Jump to content
Sign in to follow this  
Tomasz152

Zaparkowałem domene w Sedo

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem nowy w tym biznesie zaparkowałem w sedo domene dziennie zarabia od 0.02euro troche beznadziejna nazwa trudna moim zdaniem www.blackpokerroom.com czy bedzie cos z tej domeny czy nic i jakie najlepiej nazwy wymyslac prosze o pomoc dzieki :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich jestem nowy w tym biznesie zaparkowałem w sedo domene dziennie zarabia od 0.02euro troche beznadziejna nazwa trudna moim zdaniem www.blackpokerroom.com czy bedzie cos z tej domeny czy nic i jakie najlepiej nazwy wymyslac prosze o pomoc dzieki :cry:

Jeżeli tyle zarabia to zwróci się kosz rejestracji. - to dobrze.

A co do nazw to chyba nie oczekujesz, że ktoś Ci da listę domen zarabiających 1000euro miesięcznie? :mrgreen: ...wysil się troche.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh wiem:) druga sprawa przeniosłem sie z sedo do ND bo sedo mnie chiało wydymac domenka mi zarabiała kase a dzis wchodze na sedo i mam na koncie 0 eurasków jakas paranoja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakos mi nie pasi sedo ciagle jakąs weryfikacje maila mam robic i wkółko to samo pisze zebym, dzwonil donich nie bede tracil kasy na telefony przenioslem sie do innej firmy mimo to dzieki za pomoc:) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×