Jump to content
Sign in to follow this  
Dosia

Czy strona może przez transfer stracić oglądalność?

Recommended Posts

Czy strona może przez transfer stracić oglądalność? Ja kupiłam stronę- wyszukiwarkę mp3 (www.oblukaj.com) za 450 zł. Wiczoraj rozpoczął się transfer domeny i napisano mi, że może on potrwać 5 dni. Ale w tym czasie na stronie jak wpisuję nazwisko to nie wyświetlają się nazwy piosenek, tylko czas trwania piosenki. Czy to możliwe, że przez transfer strona jest zepsuta? Jeśli będzie nie działać jeszcze przez kilka dni, to chyba stracę oglądalność i strona wogóle przestanie zarabiać. Czy to bardzo może zaszkodzić stronie? Wysłałam meila do dropped, aby przyspieszyli transfer, ale to chyba nic nie da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak odpisalem - ze transfer nie przerywa dzialania domeny ;-)

 

Pod oblukaj.com caly czas widze wyszukiwarke mp3 ;-)

 

PS. Skrypt zle dziala ale jest to w ogole niezależne od dzialania domeny - prosze kontaktowac sie z osoba od ktorej kupila Pani strone/skrypt ;-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transfer domeny globalnej do Dropped.pl zachowuje stare serwery DNS więc nie może spowodować spadku oglądalności. Raczej bardziej prawdopodobne jest to, że osoba od której kupiłaś serwis nabijała sztucznie ruch aby zachęcić Cię do kupna, a teraz przestała to robić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa praktycznie bez historii a Alexa rozbuchana, że aż strach. Kiepsko to widzę. Czy sprzedawca podał przy kupowaniu jakiekolwiek geostatystyki? Masz dostęp do tego stat4u z dołu strony?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy strona może przez transfer stracić oglądalność? Ja kupiłam stronę- wyszukiwarkę mp3 (www.oblukaj.com) za 450 zł. Wiczoraj rozpoczął się transfer domeny i napisano mi, że może on potrwać 5 dni. Ale w tym czasie na stronie jak wpisuję nazwisko to nie wyświetlają się nazwy piosenek, tylko czas trwania piosenki. Czy to możliwe, że przez transfer strona jest zepsuta? Jeśli będzie nie działać jeszcze przez kilka dni, to chyba stracę oglądalność i strona wogóle przestanie zarabiać. Czy to bardzo może zaszkodzić stronie? Wysłałam meila do dropped, aby przyspieszyli transfer, ale to chyba nic nie da

Moim zdaniem wyrzuciłaś 450 zł. Strona jest nieestetyczna i niefunkcjonalna. Tak naprawdę korzysta z tego co jest na wrzuta.pl (zobacz sobie linki). To bardziej przypomina zaplecze pozycjonera niż przydatny serwis. Nawet nie wiem czy ktoś kliknie na linki w stopce, bo są niezwiązane tematycznie. Jest tak jak mówi @Dropped.pl - ktoś sztucznie nabijał ruch i sprzedał Ci niedziałające skrypty. Masz w ogóle dostęp do serwera i bazy? Jeśli nie to jak chcesz to poprawić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena oblukaj.com - 0 zł

Skrypt mp3 z allegro - 10 zł

Kasa dla naciągacza - 450 zł

Nauczka na przyszłość - bezcenne :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strona faktycznie wygląda na taką z podbitym ruchem, na darmowym skrypcie (lub za 10 zł) i bez linków w wyszukiwarce, niestety, interes życia to nie był, bo nie zarobi na cenę zakupu zapewne nigdy. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja tą stronę kupiłam od Yogi. Przedstawił mi jakieś liczby, że strona w dwa tygodnie zarobiła kilkaset złotych. Może go poproszę i zwróciłby mi chociaż z 200 zł, bo to były moje ostatnie oszczędności...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ja tą stronę kupiłam od Yogi. Przedstawił mi jakieś liczby, że strona w dwa tygodnie zarobiła kilkaset złotych. Może go poproszę i zwróciłby mi chociaż z 200 zł, bo to były moje ostatnie oszczędności...

 

Pytasz się o takie "duperele", ale jak masz kupić domenę to sama wiesz najlepiej...

Trzeba było się zapytać co ludzie z di.pl sądzą o tych statystykach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosia znajdź sobie faceta informatyka a zaoszczędzisz no i połączysz przyjemne z pożytecznym :D

 

# Codziennie wyszukuj i słuchaj piosenek na stronie , a być może zostaniesz wylosowany i wygrasz!

Dzisiejszym zwycięzcom jest: artiek23

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciała napisać zwyciezca.com :D No ale nie wyszło

No przecież to nie ja napisałam z błędem, tylko ten który robił tę stronę. Też zauważyłam ten błąd. Ja nie robię błędów ortograficznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No przecież to nie ja napisałam z błędem, tylko ten który robił tę stronę. Też zauważyłam ten błąd. Ja nie robię błędów ortograficznych.

 

Zato popełniasz inny błąd - bierzesz się za coś, na czym kompletnie się nie znasz.

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites

teraz to już musztarda po obiedzie, mleko rozlane itd.

 

ja, zamiast płakać, to bym po prostu zadbał o wygląd tej wyszukiwarki w pierwszym rzędzie, a w kolejnym spróbował ją samodzielnie wypozycjonować - może chociaż część "inwestycji" się zwróci i lekcja nie okaże się jednak taka droga

 

no i trzeba też skrypt poprawić, co by faktycznie wyszukiwał :D bo teraz wyszukuje, ale tego nie widać

Edited by rastuch

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie mogłam się zapytać na forum co o tym sądzicie. Nie pomyślałam. Zresztą sprzedawał mi ją użytkownik tego forum i myślałam, że to będzie głupio się pytać

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie mogłam się zapytać na forum co o tym sądzicie. Nie pomyślałam. Zresztą sprzedawał mi ją użytkownik tego forum i myślałam, że to będzie głupio się pytać

Dosiu szanuj swoje pieniądze. W biznesie nie ma sentymentów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie mogłam się zapytać na forum co o tym sądzicie. Nie pomyślałam. Zresztą sprzedawał mi ją użytkownik tego forum i myślałam, że to będzie głupio się pytać

 

 

zawsze lepiej się dopytać aby coś wiedzieć niż później żałować ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, Dosiu, ten temat wrzuć do ulubionych i często do niego wracaj, co by pamiętać next time, by wpierw pomyśleć :D

 

Jak to Cię pocieszy, to ja też stratna jestem - taka to już chyba babska smykałka do interesów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie popełnia blędow tylko ten który nic nie robi.

popełnianie błedów nie jest niczym złym - to są najskuteczniejsze lekcje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×