal maja tego typu domeny.Jakby nie bylo ciesze sie,ze mam te domenke,tyle ze ciesze sie ze wzgledow sentymentalnych,a nie finansowych.A wiadomo- najlepiej byloby,gdybym mogla sie cieszyc z obu tych wzgledow ;)

 

a chinskimur.pl juz dawno zajety ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×