Jump to content
Domenalia

Aukcje first minute w AfterMarket.pl

Recommended Posts

Zaglądacie jeszcze do kategorii FM? Czytacie newslettery FM?

Nie i Nie.

 

Kupilem moze jedna domene na FM (chyba nawet nie wiedzialem, ze to FM). Dla mnie mogloby ich nie byc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaglądacie jeszcze do kategorii FM? Czytacie newslettery FM?

 

Z linku z Twojej stopki dlp wynika, że jest już >700 aukcji fm / dzień, to już wiadomo czemu newslettery fm są tak (za) długie. :)

 

Ja się przed momentem wypisałem z newslettera fm, bo i tak nie czytałem, faktycznie bez sensu wtedy otrzymywać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z linku z Twojej stopki dlp wynika, że jest już >700 aukcji fm / dzień,

Dokładnie tak to wygląda, od jakiegoś czasu jest 400-700 aukcji FM/dzień z czego większość to kombinacje fraz wpisywanych w google w stylu biuro-rachunkowe-tanio-bielsko-biala.pl

Na to przypada około około 600-700 normalnych i LM. Robi się kaszanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie tak to wygląda, od jakiegoś czasu jest 400-700 aukcji FM/dzień z czego większość to kombinacje fraz wpisywanych w google w stylu biuro-rachunkowe-tanio-bielsko-biala.pl

 

Gdyby nie było mnóstwa takich to dałoby się przejrzeć. :) Kiedyś się dało.

 

A tak jak widzę tylko takie ciągi typu:

taniepokojemiedzyzdroje.pl

klinikamedyczna-poznan.pl

lekarzproktolog-warszawa.pl

 

To uważam, że sukcesem jest przejrzenie pierwszych 5-10% newslettera fm, a jeśli komuś udało się przejść poza połowę to respekt.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem jedną, bodajże IDN'a, bo zobaczyłem w stopce u kogoś na forum. Listy nie przeglądam bo za długa. Wolę Last Minute, chociaż ostatnio się tam drogo zrobiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Newslettery last minute to inna bajka, w dzisiejszym newsletterze last minute było 39 domen, w poprzednim 19, jakoś nie da się nawet próbować porównać tych liczb z liczbami ofert w newsletterach fm, które idą w setki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wystarczy aby przy wystawianiu domeny FM również była konieczność wybrania "działu" :)

 

I utworzyć specjalny dział dla domen "miejskich".

 

Takich typu pies-ogrodnika-warszawa.pl oczywiście. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kategoria "miejska" OK, ale przydałyby się też własnoręcznie definiowane newslettery. Przykładem jest allegro gdzie mogę zamówić powiadomienia o nowych ofertach w kategorii lub dla frazy.

 

A dla FM w takiej formie jak obecnie nie ma już chyba ratunku.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilość aukcji FM rośnie, podobną usługę wprowadził ppd więc chyba to będzie ewoluowało a nie zniknie.

 

Z ciekawości - dziś zrobiłem trzecią próbę z FM - oczywiście w kombinacjach miejskich :)

 

Z poprzednich dwóch prób nic nie wyszło, ale domeny zarejestrowałem i nawet część sprzedałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z ciekawości - dziś zrobiłem trzecią próbę z FM - oczywiście w kombinacjach miejskich :).

Widze, iż zdominowałeś rynek opon ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×